Skocz do zawartości
seZon

Eizo Flexscan F77s

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Chciałbym poznać wasze opinie na temat tego monitora EIZO FlexScan F77S ! Jaka cena jest opłacalna za egzemplarz z 2001 r. Czy wogóle opłaca się go kupić? Potrzebuje monitorek do standardowych celów, typu net, gry, filmy.

 

Zależy mi na szybkich i zwięzłych odpowiedziach! Z góry dziękuje za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli cena wydaje się atrakcyjna i do tego jest to model z 2001 roku to bierz.

Jedynie dowiedz się czy nie był to monitor po leasingowy lub studiu TDP bo moze być troche wymęczony ale i tak bedzie miał lepsze parametry jakościowe niż niektóre dzisiejsze nówki na 1600zł czy więcej.

 

Co do jakości obrazu to zawsze można podregulowac w OSD lub sa 2 otwory w boku obudowy do ustawiania ostrosci (w niewelu monitach to jest)

Do tego sa jeszcze dodatkowe złacza BNC dzieki temu można obsługiwac 2 komputery jednym monitorem (szkoda że nie jednocześnie)

No i maintrance port ale raczej kabla nie dostaniesz.W tym momencie WSZYTKIE parametry monitora (część jest nie dostępna z poziomu OSD) można regulować myszka.Kabla nie kupisz a jak tak to za 100zł oryginał :( ja samemu sobie go zrobiłem ale kurzy sie teraz bo mam F520 a on juz tego złacza nie ma bo nie jest juz potrzebne.

 

Jedna uwaga nie cisnij go w 1280*1024*100Hz bo padnie szybciej trafopowielacz.

 

Jedyna wada EIZo sa padajce trafopowielacze ale musisz mieć pecha by trafić na takiego( dlatego taki ze studia TDP czy poleasingowy ma już troche przejeżdzone)ale nie jest to reguła.

 

Codo jakości obrazu to zawsze rewelacyjne kolory czy zbierzność geometryczna kolorów.

Moj F520 był też wyprodukowany w 2001 roku i musiałem bardzo niewiele pokrecić w bebechach monita by wyregulowac leciutkie niezbierzności.Ale chyba ja mam zboczenie co do tych monitów :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...