Skocz do zawartości
danrok

Płyta I Procesor Za Rozsądne Pieniądze.

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku chciałbym sie przywitać. Chciałem zapytać jakie płyty oraz procesory radzicie za dośc rozsądną cenę, powiedzmy 250 zł za płyte i tyle samo za procesor? Czytałem o różnych Abitach np NF7 Ver2, ale opinie na jej temat są dość różne i dlatego chciałem zapytac tutaj ekspertów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, bardzo mi się spodobał zestaw z MSI i Sempronem na Socket 754. Myślałem wcześniej nad Asrock K7 upgrade 880 Via KT880 SATA, bo jest bardzo tani, a po opiniach widze, że dobry - tyle, ze Socket A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem bardzo zadowolony z płyty Epox 8RDA3+. Cena 229zł nówka. Od kilku miesięcy mam i bez żadnych problemów ani awarii.Do OC bardzo dobra. Socket A czyli Athlony, Athlony XP, Durony, Semprony.A procka może kto inny Ci doradzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz są komunie i tez mam z tym problem -> dobry zestaw za rozsądne pieniądze {???}

 

myslalem nad epoxem i sempronem, ale maluchowi by sie przydalo moze cosik lepszego , wkoncu kase ma, a jak sie czegos nauczy to niebedzie mnie przeklinal (dziecku wkoncu niewypada przy komunii ;) ) ze mu chłam poskładałem...

 

 

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mobil 2000+ na allegro czasami po 220-240pln i abit KV7 za 190pln

ewentualnie w sklepie to Sempron 2400+ sA

1435875[/snapback]

Według mnie lepszy będzie socket 754,

tak nawiasem mówiąc mam do sprzedania takiego mobila z mobo :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za taka kase teraz to tylko soc 754 i chyba najlepsze bedzie to co proponowal psychodeliczny. Do tego powinno sie calkiem fajnie krecic ;)

Edytowane przez co3en

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie lepszy będzie socket 754,

tak nawiasem mówiąc mam do sprzedania takiego mobila z mobo  :lol:

1435940[/snapback]

moim zdaniem tez ,ale bylo powiedziane plyta i proc do 250pln

jezeli autor watku chce dolozyc te 100pln to oczywiscie niech bierze co podales

tylko z tym O/C takiego semprona bym nie przesadzal - w koncu niski mnoznik to sie nie wycisnie niewiadomo ile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem tez ,ale bylo powiedziane plyta i proc do 250pln

jezeli autor watku chce dolozyc te 100pln to oczywiscie niech bierze co podales

tylko z tym O/C takiego semprona bym nie przesadzal - w koncu niski mnoznik to sie nie wycisnie niewiadomo ile

1436123[/snapback]

Tak, 100 pln to nie problem dołożyc, pozniej uzbieram na jakiegos AMD64, ale na razie potrzebuje coś na szybko dobrego i taniego, ale z możliwosciami rozbudowy oczywiscie :)

Dzieki wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry wybor :)) look na opis

SEMPRONIK RULEZ

p.s. ja go kupilem za 200 zeta na Allegro :))

za plytke dalem 225 od znajomego hutrownika i mam calkiem fajny zestawik za niecale 450 zeta

1438203[/snapback]

Jakoś nie moge sie przekonać do allegro, nie chce dostac jakiegos towaru z pokrzywionymi nozkami czy cos w tym stylu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ryzyko niekeidy sie oplaca. moj procek dotarl do mnie zapakowany jak w szafie pancernej :) szczerze to nie moglem go poszukac w tym kartonie - musze przyznac,ze sprzedawca sie postaral a procek wygladal jak z fabryki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...