Skocz do zawartości
gumis601

Moja Obudowa

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki mechl!n za linka, nie wiedzialem, ze mamy tu takich kolesi, ktorzy wstawienie tylko i wylacznie katody, no i panelu CM nazywają modem, bo pewnie to mial gosc na mysli. Myslalem, ze chociaz okno i wentylator byl wstawiony przez usera. Myslalem takze, ze obudowa byla malowana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą fipa15. Bez sensowne pokazywanie takie obudowy. Każdy tak może kupić gotowca i się chwałić. Ale mógł przynajmniej zrobić porządek z kablami.

Edytowane przez Nostradamus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To 1435461[/snapback]

Dzieki mechl!n za linka, nie wiedzialem, ze mamy tu takich kolesi, ktorzy wstawienie tylko i wylacznie katody, no i panelu CM nazywają modem, bo pewnie to mial gosc na mysli. Myslalem, ze chociaz okno i wentylator byl wstawiony przez usera. Myslalem takze, ze obudowa byla malowana...

1435523[/snapback]

W morde ... Też tak myślałem .. gumis601 napisz co ty zrobiłeś SAM w tej budzie bo ja tu nic nie widze ?? Kupna buda + kupny panel + kupione katody !! SUPER MOD prosimy o więcej takich !!

 

PS: mechl!n dzięki za ten link !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie wiatraczek też ktoś inny mu założył :mur:

1435778[/snapback]

Nie przesadzasz?

 

 

Dajmy sie wypowiedziec autorowi (choc z drugiej strony na jego miejscu nie pokazywalbym sie w tym topicu dopóki nie zrobilbym czegos samodzielnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kolega miał wersje bez okienka (mało prawdopodobne) i tak idealnie zrobił sobie bok. Jeszcze może to była srebrna wersja i przemalował ją na czarno. Czekam na opis modu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że to wszystko jest praktycznie gotowe, ale bez przesady że nic sam nie robiłem, przecież sam musiałem wszystko podłączyć :D Te 4 wentylatory które mam musiałem złączyć, ponieważ przy panelu mam miejsce na 1 wentylator, czyli już sam coś musiałem zrobić. Macie racje ta nagrywarka, kieszeń i FDD musze pomalować na czarno nie pasuje zbytnio do obudowy, mam zamiar zrobić dziure na górze i wstawić wentylator żeby wyciągać ciepłe powietrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że to wszystko jest praktycznie gotowe, ale bez przesady że nic sam nie robiłem, przecież sam musiałem wszystko podłączyć :D Te 4 wentylatory które mam musiałem złączyć, ponieważ przy panelu mam miejsce na 1 wentylator, czyli już sam coś musiałem zrobić. Macie racje ta nagrywarka, kieszeń i FDD musze pomalować na czarno nie pasuje zbytnio do obudowy, mam zamiar zrobić dziure na górze i wstawić wentylator żeby wyciągać ciepłe powietrze.

1436079[/snapback]

o chłopie, ale sie napracowałeś :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no żartowałem, ale ktoś tam napisał że wentylatory ktoś mi przykręcał, to napisałem że sam musiałem przykręcić i podłaczyć. Jak pomaluje, zrobie otwór to dam wam linki.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie to mi sie wydaje ze przed zalozeniem tematu o modzie powinna zostac przeprowadzona selekcja zeby nie zasmiecac forum kolejnymi "mega wypas modami" pod tytulem okno+katoda+burdel w kablach = super wypas mod.

 

Bo to co kolega zaprezentowal to dno i dwa kilometry mulu :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, koles mnie poprostu rozwalił tym tematem. Kupił gotowego kompa i sie chwali ze ma moda. Jak ci nie wstyd gumis601, a poza tym to ty chyba nas obrazasz, myślisz ze masz takich idiotów przed sobą, qrwa kit bedziesz ludziom wciskał.

Jesli przykrecenie dodatkowych wiatraków nazywasz modem, to ja moge tez nazwac modem jak sie podetre w ubikacji lewą ręką! Co ty na to, fajny mod!?!

 

Pozdrowienia

 

Tak na marginesie to jego pierwsza buda. I w poscie pytanie dokładnie o tą samą obudowe (niby przez niego zmodowaną.

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napęd to chyba kazdym pierwszym lepszym sprayem mozna pomalowac. Przy napędach to chyba nie ma znaczenia, tego i tak sie nie drapie, a powierzchnia plastiku jest z lekka chropowata wiec kazda farba sie powinna trzymac!

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie.. niektórzy kupią sobie ferari i powiedzą ze mają auto sportowe... inni wezmą duzego fiata i wmontują silnik porshe... jakby nie patrzyć dla mnie mod to raczej ten duzy fiat... (polish muscle :lol: ) nizli jakis fabrycznie zmodowany ferari... którym pewnei chciałbym sie przejechac.. ale satysfakcję miałbym raczej z duzego fiata - zrobionego własnoręcznie :)

 

jak dla mnie OSMOD...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...