Skocz do zawartości
samhain

Nowa Pompa 12v W Pl :)

Rekomendowane odpowiedzi

Koniec OT panowie :-P

Mimo pierwszych dni w LO znalazłem czas na złożenie układu

Napełnianie strzykawką zajęło trochę czasu, ale nie jest to takie trudne. Jak na brak wprawy dość sprawnie udało mi się napełnić i odpowietrzyć układ.

Pompka rzeczywiście jest cichutka. Z 20 cm wogóle jej nie słychać.

Nie mogę powiedzieć nic o przepływie. Mój układ jest wyjątkowo prosty (jeden blok i chłodniczka 1x120), więc woda płynie dość szybko.

 

Jestem bardzo zadowolony i myślę, że nie ma teraz na rynku innej pompki w tej cenie, która pozwoliłaby skonstruować wydajne, ciche i bezproblemowe chłodzenie wodą.

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta recka na ocetimes to jakas porazka :D

 

silnik "elektroniczny kulkowy" :D a ja myslalem ze silniki sa elektryczne..

 

pozatym "inwenter który przetwarza prąd z 230V na 12V" chyba na odwrot raczej? :]

 

 

kiedy bedzie porzadna recka z testami przeplywu itp? :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawa wygląda tak:

części składowe przepływomierza są :D

teraz tylko czekam aż mariush ruszy dupę do casto po redukcje 3/4" na 3/8", bo ja chory:D Ponad to, czy ktoś próbował już regulować napięcie tej pompce ??

 

P.S. Czy osoba posiadając możliwość zmiany loginu mogła by zmienić ten login na GruX ?? Byłbym wdzięczny :D

Edytowane przez [GRUBY]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wywnioskowałem z PW , mariush190 miał wraz z kolegą dzisiaj wziąć się do pracy. Miejmy nadzieję , że recka jutro będzie gotowa. Pompkę sprzedaje bo zapewne chciał ją użyć tylko do pracy :)

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

Z tego co wywnioskowałem z PW , mariush190 miał wraz z kolegą dzisiaj wziąć się do pracy. Miejmy nadzieję , że recka jutro będzie gotowa. Pompkę sprzedaje bo zapewne chciał ją użyć tylko do pracy :)

 

Pozdro

Gdyby [GRUBY] nie poszedł do szkoły dla kujonów to recka byłaby wczoraj zrobiona. Ale grzeczne dziecko postanowił przesiedziec cały weekend nad lekcjami zadanymi na ponmiedziałek. Sam go atakowałem, bo chciałem zeby recka była skonczona wczoraj.

 

PS.Sprzedaje, bo nie pociagnie dwuch chłodnic i trzech bloków :/

Edytowane przez mariush190

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby [GRUBY] nie poszedł do szkoły dla kujonów to recka byłaby wczoraj zrobiona. Ale grzeczne dziecko postanowił przesiedziec cały weekend nad lekcjami zadanymi na ponmiedziałek. Sam go atakowałem, bo chciałem zeby recka była skonczona wczoraj.

 

PS. Sprzedaje, bo nie pociagnie dwuch chłodnic i trzech bloków :/

 

to masz jakies lewwe te chlodnice lub wystawione za okno chyba...

 

u mnie ciagnie 3 bloki, freezera 1 i freezera 3 (ech ten Oblivion! ;)) + rev5,25 :P

 

Peace :D

Edytowane przez samhain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby [GRUBY] nie poszedł do szkoły dla kujonów to recka byłaby wczoraj zrobiona. Ale grzeczne dziecko postanowił przesiedziec cały weekend nad lekcjami zadanymi na ponmiedziałek. Sam go atakowałem, bo chciałem zeby recka była skonczona wczoraj.

 

PS.Sprzedaje, bo nie pociagnie dwuch chłodnic i trzech bloków :/

smiech z ciebie, ze poprostu........ :lol: nie moge [; nie umiesz bez niego zrobic testu?

 

btw tobie tez przydaloby sie troche pouczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie sprawa wygląda tak: mailem czas w sobotę, to on musiał jechać do kuzyna, a jak nie mam czasu to on mnie atakuję :/ Ogólnie z tego co sie zdążyłem pobawić pompeczką, chodzi zajebiście cicho :D Myślę ze w piątek wreszcie ja przetestujemy :D Atakujcie mariusha, mu to dobrze robi :P Wczoraj juz ja chciał brać ode mnie i foty robić :P

Edytowane przez [GRUBY]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

problem tkwi w tym, ze jak wrociłem od kuzyna, to była godzina 17. I mozna było smiało jeszcze recke zrobic, ale mu sie nie chciału d. ruszyc. Teraz juz zero tłumaczenia na forum. Dogadamy sie prywatnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będe składał sobie WC i mam jedno pytanie która pompa bedzie lepsza ta o której mowa czy atman 305@inline?

 

Zestaw prawdopodobnie to: laser prison pro na procka , cooltek ekstream dual czy extream zapomniałem jak sie pisze i do tego jakis rezik potem rozbudowa o gpu i nb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będe składał sobie WC i mam jedno pytanie która pompa bedzie lepsza ta o której mowa czy atman 305@inline?

 

Zestaw prawdopodobnie to: laser prison pro na procka , cooltek ekstream dual czy extream zapomniałem jak sie pisze i do tego jakis rezik potem rozbudowa o gpu i nb.

 

masz porownanie miedzy:

 

glosna, przrabiana (bez gwarancji) pompa, ktora nie jest za fajna... bo jest na 230~ czyli dodatkowy przewod poza kompem

 

a

 

cicha (BARDZO CICHA), z pojemnikiem odpowietrzajacym, ciagnaca 3 bloki i chlodnice 3x120mm oraz co chyba najwazniejsze... 12v = czyli startuje z kompem i miesci sie inside bez problemu...

 

wybor nalezy do Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie zależy mi na tym zeby ciągneła 3 bloki i chłodnicę 2x120mm wiec chyba coolriver a czy mozna napełnić cały WC za pomocą tego rezika wbudowanego w nią?

jest to do zrobienia tylko dlugo to trwa... imo szybciej rpzez rez lub trojnik i AirTrapa

 

weże 8/10 beda do niej pasować?

tak, oto dowod:

 

http://www.realitynet.pl/articles/V_zjazd_...a/vzjazd001.jpg

 

siedzi sobie w ukladziku na 8/10 inno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wydajność tylko 280l/h jakos mnie to nie przekonuje...

napewno radzi sobie z 3 blokami i 3x120?

hmmm jesli sobei nie radzi to ja mam magie a nie kompa ;)

 

dokladnie:

 

Frost3Duo, F2g, F2n, rez 5,25 easy, chlodnica freezer3 oraz freezer1... i kurde woda plynie a komp dziala....

 

 

jak dobrze zauawzyles przeplyw nie jest OGROMNY... wiec jaki wniosek skoro dziala? do napedzenia ukladu chlodzenia ciecza NIE TRZEBA WYDAJNOSCI NA POZIOMIE 2000L/H !!!!

 

zawsze! mozesz kupic i oddac w ciagu 10 dni... takie Twoje prawo jako klienta kupujacego via internet...

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samhain mam pytanie. Jak [/b]mariush190 nie zrobi recenzji to czy można liczyć na twoją obiektywaną (:D) recenzje ?

 

Pozdro

hmmm ja moge pisac... tylko kto uzna to za realne a co najwazniejsze obiektywne?

 

watpie zeby oprocz osob ktore mnie znaja... mam, uzywam, polecam...

 

kilka komentow w sklepie w produkcie jest na temat pompy sadze, ze one oddaja idealnie co to za sprzet...

 

dodatkowo cytat jednego klienta, ktory wymienil takie popularne pompy na L na Coolrivera:

 

"po przesiadce z lainga nie moge sie nacieszyc [...]

gdyby byla mocniejsza ;P [...]

a najlepsze jest to, ze w tej cenie zamiast lainga moge miec 2 coolriverki [...]"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...