Skocz do zawartości
samhain

Nowa Pompa 12v W Pl :)

Rekomendowane odpowiedzi

My nie robiemu promocji bo jest nie teges :P

 

co rozumiesz poprzez pojecie nie teges? dziwne masz skroty myslowe :P

 

to ze pewna osoba sprzedala mi ja jako krotko uzywana w idealnym stanie, a miala popekany wlot i nie byla na maxa cicha jak to kazdy opisuje.

 

Chodzilo mi o moja pompke (pierwszy coolriver) a nie promocje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

eee.. mowie ze na pierwszy rzut oka jak CPC, a nie ze odrazu własnie ta pompka. Wieczorkiem foto.

 

' date='29 sie 2006, 14:29' post='2294211']

CPC to na 100% nie jest bo ma inną budowę.

Co ma innego?? wylot i wirnik ma dokładnie tak samo. Nawet patrzac na obudowe jest takie samo wyprowadzenie kabla zasilajacego.

 

@Puma, co miałes na mysli mowiac "inne zasilanie" ??

 

PS. Oj, Samhain. Mam nadzieje ze sie nie pogniewasz na mnie. :-|

Edytowane przez mariush190

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee.. mowie ze na pierwszy rzut oka jak CPC, a nie ze odrazu własnie ta pompka. Wieczorkiem foto.

Co ma innego?? wylot i wirnik ma dokładnie tak samo. Nawet patrzac na obudowe jest takie samo wyprowadzenie kabla zasilajacego.

 

@Puma, co miałes na mysli mowiac "inne zasilanie" ??

 

PS. Oj, Samhain. Mam nadzieje ze sie nie pogniewasz na mnie. :-|

 

mam adres, pojade i zabije... coz innego zostanie?

 

ja nadal czekam na recenzje... DZIALAJACEJ pompy a nie fotek srodka... bo chyba nie chodzi o pokazanie srodka? tylko czy pompa dziala pompuje i czy daje rade oraz czy jest cicha...

 

jak rozkrecisz i zepsujesz nie przyjme na gwarancje ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

mam adres, pojade i zabije... coz innego zostanie?

 

ja nadal czekam na recenzje... DZIALAJACEJ pompy a nie fotek srodka... bo chyba nie chodzi o pokazanie srodka? tylko czy pompa dziala pompuje i czy daje rade oraz czy jest cicha...

 

jak rozkrecisz i zepsujesz nie przyjme na gwarancje ;P

Recka w toku, pozostaje tylko załatwic przepływomierz i sprawdzic przepływ.

 

To ze jest cicha i ze wydaje b. mało drgań to juz moge powiedziec. A nawet udało mi sie napełn ic układ przez koreczek w pompce, ale jest jeden warunek. Pompka musi byc najnizej ułozonym punktem układu.

 

EDIT:

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Na fotkach nie widac tak wszystkiego, moze niedługo wpadnie mi nowy aparat.

Edytowane przez mariush190

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

eee, wez to wszystko odkrecaj, uszczelniaj... bedziem pisac recke, to na twoja odpowiedzialnosc rozbierzemy ja na czesci pierwsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

' date='29 sie 2006, 17:03' post='2294562']

Jak byłeś umnie to poleciales z tekstem: "rozkrecilem coolrivera i co tam siedzi ? Water cooling inc na 230V :P Do recki trzeba skolowac przepływomierz :/

yy, nie powiedziałem ze rozkreciłem, powiedziałem ze przyjzałem sie lepiej przez plexi, i chce rozkrecic, ale zostawie to dopiero do recenzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dostałem ta pompke na testy od Sama na zjezdzie. Musze sie troche niezgodzić z niektórymi wypowiedziami. Pompa jest zdecydowanie lepsza od pierwszej wersji. Jest praktycznie niesłyszalna a co nadaodatek mało wyczuwalne drgania. Pompa ciągnie mój układ jakim jest 2 chłodnice jedna NexXos i chłodnica samochodowa wielkości duzego bipa blok frost 2 i blok na Gpu

Graph-O-Matic Rev 3.0. Cóż korek do odpowietrzania wbudza zastrzezenia ale sama pompa jest naprawde wydajna i jak na tą cene bardzo dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba napełniac strzykawką.

Albo przez lejek. Pompka która kosztuje 119 zł , pociągnie dość złożony zestaw , wydaje mało decybeli (porównywać z CWO) może być bardzo udanym modelem :) Wszystko się okaże po recenzji :)

 

Pozdro

 

Edit;

 

Co się dzisiaj ze mną dzieje ... Chciałem napisać , że przez lejak a napisałem co innego.

Edytowane przez banditos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...