Skocz do zawartości
Kosiarz_1987

Oplotki Na Kable

Rekomendowane odpowiedzi

Orientuje sie ktoś moze ile kosztuje taka najtansza przesyłka na poczcie :D :D wiem ze za oplotki mam zapłacic 21.03 zł i teraz nie wiem czy jak wysle 30 zł czy te 9 zł starczy na tą przesylke

Edytowane przez Kosiarz_1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie wiem jak z zamówieniem - na wiadmość że wszystko gotowe parę osób zrezygnowało.

 

Ktoś reflektuje na zwolnione metry?

 

 

w każdym razie maksimum za przesyłkę to 6,50zł - paczka priorytet, a najmniej...? 4,40?

Edytowane przez Pekaok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile zostało wolnych metrów? Zastanawiam się czy nie <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> 10.

zostało dokładnie 10, byłoby super :)

 

SanChin - dopisałem Cię do listy, jak Małkoś weźmie pozostałe metry to dam Ci dane do przelewu. Póki co muszę teraz lecieć, będę wieczorem chyba dopiero, więc po prostu piszcie posty jak są jakiekolwiek pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec pisze się na te 10m. Czekam na dane co do przelewu.

 

 

 

Edit.

Do kiedy wszyscy macie zamiar przelać kase, bo coś ostatnio bardzo cicho na temat zamówienia.

Edytowane przez Małkoś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli juz wszyscy zaplacili oprocz mnie, to prosilbym bym Cie Pekaok abys zalozyl za mnie, jesli masz mozliwosci wplaty pieniedzy dzis, bo bylem pol godziny temu w banku ale zamkniety byl, takze wplace pieniadze w poniedzialek na 100%

 

edit: ile osob w tym momencie sklada sie na ten 100m oplot? :D

Edytowane przez macr0n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Listę osób kupujących masz TUTAJ. Jeżeli Pekaok aktualizuje na bieżąco to czekamy nie tylko na Ciebie. Pośpieszcie się ludzie :wink:

Edytowane przez Kuba"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pieniądze od macr0na akurata dzisiaj wpłynęły... ;)

 

antar1us: zauważyłem że jesteś zbanowany, jeśli jakoś to czytasz i dalej chcesz kupić oploty to daj mi znać na gadu, jeśli się nie odezwiesz przyjmę brak wpłaty za rezygnację z zamówienia i jutro ogłoszę Twoje oploty wolnymi... wybacz.

 

Jeśli ktoś jeszcze ma z nim kontakt jakiś to też bym poprosił :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macr0n oplotów nie dostaniesz dopuki nie wplacisz pieniedzy. Ludzie pospieszcie sie troche z tym bo niektorzy wplacili juz dawno i czekaja tylko na was :|

nie gniewam sie ;)

 

btw tylko jedna osoba nie zaplacila?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zapłacili jeszcze:

 

Gamec

basterall

 

basterall już jakiś czas temu mówił, że już wysłał więc bardzo możliwe że to jakieś problemy z przelewem, chociaż pierwsze słyszę żeby ktoś miał takie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, niestety ale tyle osób już czeka nie chcę trzymać w niepewności np Jarogniewa który wpłacił 170zł i nie wie teraz na czym właściwie stoi:

 

Jeśli we wtorek nie dostanę wpłat od tych, którzy jeszcze nie zapłacili to ich miejsca zajmą Martinii i kfachu

 

Wybaczcie chłopaki ale to już nie gimnazjum i zbieranie przez dwa miesiące pieniążków na wycieczkę do zoo :< A przynajmniej przydałby się jakiś kontakt

Edytowane przez Pekaok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, niestety ale tyle osób już czeka nie chcę trzymać w niepewności np Jarogniewa który wpłacił 170zł i nie wie teraz na czym właściwie stoi:

 

Jeśli we wtorek nie dostanę wpłat od tych, którzy jeszcze nie zapłacili to ich miejsca zajmą Martinii i kfachu

 

Wybaczcie chłopaki ale to już nie gimnazjum i zbieranie przez dwa miesiące pieniążków na wycieczkę do zoo :< A przynajmniej przydałby się jakiś kontakt

btw to ile m tego oplotu i za jaka kase bym dostal xD ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...