Skocz do zawartości
Adym

Co myślicie na temat tej myszki ?

Rekomendowane odpowiedzi

Szkielet ty Logitecha porownojesz do takiego badziewia ?? przestan stary jechalem na tanich myszkach jakis czas ale nei stac mnie wydawac srednia pod 25zł cena sklepowa tej co ja maielme za 25 = 50 klo mnie jest hurtownia :lol: teraz mam INtell muse opticall usb zajebisty model 5 przyciskow ladnie swieci miodzio na cale zycie :P a wpodeleczku nowy Log,,,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na twiom miejscu jesli juz kupowalbym ta mysze to raczej nie na aukcji a w sklepie. Wolalbym zaplacic pare zlotych wiecej za gwarancje.

 

Ale miom zdaniem lepiej kupic optyczna przewodowa niz bezprzewodowa z kulka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na twiom miejscu jesli juz kupowalbym ta mysze to raczej nie na aukcji a w sklepie. Wolalbym zaplacic pare zlotych wiecej za gwarancje.

 

Ale miom zdaniem lepiej kupic optyczna przewodowa niz bezprzewodowa z kulka.

nom, jak a4techa, to tylko z gwarancja ;)

 

i zgadzam sie z tym, ze lepsha optyczna z kablem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam korzystam z a4tech'a juz od dluzszego czasu. a od niedawna z owej wlasnie myszy - tylko w komplecie do niej dostalem tez bezprzewodowa klawaiture. jestem z tego sprzetu bardzo zadowolony - zarowno z odleglosci na jakich pracuje, jak rowniez niezawodnosci.

 

nie moge powiedziec zlego slowa na a4tech'a i na sprzet ktory od niego posiadalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yo ja mam teraz ta myszke ze zdjecia, mialem przedtem logitecha kulkowa myslalem ze ona jest wypasiona, przypadkiem trafila domnie ta a4 tech i sie zakochalem w niejj. lubie dosyc male myszki lekie dobrze lezace w dloni. Pocholere 5 przyciskoof czy ine <span style="color:red;">[ciach!]</span>ly. Gram sporo w Counter Strike, jakos plynniej teras chodzi myszka, niezauwazylem zeby przy zsybkim ruchu niebylo reakcji, a gram na sensitivity 1,9 wiec to troche male i musze nieźle machac zeby sie obracac.

 

Podsumowujac ta myszka na zdjeciu jest leprza od kulkowych, jest leciutka plynnie dziala nieźle lezy w dloni no i wiadomo ze cie nigdy niezawiszedzie jak kulkowa z brydnymi rolkami ogolnie spox Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taką, a włąściwie, to w piątek już nie :]

Co moge powiedzieć:

-niezbyt wygodna(teraz chwilowo kozystam z A4Techa WWW15-to jest dopiero wygodne ;)

-strasznie się brudzi i już niejedną podkładnkę wykończyła(ale tylko przez pierwszy miesiąć, później już normalnie)

-ten wskaźnik poziomu naładowania baterii jest do d***(cały czas 100% i nagle 7%, w nocy :(

-u mnie trochę skacze(pewnie jakieś zakłucenia)

 

Ale za to ma jeden plus: odległość, tz. u mnie pracowała bez skoków 6m od odbiornika :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszyscy tak psiocza na Logitecha chwalac A4 za cene... ok zgoda A4 jest tanszy, lecz placac 2 x mam np 5 letnia gwarancje na myszy!! Zastanow sie co lepiej. Takze uzywalem A4 bo byl tani, przesiadlem sie na Log'a (w configu) i po protu nie do porownania... jak z Kaszla na Merawe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ta samo myszke.... tyle ze z dwoma scroolami.... baterie zmieniam raz na miesiac.... dziala i nie narzekam na nia.. procz tego ze trzeba baterie kupowac :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...