Skocz do zawartości
keller107

5,1 + Pilot(bezprzewodowy) ?

Rekomendowane odpowiedzi

Chce kupic dobrze grajacy zestaw 5.1 z pilotem.

Wzialbym creative ale bez pilota(bezprzewodowego) a bardzo mi na tym zalezy.

Co byscie polecili dajcie jakies linki bo mi rece opadaja jak patrze na niektore zestawy z pilotem to z kolei subwoofer wyglada jak jamnik z jednym glosnikiem :)

Please o rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce kupic dobrze grajacy zestaw 5.1 z pilotem.

Wzialbym creative ale bez pilota(bezprzewodowego) a bardzo mi na tym zalezy.

Co byscie polecili dajcie jakies linki bo mi rece opadaja jak patrze na niektore zestawy z pilotem to z kolei subwoofer wyglada jak jamnik z jednym glosnikiem :)

Please o rady.

1434441[/snapback]

 

tu maszs wypas glosniki za 470 je kupisz. link do opisu http://www.genius-europe.com/english/surround/sw51ht.htm

 

 

wymiataja maskrycznie kumpel takie ma wiec wiem co mowie.

Edytowane przez dj.mark

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz ty chłopie problem. Idź do sklepu, wywal ponad tysiaka na GigaWorksa albo jakiegoś porządnego Logitecha (np. Z680) i po sprawie. Jak Ci walnie 210W przy nogach, to z domu się nie ruszysz.

Moc tego suba to potężny kick-bass (bardzo odczuwalne pasmo 80-150Hz). Filmy na czymś takim oglada się REWELACYJNIE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...