Skocz do zawartości
mak777

Winning Eleven 9 / Pro Evolution Soccer 5

Rekomendowane odpowiedzi

Ściągnąłem patcha WC2006 przez Kucyka podanego. Normalnie SZOK!!!! Czy ja gram nadal w PES5 ?!?! :o Już nie wchodzę w szczegóły, stroje, twarze, menu, puchar WC2006 itd no coś pięknego!!!!!!!!!!!! To jest odzielny puchar stworzony (WC2006), i tylko drużyny są które się zakwalifikowały + klasyczne. Jaki piękny patch, kosmos. Instalujcie..... klimat MŚ i to w jakim wydaniu. Jedyny mankament to że soundtrack dali w jakości ~1200hz zamiast 44000hz :(. I jeszcze jedno ja nie wiem co jest, ale wydaje mi się że piłka jest cięższa, bramkarze lepiej reagują, i znacznie lepiej się gra niż z superpatch'em :o Kosmos (;. Zagrałem kilka meczów Polską :D Franek, Dudek, Kłos, Rząsa są w składzie :P Jakie akcje były z Niemcami :]]]] żurawski piętką w uliczkę w polu karnym Smolarkowi odegrał robiąc w konia 3 niemców :D szkoda że Smolarek był na spalonym, wrzuciłbym Wam tą bramke :))) A za to macie bramkę Franka :P i Krzynówek jak z prawdziwego meczu (;

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalowalem tego patcha z WC do pesa5... wrzucilem 2 update... i nie moge normalnie grac :/ gra co chwile sie zawiesza i do tego chodzi koszmarnie wolno... :/ 640x480 medium - nawet to niegrywalne... a wczesniej przy superpatchu gralem 1280x1024 high + lod mixer (same 1) i chodzilo super plynnie... mial ktos juz tak?

 

edit:

po czystej instalce pesa -> takie samo zachowanie

 

edit:

"dziekuje" ekipie z SA... za dodanie pilek dzieki ktorym nie mozna pograc na karcie takie jak moja.. .:/

moglby mi ktos na maila wyslac czysty exe z tego patcha?? spakowana wersje jakos niezdarnie juz wywalilem... a moj obecny plik po spatchowaniu do wersji 2 w ogole nie odpala gry - z gory dzieki!

moj mail mr.croft @ interia.pl

Edytowane przez wako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem patcha WC2006 przez Kucyka podanego. Normalnie SZOK!!!! Czy ja gram nadal w PES5 ?!?! :o Już nie wchodzę w szczegóły, stroje, twarze, menu, puchar WC2006 itd no coś pięknego!!!!!!!!!!!! To jest odzielny puchar stworzony (WC2006), i tylko drużyny są które się zakwalifikowały + klasyczne. Jaki piękny patch, kosmos. Instalujcie..... klimat MŚ i to w jakim wydaniu. Jedyny mankament to że soundtrack dali w jakości ~1200hz zamiast 44000hz :(. I jeszcze jedno ja nie wiem co jest, ale wydaje mi się że piłka jest cięższa, bramkarze lepiej reagują, i znacznie lepiej się gra niż z superpatch'em :o Kosmos (;. Zagrałem kilka meczów Polską :D Franek, Dudek, Kłos, Rząsa są w składzie :P Jakie akcje były z Niemcami :]]]] żurawski piętką w uliczkę w polu karnym Smolarkowi odegrał robiąc w konia 3 niemców :D szkoda że Smolarek był na spalonym, wrzuciłbym Wam tą bramke :))) A za to macie bramkę Franka :P i Krzynówek jak z prawdziwego meczu (;

To widzę, że nie posiadasz ostatniego updatu (2.0) - tam już są składy z MŚ

 

A ja dalej nie mam komentarza w grze po zaaplikowaniu tego patcha. Reinstalowałem nawet całego PESa + wszystkie instalki updatów od nowa i znów nic :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To widzę, że nie posiadasz ostatniego updatu (2.0) - tam już są składy z MŚ

 

A ja dalej nie mam komentarza w grze po zaaplikowaniu tego patcha. Reinstalowałem nawet całego PESa + wszystkie instalki updatów od nowa i znów nic :mur:

Ta zapomniałem edytować :) już wgrałem 2.0 :P bo nie zauważyłem że 2.0 jest (;.

To może coś źle zrobiłeś ??? Na pewno zgodnie z isntrukcją ??? bo tam O_Sound.asf ma być oryginalny i dodatkowo skopiować go jeszcze raz zmieniając nazwę na wcsound.asf. Prześledź dokładnie instrukcję jeszcze raz, każdego updejtu. Dodatkowo jakiś program jest że wybiera się język komentarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta zapomniałem edytować :) już wgrałem 2.0 :P bo nie zauważyłem że 2.0 jest (;.

To może coś źle zrobiłeś ??? Na pewno zgodnie z isntrukcją ??? bo tam O_Sound.asf ma być oryginalny i dodatkowo skopiować go jeszcze raz zmieniając nazwę na wcsound.asf. Prześledź dokładnie instrukcję jeszcze raz, każdego updejtu. Dodatkowo jakiś program jest że wybiera się język komentarza.

Robiłem wszystko według instrukcji a w tym programie wybierałem już wszystkie języki

No cóż spróbuje dziś po raz trzeci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wako, u mnie podobnie :(

 

Łatka robi wrażenie pod względem zawodników i stadionów, prócz muraw, które są słabe w porównaniu z Superpatchem.

 

I sam gameplay jest inny.. polska reprezentacja gra dynamiczniej, ale to chyba kwestia większych umiejętności niż w Superpatchu.

 

Tylko zastanawiam się, czemu edytowali Grecję.. i Danię, skoro nie grają na mundialu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wako, u mnie podobnie :(

 

Łatka robi wrażenie pod względem zawodników i stadionów, prócz muraw, które są słabe w porównaniu z Superpatchem.

fakt, murawy cienkie... jak na to popatrzylem to myslalem, że ze smiechu padne (a wczesniej mialem zainstalowanego tylko superpatcha 1).

 

po zainstalowaniu innych pilek gra chodzi plynnie

 

btw. ponawiam prosbe:

moglby mi ktos na maila wyslac czysty exe z tego patcha?? spakowana wersje jakos niezdarnie juz wywalilem... a moj obecny plik po spatchowaniu do wersji 2 w ogole nie odpala gry - z gory dzieki!

moj mail mr.croft @ interia.pl

sciagnalbym calego patcha, ale, ze mam neo... i limit jest bardzo dokladnie naliczany to szkoda mi tych 200 czy 400mb (easy install version)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !! Mam pytanie co oznaczają te paski i strzałeczki koło poszczególnych zawodników. ten zielony to forma ?? A niżej ten cieńszy to co jest ??

Dołączona grafika

Edytowane przez Krzysg4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strzałeczki to forma. opis tutaj: http://www.gameonly.pl/pes/gfx/opisstrzalek.gif

 

zielony pasek oznacza "krótkotrwałe" zmęczenie, po jednym meczu, a brązowy "zbiera" się przez kilka spotkań. Spadają, jeśli dasz zawodnikowi odpocząć jedną kolejkę lub trochę więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomimo, że to nie PES to polecam zobaczyć TEN filmik, pomysł jest ok, ale mnie chodzi bardziej o ukazanie możliwości graficznych x360, oj jak panowie z Konami się przyłożą to może być ostro z NEXT GENERATION PES B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomimo, że to nie PES to polecam zobaczyć TEN filmik, pomysł jest ok, ale mnie chodzi bardziej o ukazanie możliwości graficznych x360, oj jak panowie z Konami się przyłożą to może być ostro z NEXT GENERATION PES B)

bramka dla Anglików RULEZ :lol2: szczupak pierwszorzędny! :D

Poprawienie grafiki przy takim potencjale jakim dysponuje X360 (i bedzie dysponowal zapewne PS3) nie wydaje się czymś nad wyraz trudnym, więc nie możliwe jest chyba by kolejny PES nie był najlepszym (najładniejszym) w historii.

Jeśli kupie Xa (a niezastanawiałbym się nawet gdybym tylko miał HDTV albo chociaż 19" monitor LCD) to PESa kupie choćby kosztował ze 3 stówki PLN ;)

Nie ma co się pakować w PC - konsole (a może raczej konsolA Billa) IMO znów rządzą :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nad czym wy sie tu rozwodzicie, to nie jest przecierz filmik z nowego pesa??

yyy :blink:

no wyraźnie jest napisane; Ameryki nie odkryłeś ;)

pomimo, że to nie PES to polecam zobaczyć TEN filmik, pomysł jest ok,(...)

chodzi o to że filmik ma skłaniać do dewagacji na temat PESa i jego przyszłości - ot co :)

peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pytan co do tych twarzy :

http://img110.imageshack.us/img110/6041/coverfinal23wm.jpg

 

zainteresowanych odsylam na http://www.issonline.pl pierwszy temat od gory "Kadra na Mistrzostwa Świata - Facepack by Nord"

Twarze naprawdę świetnie wykonane tylko ten skład trochę nieaktualny :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tylko w kwestii tego koreanskiego PRO EVO LIVEWARE EDITION

Szczerze powiedziawszy oprcz tego ze gra rzeczywiscie chyba chodzi szybciej i zawodnicy szybciej reaguja na pada to zadnych innych poprawek nie zauwazylem.Sedzia sedziuje jak sedziowal , bledy z przywilejem jak byly tak sa, niekiedy dalej jest odgwizdywany spalony w sytuacji gdzie podajacy i ten do ktorego pilka jest podawana sa przed wszystkimi obroncami( btw ten bug mnie najbardzije w[ciach!]ia bo to kompletna porazka zeby konami w 2006 roku nie znalo przpeisow gry w pilke://)

Tak wiec z duzej chmury, maly deszcz :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bledy z przywilejem jak byly tak sa, niekiedy dalej jest odgwizdywany spalony w sytuacji gdzie podajacy i ten do ktorego pilka jest podawana sa przed wszystkimi obroncami

możesz nagrać filmik jak to wygląda, bo szczerze mówiąc nie zauważyłem tego :|

nie zapominaj, że nawet jak podający i ten do którego piłka jest podawana zostawili wszystkich obrońców za plecami to mimo tego obowiązuje zasada, że podający musi być bardziej wysunięty do przodu niż ten do którego piłka jest dogrywana czyli:

 

 

obrońca				odbierający |obrońca										bramkarz						podający |	obrońca

tym samym to być może Ty nie znasz przepisów dot piłki nożnej B)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie zainstalować patch WC ściągnąłem pliki :

WC-PATCH

WC-PATCH-update2

WC-PATCH-update3a

WC-PATCH-update6-upgrade20

WC-PATCH-update-25

WC-PATCH-update5

WC-PATCH-update1

 

Zainstalowałem to i wypakowałem DKZ Studio, ale nie działa :(

Co można zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Chciałem sobie zainstalować patch WC ściągnąłem pliki :

WC-PATCH

WC-PATCH-update2

WC-PATCH-update3a

WC-PATCH-update6-upgrade20

WC-PATCH-update-25

WC-PATCH-update5

WC-PATCH-update1

 

Zainstalowałem to i wypakowałem DKZ Studio, ale nie działa :(

Co można zrobić ?

Zakupic oryginal i wlozyc plytke do napedu, gdy o nia wola?

Ja zrobilem dokladnie to samo i dziala idealnie.

 

BTW - w UK PES5 kosztuje juz 12GBP, wiec ile moze kosztowac w Polsce? 60? 70? Nie uwazacie, ze za taka gre warto zaplacic?

Edytowane przez sialala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz nagrać filmik jak to wygląda, bo szczerze mówiąc nie zauważyłem tego :|

nie zapominaj, że nawet jak podający i ten do którego piłka jest podawana zostawili wszystkich obrońców za plecami to mimo tego obowiązuje zasada, że podający musi być bardziej wysunięty do przodu niż ten do którego piłka jest dogrywana czyli:

obrońca				odbierający |obrońca										bramkarz						podający |	obrońca

tym samym to być może Ty nie znasz przepisów dot piłki nożnej B)

hmm ,czyzby to oznaczalo ze przez tyle lat zylem w niewiedzy?niewiarygodne <_<

szukalem akurat tej sytuacji w przepisach - nie znalazlem ale wychodzi ze masz racje.

Prosilbym tylko jakis odnosnik to potwierdzajacy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ,czyzby to oznaczalo ze przez tyle lat zylem w niewiedzy?niewiarygodne <_<

szukalem akurat tej sytuacji w przepisach - nie znalazlem ale wychodzi ze masz racje.

Prosilbym tylko jakis odnosnik to potwierdzajacy.

a proszę bardzo:

http://www.sfd.pl/temat197004/

Pozycja spalona

Nie jest przewinieniem samym w sobie przebywanie na pozycji spalonej.

Zawodnik jest na pozycji spalonej, jeżeli znajduje się bliżej linii bramkowej przeciwników niż piłka i przedostatni zawodnik.

http://www.bil.pl/przepisy.htm

Artykuł 11

 

1. Zawodnik podczas zawodów może wielokrotnie być uznanym za spalonego i nie podlega karze indywidualnej z tytułu uporczywego naruszania przepisów gry.

 

Pozycja spalona

2. Liniami oceny pozycji spalonej są: - linia środkowa pola gry,

- linia piłki,

- linia wyznaczająca położenie przedostatniego zawodnika drużyny broniącej.

3. Zawodnik znajdujący się na linii środkowej pola gry nie narusza przepisu o spalonym.

4. Zawodnik drużyny broniącej, który w wyniku akcji przejściowo znalazł się poza linią boczną lub bramkową, przy ocenie spalonego jest traktowany jako przebywający na polu gry.

5. Zawodnik drużyny atakującej, który stoi w jednej linii z murem obronnym, ustawionym równolegle do linii bramkowej przez zawodników drużyny broniącej, nie znajduje się na pozycji spalonej.

linia piłki = zawodnik podający, wiadomo, że musi być w lini razem z piłką podczas podania - musi ją dotknąć B)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...