Skocz do zawartości
maly86

Allegro I Gra Do Kupienia...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wlasnie uzbieralem kase na Call of Duty zwykle, bez UO, PL, aby kupic "koniecznie" oryginal...

i teraz mam dylemat, czy kupic w sklepie (pewnie okolo 100zl) i miec pewnosc, iz bedzie wszystko OK, czy kupic z allegro za 30-40 zl... :| no, ale na allegro to ja nie mam pewnosci, ze koles mi sprzeda gre, z nieuzywanym cd-key'em, albo ze na cd-key bedzie ban... albo problemy z quidem :? Teraz juz sam nie wiem... doradzcie.. a moze Wy jestecie wiarygodni i macie do sprzedania Cod'a :wink:

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Seentag

Dokładasz x 2 i dostajesz pewność, że towar będzie.

 

Osobiście odradzam różnego rodzaju Allegro-popieprzenie :D

 

Albo tak jak mówi kolega, w MediaMarkt :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ar2r dobrze prawi - wybierz sie najpierw do pierwszego lepszego marketu z grami ...

 

pack PL (cod + cod:uo) kosztuje ok 90 pln

sam cod to wydatek +/- 60pln

 

jak z allegro to raczej PL cod nie kupisz nówki ... jedyna nówka jaka możesz dostać to eng z promocji neostrady w folii...

 

jest za to pełno cod+cod:uo PL po dobrych cenach ... jak już takie kupić to od userów z dużą ilościa produktów i zapewniających że w folii ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maly tak jak juz wyzej pisali, nie kupuj z allegro, bo cd-key napewno koles sobie zostawi, a jak bedzie parapetem to rozda ziomom, ja widzialem w Empiku za 59zl

 

ps. tyle czasu grales na piracie?! wstyd :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten kto ot kupi nasyła na siebie kłopoty. Czytałem ostatnio na jakimś portalu że police odwiedza takich sprzedawców i ku mojemu zdziwieniu kupujących też. Ale wg mnie to prawidłowa czynośc tylko jedno mnie denerwuje: dlaczego ALLEGRO.pl nic z tym nie robi ??!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Empiku i MM tesh nie byl bym taki w zupelnosci pewny- zawsze mozna przyjsc, spisac cd-key, wyjsc.... jak goscia nie zauwaza, a zauwaza ze gra jest rozfoliowana, to pewnie ja zafoliuja ponownie i odstawia na polke\sprzedadza po "promocyjnej" cenie....

Maly wstydz sie :P

Ja tam mam ORYGINAL :P ale czasami zmieniam sobie cd-key jak wchodze cos porozrabiac (nie cheatowac :P), albo na jakies dziwne serwy, gdzie banuja .... :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur:

PS: Kup w jakims wysylkowym, albo w ........ niewazne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Empiku i MM tesh nie byl bym taki w zupelnosci pewny- zawsze mozna przyjsc, spisac cd-key, wyjsc.... jak goscia nie zauwaza, a zauwaza ze gra jest rozfoliowana, to pewnie ja zafoliuja ponownie i odstawia na polke\sprzedadza po "promocyjnej" cenie....

Moj oryginalny FAR CRY z MM przy probie rejestracji powiadomil mnie, ze ten CD-KEY jest już używany:/ :mur: Od obsługi technicznej dowiedziałem sie, ze nie moga nic zrobic w tej sprawie :blink: - skończyło sie na tym, ze rowniez załatwilem sobie "lewy" CD-KEY:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest właśnie urok polskich sklepów z grami, programami itp. Wg mnie najlepiej kupowac gry w takich sklepach gdzie są one na wystawie za szybą lub w sklepie wysyłkowym. Wtedy jest pewność w 80% że cd-key bedzie good.

 

Ale tak szczerze mówiąc to nie przepadam za oryginalnymi grami jak chce coś to sobie pożycze pogram i skasuje. Czy łamię prawo ? Chyba nikt mi nie zabroni wymieniać sie.

 

W 100% w Polsce nic nie ma legalne. A te raporty policji są trochu sfałszowane. Gdyż patrząc na działania policji i na biurokracje jaka tam panuje to większość spraw zdąży sie przedawnić.

 

Jeszcze taka jedna sprawa. Zauważam ze Polska ludnośc to same miliardery. Bo żeby płacić powyżej 100 zł za jedną gre to zarobek musi być grubo powyżej średniej krajowej. Chyba żadne inne państwo nie może sobie pozwolić na tak duże ceny i tak spore wydatki.

 

A mówią że Polska to kraj biedny i słabo rozwinięty jak za taką małą rzecz trzeba płacić tyle kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za prawde bana sie dostawało sie w czasch komunistycznych. Teraz nie ma cenzury internetu ani żadnych mediów. Istnieje coś takiego jak wolnośc słowa więc ja z tego prawa skorzystałem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja! :D jak ja uwielbiam odpwowiadac na moje topiki :]

troszke poedytujemy i o 80% mniej do pisania 8)

 

Maly tak jak juz wyzej pisali, nie kupuj z allegro, bo cd-key napewno koles sobie zostawi, a jak bedzie parapetem to rozda ziomom, ja widzialem w Empiku za 59zl

 

ps. tyle czasu grales na piracie?! wstyd :lol:  :lol:

1437060[/snapback]

lol? to co powiesz na to :wub: ?

 

Co do Empiku i MM tesh nie byl bym taki w zupelnosci pewny- zawsze mozna przyjsc, spisac cd-key, wyjsc.... jak goscia nie zauwaza, a zauwaza ze gra jest rozfoliowana, to pewnie ja zafoliuja ponownie i odstawia na polke\sprzedadza po "promocyjnej" cenie....

Maly wstydz sie :P

Ja tam mam ORYGINAL :P ale czasami zmieniam sobie cd-key jak wchodze cos porozrabiac (nie cheatowac :P), albo na jakies dziwne serwy, gdzie banuja .... 

PS: Kup w jakims wysylkowym, albo w ........ niewazne :D

1437538[/snapback]

oo :blink: to w Polsce jest az tak zle, ze nawet sklepom juz nie mozna ufac :angry: ?! ale myslisz, ze oni sa az tak naiwni, ze Ci cd-keya dadza spisac? watpie <_<

 

Tak jasne... wyskakujesz mi za sciany i teraz sie nie tlumacz, ze co 2 strzal to hed :wink:

 

I to jest właśnie urok polskich sklepów z grami, programami itp. Wg mnie najlepiej kupowac gry w takich sklepach gdzie są one na wystawie za szybą lub w sklepie wysyłkowym. Wtedy jest pewność w 80% że cd-key bedzie good.

Ale tak szczerze mówiąc to nie przepadam za oryginalnymi grami jak chce coś to sobie pożycze pogram i skasuje. Czy łamię prawo ? Chyba nikt mi nie zabroni wymieniać sie.

W 100% w Polsce nic nie ma legalne. A te raporty policji są trochu sfałszowane. Gdyż patrząc na działania policji i na biurokracje jaka tam panuje to większość spraw zdąży sie przedawnić.

Jeszcze taka jedna sprawa. Zauważam ze Polska ludnośc to same miliardery. Bo żeby płacić  powyżej 100 zł za jedną gre to zarobek musi być grubo powyżej średniej krajowej. Chyba żadne inne państwo nie może sobie pozwolić na tak duże ceny i tak spore wydatki.

A mówią że Polska to kraj biedny i słabo rozwinięty jak za taką małą rzecz trzeba płacić tyle kasy.

1437602[/snapback]

kurde naprawde zle, sklepy daja spisywac cd-key'e, policja "grzeje lawki", allegro patrzy ze stoickim spokojem, a my jak zwykle podaki mamy za wysokie i za to wszystko placimy <_< ?!

 

Oj Maly nieladnie

Zaraz bana dostaniesz na TO

Żartuje.

Ja za 80 kupilem caly pack

1437623[/snapback]

a wal smialo, i tak tam juz nie gram, wole gre bez moda :wink:

 

a gdzie tego cod'a kupiles, w sklepie :wink:?

 

 

 

ja tak sobie mysle, ze niegdzie nie bede jezdzil, ani na allegro licytowal, pojde do mojego miasta do zwyklego sklepu i kupie sobie cod'a :wink:

 

Dzieki for all za porady, i za wyczerpujace wypowiedzi B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie chyba naciąłem :( kupowałem u "pewnego sprzedawcy" zero negatywów 200 pozytywów COD PL :) i wiecie co wchodze w serwer i pisze czekaj na Autoryzacje klucza cdkey a sprzedawca zarzeka się na własną matkę że gra jest nowa i nie zajeba.... nie wziął sobie cd ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol? to co powiesz na to :wub: ?

hmm no nie wiem :blink: zakochales sie we mnie? :>

 

kupuj tego CoD'a bo az mi wstyd ze gram z piratem :D juz wiem czemu tak wolno biegasz, to pewno przez ta drewniana noge :P

Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja kupuje większość gier na Allegro taniej o połowe a wyślij do kolesia e-mail czy mozna grac przez internet na cd-key , instrukcja pudelko itp i maila zachowaj jeśli gość Cie oszuka to Ci zwróci allegro z ubezpieczenia więc się nie bój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm no nie wiem :blink: powiedzial bym ze jestes gejem, ale nie powiem tego, zachowam to dla siebie :)))))))) j/k ;]

 

kupuj tego CoD'a bo az mi wstyd ze gram z piratem :D juz wiem czemu tak wolno biegasz, to pewno przez ta drewniana noge :P

1437885[/snapback]

omg! teraz synklu to sie boj, bo maly jest tak wkurrr, ze jak dopadnie oryginala z cd-keyem, to nawet Ty z twoim lagiem i z nowa neo mnie nie powstrzymacie przed wymitaniaem, i przed tym aby byc zlodziejem fragowa, i wymiataczem, i pro, i bla, bla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg! teraz synklu to sie boj, bo maly jest tak wkurrr, ze jak dopadnie oryginala z cd-keyem, to nawet Ty z twoim lagiem i z nowa neo mnie nie powstrzymacie przed wymitaniaem, i przed tym aby byc zlodziejem fragowa, i wymiataczem, i pro, i bla, bla

1437961[/snapback]

Wymiatacz sie odezwal... tylko z Modem :P

Dobra jak cos na temat CoD to w naszym topicu a nie tutaj ........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja kupuje większość gier na Allegro taniej o połowe a wyślij do kolesia e-mail czy mozna grac przez internet na cd-key , instrukcja pudelko itp i maila zachowaj jeśli gość Cie oszuka to Ci zwróci allegro z ubezpieczenia więc się nie bój.

1437959[/snapback]

Pragne zauważyć że jeżeli kupisz piracką wersje gry i zadzwoni dzwonek u twych drzwi a tam police to sie nie zdziw. Nie chce tu nikogo straszyć ale gry nie kupiłbym nigdy na allegro. I jeszcze jak cena gry wynosi np. 40 zł a w sklepie ponad setke. Najlepiej to sobie z netu ściągnąć gierke. "Demo" oczywiście bez żadnych domysłów prosze. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Wiecei, moze jak moge kupic coda nie wychodzac z domu :wink: ? np. jakis link do media markt macie? :? bo ja, np. jak ta wchodze to tylko jest strona z nowosciami, z niczym wiecej :angry: le wiem ze do media to pojade, ale np. linka :wink: dajcie :wink: tylko nie z allegro :P ide dzisiaj obejsc jeszcze raz moje miasto moze cos bedzie i porownamy ceny <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale z Ciebie wymiatacz, kilka sekund po necie, proszę:

1438866[/snapback]

<_< ekhm... ?? :huh: :angry: :blink:

 

EDIT: ale dzieki...

EDIT2: No i sie tak zastanowilem ... i jednak tam kupie :wink: a nawet juz kupilem B) 59 zl za gre, i 13 za przesylke... 8) teraz 1-3 dni i gram w coda :P pierwszy raz w zyciu..... na oryginale :wink:

 

Dzieki for all za pomoc, i porady... 8)

Edytowane przez .maly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...