Skocz do zawartości
nofear_oe

The Bat! Na Gmail

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałem skonfigurowac sobie program pocztowy The bat! 3.01 jako program do odbierania poczty z gmail. Po kilku godzinach walki udało mi sie dojść o co chodzi z POP3 i poczte odieram elegancko. Gorzej jest jednak z SMTP z którym narazie przgywam :-|. Czy ktoś moze zna jakiś adres stronki gdzie znajde jakąś porade jak mam skonfigurować SMTP??

Z góry thx za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale daleś mi stronke gdzie są podane odpowiednie ustawienia dla porty dla protokolu SMTP. Wybacz ale w ustawieniach poczty The bat!jest troche więcej do skonfigurowania niż jest napisane na stronce gmail.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy jak:

Port 995

Połączenie: Bezpieczne na zwykłym porcie (STARTTLS)

Później w opcjach uwierzytelniania:

"użyj ustawień jak dla pobierania poczty" czy "użyj ustawień specjalnych"?

Zaznaczyć "Wymagane bezpieczne uwierzytelnianie (MD5)"?

No i na końcu czy zaznaczyć "Uwierzytelnianie POP przez SMTP"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paulo tam co Ty mi wysłales nic nie ma. Tzn jest ale tylko o zaproszeniach i co jak sie ustawia konto/wlaściwości/servery. A tam po prawej stronie zaraz obok jest taki przycisk "Uwierzytelnianie..." i ja nie wiem co tam trzeba ewentualnie pozaznaczać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...