Skocz do zawartości
mak777

Winning Eleven 9 / Pro Evolution Soccer 5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sialala

A i jeszcze jeden problem. Gdy wybieram mecz, jaki mam rozegrac, nie moge zmienic pilki, opcje odpowiedzialne za to sa u mnie na szaro (nieaktywne).

Pilki kupuje sie za punkty w sklepiku. Punkty zdobywa sie... a zreszta od czego jest instrukcja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilki kupuje sie za punkty w sklepiku. Punkty zdobywa sie... a zreszta od czego jest instrukcja?

Niekoniecznie, jak masz zainstalowany kitserver z piłkami, to w momencie gdzie wybierasz stroje możesz także zmienić piłkę, wciskając "B" lub "V" jest to napisane w pliku .txt dołączonym z kitserver'em. Niektórym nawet się nie chce go przeczytać :P Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w tym kitserwerze z 500 pilkami naciskam R przy wybieraniu strojów - wtedy wybiera losową piłkę. Ciekawe urozmaicenie, każdy mecz inna szmacianką :D

 

Tak wyglada po wgraniu tego kitservera, wczesniej wygladala jeszcze fatalniej...Nie wiem czy to jakies blady grafiki u mnie, czy tak kazdy ma.

Wynika to z niedopasowania tekstury twarzy do modelu głowy (ale brzmi :lol:). Jest tak u wszyskich, a zależy to od facemakera i jego umiejętności :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z klawiaturą w czasie gry gdzy chce wykonać szybki bieg na ukos komputer wydaje dziwne dzwięki i oczywiści zawodnik nie wykonuje polecenia tak dzieje sie również w przypadku innych kombinacji z wieloma klawiszami w użyciu o co chodzi czy to wina konfiguracji klawiatury czy może jej samej ? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Te piszczenie szczegolnie wkurzalo jak sie gralo na jednej klawiaturze z kumplem w jakas bijatyke - np. mortal combat [;.

Sanczez, kup sobie pada ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilki kupuje sie za punkty w sklepiku. Punkty zdobywa sie... a zreszta od czego jest instrukcja?

Niekoniecznie, jak masz zainstalowany kitserver z piłkami, to w momencie gdzie wybierasz stroje możesz także zmienić piłkę, wciskając "B" lub "V" jest to napisane w pliku .txt dołączonym z kitserver'em. Niektórym nawet się nie chce go przeczytać :P

Faktycznie nie przeczytalem *.txt, ale po wgraniu patcha od wolfa do pes4 mozna bylo swobodnie wybierac, wiec myslalem, ze i tutaj. ;]

 

ja w tym kitserwerze z 500 pilkami naciskam R przy wybieraniu strojów - wtedy wybiera losową piłkę. Ciekawe urozmaicenie, każdy mecz inna szmacianką :D

Wynika to z niedopasowania tekstury twarzy do modelu głowy (ale brzmi :lol:). Jest tak u wszyskich, a zależy to od facemakera i jego umiejętności :)

No rozumiem innych pilkarzy, ale ronaldo ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co ze gruby, ale jedna akcja moze wygrac mecz. ;]]]

Btw moze sam poprawie jego twarz, wiecie jakimi narzedziami mozna to zrobic ? :lol2:

Był jakiś soft Graphic Studio czy coś takiego [;. Ale pewnie photoshop'em + plugin też się da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrcze a ja znowu mam problem :?

otoz zainstalowalem na nowo gre wgralem patcha power patch i udate 2.0 i 2.1 i jak wlaczam gre niby jest oki wszytsko ale po pewnym czasie wiesza sie a poprzedzone to jest takimi skokami na ekranie :) wie ktos o co chodzi ?? :? musze to naprawic bo turniej niedlugo ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co to może być, ale jak chcesz zrobić klimatyczny turniej to naprawdę gorąco polecam patch World Cup

jest poprostu mega boski, jutro wkleje kilka screenów, trochę się pozmieniało, doszedł kitserver i w ogóle wszystko piękne i aktualne B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyy

 

PES 2007 to ten na next gena? czy mi się coś pomyliło? jeśli nic mi się nie pomyliło to te screeny to jakiś :lol:

Nie, ten PES jest jeszcze na PS2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozbrzmi dla wszystkich spragnionych Pro Evolution Soccer 6 na konsoli nowej generacji w Lipsku. Tam bowiem podczas targów Games Convention na stosiku Konami będzie można zagrać w tą gre na konsoli Xbox 360. Przy prezentacji PES 6 obecny będzie ojciec serii Shingo Seabass Takatsuka. Konami podczas targów zdradzi także kilka nowych informacji o swoich projektach na konsole nowej generacji.

 

No to co jedziemy do Lipska *_*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orange Ekstraklasa Patch

Zawartość patcha prezentuje się następująco:

* 24 druzyny Polskie sezon 2005/2006
* DAMned ballpack
* nowy wyglad gry (menu, tła)
* nowe buty piłkarskie (Adidas, Nike, Puma, Umbro)
* ogromna ilość nowych twarzy "najlepszej jakości"
* wszystkie stroje oryginalne
* nowe bandy
* nowe herby klubowe
* nowe flagi kibiców na stadionach
* 4 polskie stadiony w stadiumserverze:
o Korony Kielce
o Lecha Poznan
o Stadion Slaski
o Cracovii Kraków
* nowe herby drużyn i loga ligowe

Kilka screenów:
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Wszystkich zainteresowanych odsyłam na stronę pro-evo.pl lub issonline.pl gdzie podawane są aktualne źródła

Patch stworzyła Ekipa polEvo


EDIT: pojawił się torrent http://www.mininova.org/tor/371007 Edytowane przez Cortezon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, help me!

 

Zainstalowalem sobie ladnie PowerPatcha 1.0, 2.0 i 2.1 ( w takiej kolejnosci), wszystko piknie dziala, ale szybkosc gry strasznie zwolnila. Jak kiedys bez zadnych patchow smigala, to w szczegolnosci po instalacji 2.0 i 2.1 nie da sie grac ;\

 

Co moze byc tego przyczyna :>

 

ps. 9700pro, 768ddr, xp1700+, w tle nic nie zjada kompa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze są w pes5.exe z patcha wlaczone najwyzsze ustawienia lod-mixera? choc jesli nawet, to na 9700 nie powinno ciac...

 

sprobuj jeszcze wgrac ballpack dla slabych kompow. moze pomoze. (znajdzesz na pro-evo.pl)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iksakli ;) Troche dziwne zeby pilka tak dorabala kompa ;p

Niektóre piłki, które wgrywasz z patchy mają wysokie tekstury i dlatego słabsze kompy (k.graficzne) sobie z tym nie radzą.

 

Miałem ten sam kłopot jeszcze w PESie 4 gdy grywałem na GF4mx. Mineło sporo czasu zanim odkryłem w czym tkwi problem.

Edytowane przez Cortezon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja z innej beczki !!!!!

Otóż ostatnio z kumplami zrobiliśmy malutki konkursik typu pes 5 world cup...na ps2 i tak sie podjarałem samą już nie tylko grywalnościa ale i sama gierką , jest naprawdę genialna. Pamiętam wcześniej mykałem jedynie w fify i ostatnio w pes 4 ale własnie mam 5 wiec prosiłbym o jakieś linki odnosnie piłek, butów, lig itd... Bo jak jedynie zassałem dkz studio ale za pierona nie moge wkleić zadnych butów, piłek program niewidzi plików? pewnie ja sam cos zle robie, dlatego prosiłbym o jakieś linki odnosnie najfajniejszych patchy, itp, z góry dzieki !!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...