Skocz do zawartości
samuraj,net.pl

Czym To Się Tak Naprawdę Różni?

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, cenię sobie CRT, ale chcę zmienić na LCD (Iiyama 8ms lub LG Flatron oba 17") ale nie rozumiem co za różnica czy złącze cyfrowe czy normalne, ktoś może mi wyjaśnić, bo moim zdaniem wydawanie 200-300 zeta więcej na wyjście z monitorka bez wzrostu jakości i wydajności to bezsens....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, ja napisze tak, na LCD nie ma co oszcędzać, poczekaj aż uzbierasz 150 zeta więcej lub 300 i ja polecam ci te monitory:

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=17522

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=15761

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=13635

 

NIE BIERZ LG I BELINEA bo:

-wypalone piksele na dzieńdobry

-LG jest niezbyt zaufany jeśli chodzi o monitorki LCD (kolega ma ijuż musiał wymieniać 2 tygodnie po kupnie)

-belinea: TANIE [ciach!]O

NIE BIERZ MONITORÓW FIRM, O KTÓRYCH NIC NIE WIESZ NP. YAKUMO ALBO TARGA(lol)

POLECAM IIYAMA, SAMSUNG, NEC

ale wybór należy do ciebie

Edytowane przez samuraj,net.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE BIERZ LG I BELINEA bo:

-wypalone piksele na dzieńdobry

-LG jest niezbyt zaufany jeśli chodzi o monitorki LCD (kolega ma ijuż musiał wymieniać 2 tygodnie po kupnie)

-belinea: TANIE [ciach!]O

 

POLECAM IIYAMA, SAMSUNG, NEC

ale wybór należy do ciebie

1433391[/snapback]

Wypalony piksel na dzień dobry zdarzyć sie może w każdym monitorze.

Ciekawe dlaczego tak zachwalasz IIyamę drogi kolego????

A wiesz o tym, że dużą część swoich monitorów IIyama składa na matrycach LG/Philips :D Dyskredytujesz najpopularniejszego i największego producenta monitorów na świecie , tylko dlatego, że kolega miał itp... Ja też miałem subpiskela i musiałem wymienić , natomiast jesli chodzi o NEC i Samsung to na pewno niemiałbym takiej możliwości, bo nie dają oni gwarancji na wypalone piksele.

Coo do Belinei nie mam zdania, ale LG jak najbardziej polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jednak LG wybiorę. A czy bardzo wyraźnie widać wypalone pixele? Czy przeszkadza to w codziennym użytkowaniu monitora. (Internet) ?

1436582[/snapback]

W zasadzie nie, mam w pracy swiecacy na czerwono piksel i normalnie mi nie przeszkadza. Troche na jasnych - jednobarwnych powierzchniach wnerwia. Jest z boku, to tez dobrze.

Ale jakby mi sie w nowym panelu w domu pojawil i na dodatek gdzies blisko srodka, to bym mooooocno sie wnerwil :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech będzie, bo jeśli chodzi o LG to doprawdy doczytałem troszkę więcej, ale co do Belinei zdanie mam to samo, na początku jej kariery były to monitory dobre, lecz teraz są tanie, bo robione jak najmniejszym nakładem kosztów, porównajcie sobie monitor 17" Belinei z 17" LG lub IIyama porównajcie czas reakcji itd. Belinea dostaje po tyłku. Zwracam honor LG, ale wciąż stoję bardziej za IIyama, choć szanse są bardzo wyrównane...

Edytowane przez samuraj,net.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BELINEA na początku robiła b.dobre moinitorki.

LG super sprawa. Swój mam od lipca zeszłego roku i nie mogę nic złego powiedzieć. Norma TCO 03, Brightviev, niezłe parametry, super kolorki, OSD po polsku; można siedzieć kilka godzin i oczy nie bolą.

 

a wypalony piksel może się zdarzyć w każdym monitorze; od tego jest gwarancja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...