Skocz do zawartości
mak777

Winning Eleven 9 / Pro Evolution Soccer 5

Rekomendowane odpowiedzi

a proszę bardzo:

http://www.sfd.pl/temat197004/

http://www.bil.pl/przepisy.htm

linia piłki = zawodnik podający, wiadomo, że musi być w lini razem z piłką podczas podania - musi ją dotknąć B)

ano linia pilki B)

moja interpretacja zawsze byla ze jesli w momencie podania obaj sa przed obroncami to maja juz pelna swobode podania.No coz , lepiej pozno niz wcale.Oddaje honor Konami - spalone sa zroione w tej gierce idealnie. :wink:

 

inna sprawa - co zrobic zeby przewaznie po prostopadlym podaniu po ziemi adresat nie robil podczas przyjecia tego zwodu w bok.Najardzije irytuje to jak podanie jest tuz przy lini bocznej a on robi zwod i wychodzi z pilka na aut , nie mowie jak to spowalnia akcje.Nie wiem , moze cos wciskam co nietrzeba, ale dosyc czesto mi sie to dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie patrzę sobie na kompilację PES3

 

dostępna tutaj 14MB http://www.quaresma.hu/files/2ndPES3compilationbyge4ce.avi

 

I mysle, że tymi zbyt drobizgowymi fulami Konami zabiło trochę te tworzenie ładnych goli.

 

Pamiętam jak wtedy PES przykuwał swoimi smaczkami jak np gole z rogów, ręki, pomyłki bramkarza, strzały z DALEKA, wtedy to było coś a teraz pozostały już tylko wspólne turnieje, ale i tak nie jest źle, myslę w dużej mierze to zasługa fanów i ich patchy. Choć przez pół roku grałem w PES 3 bez jakiegokolwiek patcha bo był mi niepotrzebny grywalność robiła swoje.

 

Dziś zainstalowałem Poerpatcha do PES 5 - powiem że robi wrażenie, choć znów niewiele zmienili w option file i trochę za dużo komercyjnych kawałków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D Projekt z przyjemnością zaprasza wszystkich fanów piłki nożnej na Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Pro Evolution Soccer 5. Turniej odbędzie się 24 czerwca w Warszawskim Multikinie i rozgrywany będzie na 20 konsolach PlayStation2.

 

Zawodnicy mogą się rejestrować za pośrednictwem strony internetowej:

 

http://pes5turniej.gram.pl

Dla odwaznych swait nalezy ;p

Edytowane przez iwo_kupa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dlugim meczeniu pes4 pozyczylem sobie we9 na pc i hmm... mam wrazenie, ze gram w pes3 (czyt. krok do tylu). :<

Na wstepie odrazu chce wgrac jakiegos super patcha (chce zrobic ta gre grywalna ; ), cos ala wolf fury do pes4. Czy jest cos takiego do we9, bo przeszukalem ten temat i znalazlem sporo rzeczy, ale do pes5 a nie we9. Chce sciagnac pliki, podmienic i grac. ;]

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dlugim meczeniu pes4 pozyczylem sobie we9 na pc i hmm... mam wrazenie, ze gram w pes3 (czyt. krok do tylu). :<

Na wstepie odrazu chce wgrac jakiegos super patcha (chce zrobic ta gre grywalna ; ), cos ala wolf fury do pes4. Czy jest cos takiego do we9, bo przeszukalem ten temat i znalazlem sporo rzeczy, ale do pes5 a nie we9. Chce sciagnac pliki, podmienic i grac. ;]

nie chce Cie w blad wprowadzic ale wydaje mi sie ze patche z pesa5 powinny pasowac do we9 - niech ktos potwierdzi lub zaprzeczy.

 

jak dla mnie pes5 to jednak duzy krok do przodu ale poczatki po przesiadce z 4 byly ciezkie :wink:

 

Gral ktos w tego koreanskiego WE9?

kurcze , juz sam nie wiem czy chodzi on szybciej od pesa 5 ale wydaje sie ze tak i gra mi sie w niego bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce Cie w blad wprowadzic ale wydaje mi sie ze patche z pesa5 powinny pasowac do we9 - niech ktos potwierdzi lub zaprzeczy.

 

jak dla mnie pes5 to jednak duzy krok do przodu ale poczatki po przesiadce z 4 byly ciezkie :wink:

 

Gral ktos w tego koreanskiego WE9?

kurcze , juz sam nie wiem czy chodzi on szybciej od pesa 5 ale wydaje sie ze tak i gra mi sie w niego bardzo dobrze.

Hmm pamietam, ze za czasow pes4 i we8 byly 2 rozne patche od wolfa do kazdej wersji, ale moge sie mylic.

 

edit

 

Jestem juz po zassaniu i rozegraniu kilku meczy po spaczowaniu we9 power patchem 2.1, po tym zabiegu da sie nawet grac. : D Musze sie rozegrac to mi sie spodoba, tak samo bylo, jak przechodzilem z pes3 na 4ke. ;]

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Tu przejscie jest znacznie bardziej ciezkie. Taka droga przez meke, ale na koncu tunelu jest oslepiajacy blysk gwiazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram caly czas, faktycznie ciezko sie tak z dnia na dzien przestawic. Najbardziej boli to, ze ruchy sa jakies opoznione i slamazarne, zanim zrobie obrot po przyjeciu pilki to juz mi ja odbieraja, mijanie balansem ciala juz nie jest takie szybkie i plynne jak w pes4. I ten ogrom fauli. ;]

 

Juz strzelilem fajna brame z ~22m. ;]

 

click

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Juz strzelilem fajna brame z ~22m. ;]

Czym to nagrales? Bo ja mam tylko Frapsa, ktory klaktuje podczas nagrywania filmikow z PESa - a mialem juz kilka brameczek, ktorymi moznaby sie pochwalic ;)

Edit:

pisze o bramkach zdobytych w online, bo w signla raz, ze nie gram (troche pogralem w patcha mistrzowego), a dwa, ze nie mozna ich zapisac :(

Edytowane przez sialala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym to nagrales? Bo ja mam tylko Frapsa, ktory klaktuje podczas nagrywania filmikow z PESa - a mialem juz kilka brameczek, ktorymi moznaby sie pochwalic ;)

Edit:

pisze o bramkach zdobytych w online, bo w signla raz, ze nie gram (troche pogralem w patcha mistrzowego), a dwa, ze nie mozna ich zapisac :(

Fraps, wylaczone vsync (no sync), no cursor, ustawione na 25fps, half-size, filmik duzo stracil z jakosci za sprawa kompresji. ;/

Jak mialem inne ustawienie to tez mi klatkowalo 13-15 fps.

 

Bramki jakies tam juz strzelam, ale nie sa tak ladne jak w pes3/4, musze popracowac nad technika. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Fraps, wylaczone vsync (no sync), no cursor, ustawione na 25fps, half-size, filmik duzo stracil z jakosci za sprawa kompresji. ;/

Jak mialem inne ustawienie to tez mi klatkowalo 13-15 fps.

Tjaaa.. ale jak mam vsync wylaczone, to mi sie obraz rozjezdza na pol :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tjaaa.. ale jak mam vsync wylaczone, to mi sie obraz rozjezdza na pol :|

Mam pelna wersje frapsa, nie wiem, moze w wersji podstawowej (free) tak tnie, bo to ograniczenie jakies, czy co...

Ide rozegrac przyszlego mecza it-au. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Witam. Zastanawiam sie nad kupnem tej gry, wlasnie sciagam demo.

Szukam jakiejs dobrej pliki kopanej, licze na dobra gre a nie na jakis shit ala fifa 2xxx.

Zastanawia mnie jedno, czy aby bez pada lepiej nie podchodzic? Ogolnie nie lubie grac na padzie, ale chyba w tej grze bez niego sie nie obejdzie... jakiego polecacie? Jakis tani ;]

No i czy wystarczy jakas podroba, w sumei drogo chodza oryginaly... pada bym uzywal jedynie do tej gry lub kiedys moze w cos bym na nim gral...

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zastanawiam sie nad kupnem tej gry, wlasnie sciagam demo.

Szukam jakiejs dobrej pliki kopanej, licze na dobra gre a nie na jakis shit ala fifa 2xxx.

Zastanawia mnie jedno, czy aby bez pada lepiej nie podchodzic? Ogolnie nie lubie grac na padzie, ale chyba w tej grze bez niego sie nie obejdzie... jakiego polecacie? Zwykly dual shock II od ps2 wystarczy?

W pes4 bez pada radzilem sobie wysmienicie, tutaj chyba bede musial go uzyc. Takie jest moje odczucie. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Zastanawia mnie jedno, czy aby bez pada lepiej nie podchodzic? Ogolnie nie lubie grac na padzie, ale chyba w tej grze bez niego sie nie obejdzie... jakiego polecacie? Jakis tani ;]

Bez pada nawet nie podchodz, bo sie zrazisz.

A nad kupnem nie ma sie co zastanawiac - lepszej pilki nie ma na zadna platforme.

 

edit: Kucyk - sliczna bramka!

Edytowane przez sialala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez pada nawet nie podchodz, bo sie zrazisz.

ja tam swego czasu dłuuuuuugo grałem w PESa na klawie i dobrze mi szło - na padzie jest mi wygodniej ale na początku nie mogłem się odzwyczaić od gry na WSAD itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

To brac jakas podrobke dual shocka od ps2?

pentliczek --> http://allegro.pl/item110430041_super_pad_...ami_promo_.html

 

Powiem ci, ze troche taki bananowaty i nie wiem jakby mi sire go w lapie ttrzymalo...

 

http://allegro.pl/item111737535__masz_pece...ual_shock_.html

 

Co sadzicie o tym? Jak juz napisalem bede raczej na nim gral tylko w pes'a, nie grywam w inne gry na padzie.

Nie wiecie gdzie w maire tatnio mozna dostac gre, chodza jakies po allegro ale moze ma ktos na sprzedaz/wie gdzie kupic? Jezeli nie, to trudno zaplace ile trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma co brać podróbek dual shocków wg. mnie (warezów, tego co Ty dałeś itd.), ten apollo może wygląda bananowato ale naprawdę gra się na nim wygodnie, b. dobrze mi się gra w fife, pesa, przeszedłem na nim też kilka innych gier, przejdź się do jakiegoś większego sklepu/marketu np. media markt napewno znajdziesz tam tego pada, poproś sprzedawce żeby ci odpakował lub sam to zrób obmacaj ;D widziałem jeszcze w jakimś markecie (chyba w mm właśnie) coś takiego http://allegro.pl/item112419291_gamepad_tr...acje_f_vat.html, też wydaje się w miare ok (przynajmiej jakaś lepsza firma -> tracer, a nie jakiś warez czy *** wi co)

 

co do pesa, tu koleś sprzedaje po atr. cenie http://allegro.pl/item112230203_pro_evolut...al_uzywana.html ale mało komentarzy i może bez keya do neta sprzedawać ;>

 

 

pozdro i dokonaj dobrego wyboru ;)

 

edit: sa 3 wersje tego pada apollo, bylem w geantie na zakupach i podpatrzyłem te pady, jedno jest w kartonowym pudełku za 34.99 bez tylnuih przycisków (ja mam ten:/), drugi w takim plastikowym opakowaniu z tylnimi przyciskami za 39.99 i bezprzewodowy żółty za 69.90

Edytowane przez pentliczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Hmm no ok, dzieki, zastanowie sie nad nim.

 

A moze ktos polecic jakas podrobke tego od ps2? Moze jest jakis w miare ok? Bo kiedys mialem takiego w dloni i dobrze mi sie go trzymalo w lapce, a one sa praktczynie takie same jezeli chodzi o ksztalt.

 

Ok pogralem w demo i wiem ze kupuje fulla [; troche ono ubogie ale coz.

Bez pada jednak chyba nie ma co grac :(. OK to jak z tym padem?

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was tez glowa ronaldo wyglada, jakby byla obdarta ze skory ?

 

Dołączona grafika

 

 

 

Tak wyglada po wgraniu tego kitservera, wczesniej wygladala jeszcze fatalniej...

Nie wiem czy to jakies blady grafiki u mnie, czy tak kazdy ma.

 

A i jeszcze jeden problem. Gdy wybieram mecz, jaki mam rozegrac, nie moge zmienic pilki, opcje odpowiedzialne za to sa u mnie na szaro (nieaktywne).

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...