Skocz do zawartości
_Niedoświadczony_

Problem Z Programami I Innymi Rzeczmi

Rekomendowane odpowiedzi

Sorka że śmiece forum 2 razy, ale wydaje mi się że jednak tutaj bardziej pasuje ten wątek:

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=132243

 

 

Nawet nie wiem od czego tutaj zacząć. Mam takowy problem że nie moge instalnąć żadnego Marka najczęściel, a inne progsy instalując się - męczą. Tzn nigdy nie miałem do tego pory a teraz w połowie instalacji wywala że coś jest nie halo a jak klikne ponów to idzie, choć czasem i to nie skutkuje. Zazyczaj jest to przy markach 01, 03 (05 przechodzi bez problemu) i AquaMarku :/ Nie wiem od czego jest to zależne Tutaj jest napisane głównie "corrupted" i że nie może instalnąć. Myślałem że to może przez @ kompa ale na odkręconym jest identico o_O Coż później rozmyślałem że może BADy na HDD. Poszedłem do qmpla sprawdziłem wsio i 0-badów ale na wszelki wielki postawiłem partycje od nowa, z tym że ja ani on się nie znamy i nie wiem czemu ale przy NTFSie (miałem FAT32 i takiego czegoś nie było) strasznie dużo mi zżera wolnego m-ca. Tzn dysk po formacie a on już ma paredziesiąt MB zajęte - CZY TAK MA BYĆ Jestem już załamany. Niech ktoś mi pomoże...

 

PS. czy to może być RAM Tzn MemTest przechodzi wsio GIT, PRIME95 przechodzi bez zarzutu. Super Pi także

Mój cfg:

Pentium 4 HT Prescott 3,0

ABIT IC-7

GeForce 6800

2x512 Kingstone 400 (nanya)

 

System stawiany od nowa raz z SP1 a raz z SP2- problem zawsze występował. Please poradżcie bo jestem załamany :/

Antywir także aktualny także to nie vir.

Edytowane przez _Niedoświadczony_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy NTFSie (miałem FAT32 i takiego czegoś nie było) strasznie dużo mi zżera wolnego m-ca. Tzn dysk po formacie a on już ma paredziesiąt MB zajęte - CZY TAK MA BYĆ

tak ma nie być... najwidoczniej coś z dyskiem.

sprobuj skombinowac jakis stary kilku-gigowy dysk i postaw na nim windowsa... zobacz czy bedzie dobrze chodzil, jak bedzie dobrze no to bedziesz na 100% pewny ze to wina obecnego dysku twarego.

 

witaj _Niedoświadczony_ zmień avatar, ten należy do użytkownika UfoK

1433361[/snapback]

ehm, lol, tez mu chcialem napisac by zmienil avatar, tylko ze nie dlatego ze nalezy do UfoK'a tylko ze mi sie nie podoba :D ale to tylko tak chcialem napisac :P Edytowane przez McBoss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ma nie być... najwidoczniej coś z dyskiem.

sprobuj skombinowac jakis stary kilku-gigowy dysk i postaw na nim windowsa... zobacz czy bedzie dobrze chodzil, jak bedzie dobrze no to bedziesz na 100% pewny ze to wina obecnego dysku twarego.

No w końcu jakaś sensowna odpowiedź. Co do tego to wydaje mi się że pierw przerzuce się znów na FAT`a32 i jak problem zniknie to tego nie będę kumać :?:

Co do instalek to są one na 100% sprawne bo wypaliłem je na DVD i u kumpli działają więc odpada ta możliwość.

 

 

ehm, lol, tez mu chcialem napisac by zmienil avatar, tylko ze nie dlatego ze nalezy do UfoK'a tylko ze mi sie nie podoba :D ale to tylko tak chcialem napisac :P

1433358[/snapback]

No spoko :wink: W sumie nie wiedziałem że należy do kogoś :] Poprostu wybrałem pierwszy lepszy :D

 

POZDRO i czekam na dalsze sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...