Skocz do zawartości
mak777

Winning Eleven 9 / Pro Evolution Soccer 5

Rekomendowane odpowiedzi

a ja zainstalowalem tego patcha i od tamtej pory gra zaczyna mi sie co jakis czas wieszac ... macie takie same skutki ?? :? :( strasznie to jest uciazliwe bo gram np jeden mecz i wiesza mi sie pod koniec i potem trzeba od nowa ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja zainstalowalem tego patcha i od tamtej pory gra zaczyna mi sie co jakis czas wieszac ... macie takie same skutki ?? :? :( strasznie to jest uciazliwe bo gram np jeden mecz i wiesza mi sie pod koniec i potem trzeba od nowa ...

mi się czasem wiesza jak jest menu z ustalaniem składu przed meczem, gra muzyka, a na ruchy pada gra nie reaguje :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maksymalnie.. ja potrafie utrzymac pilke, ale nie az tak... jednk zauwazylem pare takich niedomówionych akcji typu przeskok, tak jakby film byl montowany. Jednak weź tak zmontuj zeby wszyscy inni tak stali jak stali:D

Jezeli koles tak wymiata to wielki RESPECT!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to jest mega montaż, zwłaszcza z tymi poprzeczkami

w treningu jest możliwosć zasejfowania pozycji, gość robi tak

 

strzela w poprzeke, piłka się odbija, daje escape, robi save i wali dalej, jak się nie uda trafić to replay i ponownie

a potem wystarczy to wszystko zmontować :)

nawet widać, że filmik w niektórych miejscach rwie, zwłaszcza z poprzeczkami zdarza się to bardzo często

obejrzałem go kilka razy dokładnie i jestem tego pewien

 

 

hehe, obejrzałem po raz 10ty i widać jak rwie po każdym strzale, przyjżyjcie się B)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dalej walkowac bede ten sam problem <_< otoz zrobilem formata zainstalowalem na nowo win xp sp2, do tego zainstalowalem najnowsze stery nvidi (84.21_forceware_winxp2k_english_whql) dodam iz mam karte gf 4ti, i dalej mi sie gra wiesz, raz jak wchodze przy napisie "loading", raz jak gram, raz jak wchodze w opcje ... nie instalowalem zadnego patcha mam czysta gre ... o co qrna moze chodzic ?? juz sie zaczynam denerwowac bo jak wolna chwile i chce pograc to nie moge :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy mógł by mi ktoś przesłać wpis do rejestru z pes5 bo formata robiłem, instalki nie mam a skopiowałe bezpośrednio na zapasowy dysk i potem spowrotem na kompa ale gra nie chodzi :( trzeci dzien bez pesa ;(

 

e-mail: shark31@neostrada.pl

Edytowane przez shark31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze wie ktoś co może być nie tak z moim pathem (Superpath 2.0 i 3.0) albo co ja robię nie tak? Robię wszystko dokładnie krok po kroku włączam grę wszystko OK prócz tego że nie mam nowych koszulek. Jakieś sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

katalog kitserver masz wpakować do katalogu z grą, ma to wyglądać w ten sposób:

dat

kitserver

lodmixer

PES5.exe

readme.htm

settings.exe

 

wchodzisz w katalog kitserver i klkasz setup.exe, a potem naciskasz install...

to samo zrób z lodmixerem, ustaw sobie najwyższe tekstury i kibiców na trybunach podczas gry

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W serię PES/WE gram od dawna. Radziłem sobie w każdej odsłonie bardzo dobrze, na max. ilości gwiazdek. W tej części jest inaczej. Już w sumie daje sobie radę i wygrywam, kilka sezonów w ML już za mną, zdobyte raz wszystko co się dało (później dokupiłem gwiazd i mnóstwo remisów miałem ;>) i generalnie już polubiłem jakiś czas temu "piątkę" (lub dokładniej "dziewiątkę" bo obecnie gram w WE), ale nadal są te rzeczy, które doprowadzają mnie do szewskiej pasji (przed chwilą byłem bliski zintegrowania pada z kineskopem).

 

W poprzednich częściach dryblingiem załatwiałem wszystko. Robiłem taką giggsonierę i gol ;) To było może mało realne, ale robiłem to przeważnie świetnymi graczami. Ile frajdy było przy tym. W tej części udziwnili wszystko. Żeby wykonać zwód trzeba pomyśleć o tym dużo wcześniej, bo piłeczka panom odskakuje mocniej niż w poprzednich częściach poza tym czasu na zwód też potrzebują więcej :(

 

Zwód to był także dobry sposób na zwykłe minięcie obrońcy/pomocnika i pomachanie mu na 'do widzenia'. A tu się wkurzam bo lecę jakimś ultraszybkim skrzydłowym, zwodzik i mam aż 1m prostej, po której mogę sobie spokojnie pobiegać, bo ten wredny przeciwnik zaraz mnie dopada.

 

Ja nie wiem czy ja tylko to tak odbieram? Może to jest ulepszenie, ale mnie to naprawdę irytuje :)

 

Tak samo dobry zawodnik vs słaby - prawie tacy sami są. Różnice dopiero widać jak lecę takim Ronaldinho i broni jakiś pionek.

 

Wkurza też mnie to (ale jeżeli pamiętam to zawsze tak było), że kiedy dwóch zawodników jest dosyć blisko siebie to zamiast podać sobie jakoś inteligentnie to oni walą tą piłkę jak worek ziemniaków, która zamiast trafić do obiorcy leci przeważnie pod nogi komputera.

 

Komputer to w ogóle szuja i kanciarz :/ Przedłuża sobie czas, jego zawodnicy są wszędzie a moich nie ma (czasami takie mam wrażenie).

 

A tak generalnie to jestem fanem PES'a ;) Tylko musiałem to z siebie wyrzucić w końcu, bo gra, która ma mnie odstresowywać wywołuje nerwicę :)

 

...kiedy PES6 wychodzi? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...