Skocz do zawartości
Kosiarz_1987

Oplotki Na Kable

Rekomendowane odpowiedzi

ok w piwerwszym poscie pojawiło sie info na temat zamówienia ale tutaj tez to jeszcze raz napisze wszystkie chetne osoby niech napisza ilość i wala na PW do Domika on sporządzi cała liste :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki zobaczce sobie na stronce helukabel czy cena sie nie zmienila bo jakis czas temu sklep on-line nie dzialal z powodu aktualizacji jakiejs, wiec moje obliczenie ceny z poprzedniej strony moze juz nie być poprawne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie pisałem do nich wczoraj, ale jeszcze bez odzewu...

 

ze zrobieniem listy to nie ma problemu, wystarczy poczytać parę postów w górę, chyba że ktoś jest zbyt wstydliwy żeby tutaj się ogłosić ze swoim zamiarem ;]

 

EDIT

 

dzwonił właśnie pan z Helukabel - cena oplotu o średnicy maks 9mm to 3zł za metr. Transport kosztuje 30zł.

 

tak więc wychodzi nam 3,30zł za metr, albo tak ładnie staniało, albo spytałem o złą średnicę...? :]

 

aa, no i jeszcze dochodzi koszt wysyłki ode mnie do Was, z tego co się orientuję to 6,50 priorytetem.

Edytowane przez Pekaok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie pisałem do nich wczoraj, ale jeszcze bez odzewu...

ze zrobieniem listy to nie ma problemu, wystarczy poczytać parę postów w górę, chyba że ktoś jest zbyt wstydliwy żeby tutaj się ogłosić ze swoim zamiarem ;]

EDIT

dzwonił właśnie pan z Helukabel - cena oplotu o średnicy maks 9mm to 3zł za metr. Transport kosztuje 30zł.

tak więc wychodzi nam 3,30zł za metr, albo tak ładnie staniało, albo spytałem o złą średnicę...? :]

aa, no i jeszcze dochodzi koszt wysyłki ode mnie do Was, z tego co się orientuję to 6,50 priorytetem.

Sprawdź czy Pan podał Ci cene brutto czy netto bo zdaje mi sie ze netto ;) koszt wysyłki poszedł w góre bo wczesniej kosztowała 27PLN brutto. Jesli chodzi o przesyłke do każdego z kupujacych to dodam z doświadczenia ze lepiej wysłac poleconym bo wyjdzie taniej, zamiast 6,5 jak paczka prio to polecony bedzie kosztował 4.4PLN (dla 5m oplotu bo ta taryfa zależy od wagi). Jeśłi zrezygnujemy wogóle z poleconego to koszt spada do 2,2PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie mogłbym ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> tylko nie wiem czy jest sens pakowac oploty do mojej zasilki(nie wiem czy jest dobra i czy poradzi sobie z oc :razz: ), tylko poprostu kupic juz jakas lepsza z oplotami...Jak myslicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a fakt, netto :]

 

spoko, to już co do przesyłki to każdy sobie już zdecyduje jak woli, ja tam póki co wysyłałem tylko paczki więc powiedziałem co wiem ;)

 

Kosiarz, spoko, ja mam osobowość araba, jak się zbiorą ludzie za dwa tygodnie to nie ma problemu ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak brał 5 metrów chyba ze mozna np. 7.

Lepiej okrągłe liczby np 5 10 15 bedzie łatwiejsze do podziału :D :D

 

EDIT jezzcze raz napisze kto chce oplotki niech zobaczy info w 1 poscie i postępuje według niego

Edytowane przez Kosiarz_1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej okrągłe liczby np 5 10 15 bedzie łatwiejsze do podziału :D :D

 

EDIT jezzcze raz napisze kto chce oplotki niech zobaczy info w 1 poscie i postępuje według niego

Kosiarz, ta lista i tak mało funkcjonalna bez informacji ile metrów kto bierze, a same nicki to też pryszcz, zawsze jak się ktoś odzywa to sobie go dodaję do prostego arkusza w excelu, mogę publikować na żądanie ;]

 

TUTAJ ARKUSZ

 

największe halo raczej będzie z przesłaniem danych osobowych, bo to jest chyba najważniejsze potem. =]

 

EDIT

co do ceny to brutto wyniesie to oczywiście

3,66 za metr

+ 30zł za transport do mnie do podziału po równo między wszystkich

+ (w zależności od życzenia) 6,50 / 5,50 / 4,40 itp za wysyłkę ode mnie do każdego z osobna.

 

jak ktoś ma lepszy pomysł to skorzystamy na pewno ;]

Edytowane przez Pekaok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dogadałem się z kolegą, któremu też się spodobał oplot i zmieniam zamówienie. Chce w sumie już 10 m.

 

Kto w końcu robi listę Domik, czy Pekaok? Z tego co widziałem mamy 2 listy, która jest oficjalna?

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym wypadku jeśli Pekaok podejmuje się zrobienia listy. Uważam aby ludzie się zwaracali do niego na pw. Ja mogę tą liste nadal umieszać w 1 poście (kto nick i ilość m), aby to było czytelniejsze dla ludzi. Więcj info 1 post

http://forum.purepc.pl/index.php?act=ST&f=...=0#entry1431449

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc wy bierzecie tylko takie oploty na kable do zasiłki, myślałem ze takie na ssącą do fc o rozciągalności 66mm też :P

trza bedzie sprowadzać, chyba ze ktoś ma układy i sprzedadzą kilka (naście) metrów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, serwer z listą excelową nie działa i nie będzie jeszcze kilka dni, wybaczcie.

 

Jak na razie wszystkie informacje zawarte przez Domika w pierwszym poście są aktualne.

 

Dzięki Domik :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) kiedys zainspirowany oplotami Chaosa zrobilem tez tak samo tyle ,ze z niebieskiej linki ,ale mam nowy zasilacz no i tez przydało by mu sie kable ubrać od poczatku zawrociły mi w głowie te koszulki od x-moda (cos takiego) ktos moze sie na ich temat wypowiedziec lub cos słyszał ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) kiedys zainspirowany oplotami Chaosa zrobilem tez tak samo tyle ,ze z niebieskiej linki ,ale mam nowy zasilacz no i tez przydało by mu sie kable ubrać od poczatku zawrociły mi w głowie te koszulki od x-moda (cos takiego) ktos moze sie na ich temat wypowiedziec lub cos słyszał ?

No tylko dlaczego masz przepłacac za te oplotki. Chyba ze ci az tak bardzo na uv zalerzy wtedy to rozumie :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylbym sklonny brac tez te 5m, ale zdecyduje sie jak bedzie wiecej osob, bo jesli zamowienie zbytnio sie przedluzy a moj tagan bedzie juz poskladany z wc to nie ma szans ze bede wszystko rozkladal zeby zalozyc oploty :wink: Ale w miesiac powinno byc dosc chetnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki kolor chcecie brać, czarny ?

taa, przy tylu zainteresowanych nie doszlibyśmy nigdy do porozumienia z jakimkolwiek niestandardowym kolorem, a czarny pasuje do wszystiego i żadnej konwencji moda na pewno nie zepsuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Czarny jest GREAT! [;

 

@Pekaok, musi byc 100 m ? Moze da rade sie z nimi jakos dogadac ? Albo dac temat na inne forum i tam tez ozywic akcje aploty [; ? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny jest GREAT! [;

 

@Pekaok, musi byc 100 m ? Moze da rade sie z nimi jakos dogadac ? Albo dac temat na inne forum i tam tez ozywic akcje aploty [; ? ;]

właśnie próbowałem się dogadać, ale hurt jest hurt, minimalna jednostka to 100mb. Poza tym, nawet gdyby się zgodzili to ja mam gdzieś takie zakupy indywidualnie przy jedynej opcji transportu za 30zł :]

 

przy większych średnicach zmniejsza się minimum zamówienia, ale 25mb oplotu o średnicy bodajże 14-26mm kosztuje 215zł

 

co do reklamowania, wszystkie chwyty dozwolone, ale ja tylko podjąłem się zebrania wszystkiego do kupy, na codzień zajmuję się teraz czymś innym co pochłania większość mojego czasu ;) Ale jak już mówiłem, działanie we wspólnym interesie przy tym zamówieniu leży także w prywatnym interesie każdego (zagmatwałem to ale rozumiecie o co chodzi - trzej muszkieterowie i te sprawy)

Edytowane przez Pekaok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde po pierwsze to trochę szkoda że oploty chcecie czarne ale huk....

 

Po drugie to jak na razie małe zainteresowanie, jakby było wieksze to się zapiszę, będę obserwował ten wątek...

 

BTW, próbował ktoś pakować kable w cienki wąż igielitowy jakiegoś koloru ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rowniez zapisuje sie na 5m

 

proponowalbym aby osoba, ktora zajmuje sie w tej chwili zamowieniem tych oplotow, dala ogloszenie w Sprzedam tak jak to zrobil Hipo, na pewno zainteresowanie bedzie spore...

 

btw, mozna gdzies dostac w necie, albo i w normalnym sklepie, czarne molexy? troche szukalem guglem ale nic nie znalazlem

 

edit: juz niepotrzebne, zauwazylem, ze seasonic ma czarne w standardzie ;)

Edytowane przez macr0n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...