Skocz do zawartości
samhain

Nowa Pompa 12v W Pl :)

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to komuś przeszkadza zawsze może dorobić trójnik i będzie odpowietrzał tak. Ja tak mam i jest całkiem spoko. Zawsze można dokupić do strzykawki igłę i będzie łatwiej ;p ;p

 

napelnianie strzykawka...

 

odpowietrzanie? wystarczy mala dziureczka... aby powietrze wylecialo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

Jak to komuś przeszkadza zawsze może dorobić trójnik i będzie odpowietrzał tak. Ja tak mam i jest całkiem spoko. Zawsze można dokupić do strzykawki igłę i będzie łatwiej ;p ;p

Nie przesadzajmy :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to komuś przeszkadza zawsze może dorobić trójnik i będzie odpowietrzał tak. Ja tak mam i jest całkiem spoko. Zawsze można dokupić do strzykawki igłę i będzie łatwiej ;p ;p

Ty to masz pomysły ;) ja pierdziele to by byla mecarnia straszna :D jeszcze strzykawka 2ml :lol:

 

//

 

zresta Wy sie nei znacie tam. Ja wlasnie zlozylem minimalistyczny zestaw testowy z 20 litrowym rezem i pompa CO - nie jakis tam maly popierdzik na 12v z rezikiem malusim :lol:

 

WIADRO PO PERSILU POWA ! :lol: :lol: :lol: passive 4,2 ghz @stress na dwa jaja i trzyma ;)

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

zresta Wy sie nei znacie tam. Ja wlasnie zlozylem minimalistyczny zestaw testowy z 20 litrowym rezem i pompa CO - nie jakis tam maly popierdzik na 12v z rezikiem malusim :lol:

Na czym sie nie znamy?? Kazdy głupi potrafi wziac wiadro albo akwarium z 20L, i podpiac blok i pompke.

 

Ja do coolrivera mam strzykawe 35ml. :lol: Dlatego idzie w miare sprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty się Kszonek czepiasz przecież mówię ze to żarcik był ;p

a pewnie żeżarcik ;) w kncu ja tez zartowalem... kulriwer to dobra pomka, ale ja jestyem inny B)

 

@mariush190:

nie sadzielem ze potraktujesz to jako atak na Twa osobę :lol:

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

a pewnie żeżarcik ;) w kncu ja tez zartowalem... kulriwer to dobra pomka, ale ja jestyem inny B)

 

@mariush190:

nie sadzielem ze potraktujesz to jako atak na Twa osobę :lol:

Ja nie :D

Mam nadzieje ze ty tez nie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś napisać jak spada wydajność po obciążeniu tej pompki.Czy spada podobnie do akwariówek?Bo mam aquaela 650 i jak puszcze go w wannie czy z krótkim kawałkiem węża to wali jak wściekły ale jak wepne go do układu to woda poprostu kapie.Nawet rozbierałem cały układ i czyściłem ale problem leży gdzie indziej.Poprostu wydajność spada i to bardzo.Aha nigdzie nie doczytałem jaka pompka siedzi w środku,czy może to jakaś tajemnica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

W srodku siedzi normalna pompka, która razem z rezem tworzy Coolrivera :D Pompka nie wiem jaka, bedzie recka wtorek-sroda, wiec sie wszystkiego dowiecie.

Edytowane przez mariush190

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie jest recenzja,tylko ogólne porównanie dwóch pomp.Moim zdaniem w całej zabawie chodzi tylko o jedno:pomiar spadku wydajności po obciążeniu.Chłodnica i trzy bloki do testu.Na pompce CPC też pisze 350 l/h a podłączeniu 10 cm węża spada do 120.W lainga wierze,tam nie powinno być spadku wydajności o więcej niż 25%,bo nikt by go nie nazywał "mercedesem wśród pompek".Ale wyjaśnienia wymaga sprawa coolrivera.Mam nadzieje że recenzja kolegi mariush190 będzie zawierała takie porównanie.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"+ Małe proporcje" czy ktos moze mi to wytlumaczyc ??

 

fotki rzadza a to cos na stronie to hmm, budzi mocno mieszane uczucia, bo praktycznie nic ponad to co mozna znalesc na stronie sklepow, ktore maja pompy w ofercie.

 

 

to tez jest dobre "wystarczy postawić w miejscu przeznaczonym przez nas"

 

 

"Zauważyłem niestety, że pompa czasem nie chodzi tak jak powinna" tzn??

 

"Wydajność nie jest za niska" a co to znaczy?? jakies fakty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czekając na recenzje postanowiłem zamówić pompkę. Właśnie doszła. Niedługo sprawdzę jak się spisuje. Nie oczekujecie jednak jakichś recenzji, porównań. Pierwszy raz w życiu składam WC :wink: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również nigdzie nie doszukałem sie kolejnego ważnego parametru tj.wysokość podnoszenia słupa cieczy.Nawet eCiePeCie ma podany ten parametr na swojej stronie.Inny temat że u nich to fikcja.Ale jeżeli w przypadku coolrivera wydajność po obciążeniu i wysokość słupa cieczy zawierały by sie w rozsądnych granicach to byłaby to świetna pompka.Ale nie wierze w cuda.Siedzi tam prawdopodobnie jakaś akwariówka i to słaba biorąc pod uwage przepływ bez obciążenia 280 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

u mnie bedzie pokazane wszystko. Czekam własnie na przepływomierz. Bedzie podany przepływ z jednym blokiem, dwoma blokami, trzema, z trzema blokami i jedna chłodnica i trzema blokami i dwoma chłodnicami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie bedzie pokazane wszystko. Czekam własnie na przepływomierz. Bedzie podany przepływ z jednym blokiem, dwoma blokami, trzema, z trzema blokami i jedna chłodnica i trzema blokami i dwoma chłodnicami.

tam jeden blok czy piec, wazne jakie, na powerx'e sa zjeb**** spadki cisnienia, a na frostach czy pinowacahc to przy 5 nic sie nie dzieje.

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

Nie wiem o co ci chodzi z tymi spadkami ciśnienia. Zeby było smieszniej, to mam Kraft64, co jest wzorowany na PowerX, dokładnie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

F2G, a trzeci to jaki wpadnie w łape.

 

Jest jakas poządna teoria na tego PXa?? Tzn jakies uzasadnienie?? Bo po jego budowie nie widac zeby miały się takie rzeczy dziac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F2G, a trzeci to jaki wpadnie w łape.

 

Jest jakas poządna teoria na tego PXa?? Tzn jakies uzasadnienie?? Bo po jego budowie nie widac zeby miały się takie rzeczy dziac

uzasadnieniem jest to ze mi przeplyw wzrosl 4 razy (na oko) jak zmienilem powerxa na starego pinowca homemade..... ale z pompa CO nigdy nic nie widomo, moze to dlatego ze rez jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

w topicu "nareszcie cicha pompka" jest napisane ze rez stawia miejsze opory niz trojnik. bokRN ttakie teorie siał. Moze załatwie rez, [pprzepływomierz juz bedzie wiec..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

Bo nie masz takich nauczycieli jak ja mam :] Pierwsze dni w szkole a juz pytanie ;]

No, ja juz miałem wypracowanie pierwszego dnia z polaka, na ocene.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...