Skocz do zawartości
samhain

Nowa Pompa 12v W Pl :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam banditos : ja posiadam Coolrivera 1 i posiadam też Alphacool AGB-Eheim 1000 12 V i Coolriver rev. 2 i z czystym sumieniem moge powiedzieć WOW SAMHAIN !!! wiecej takich dostawców z takimi produktami i bedziemy mieli WC w każdym domu :) :) a tak na serio przechodziłem rożne pompy ale Coolriver 2 dał rade na DDC nie jest taki cichy zmasakrował moje poglady na temat tego czarnego czegoś teraz go mam i sie chwale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coolriver 2 dał rade na DDC nie jest taki cichy zmasakrował moje poglady na temat tego czarnego czegoś teraz go mam i sie chwale :)

Ale "zmasakrował" wersje dobrą nie pierdząca czy standardową ?

 

Edit:

 

No to chyba recenzji nie będzie :mur: Kupie tą pompkę i przy pomocy kilku osób może wyjdzie jakaś recka :)

Edytowane przez banditos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale "zmasakrował" wersje dobrą nie pierdząca czy standardową ?

 

Edit:

 

No to chyba recenzji nie będzie :mur: Kupie tą pompkę i przy pomocy kilku osób może wyjdzie jakaś recka :)

 

"zmasakrował" w sensie obalił mit o zamkniętym cpc które hałasuje po 2 dniach użytkowania :)

"banditos" kup i napisz recke chętnie poczytamy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież tak samo jest z purepc, nie wiesz o tym. Zobacz na recki. Jedyna na poziomie to ta o v-modzie grafy, o reszcie szkoda gadać.

 

odezwal sie mistrz testowania zasilaczy... od kiedy to kazdy zasilacz testuje sie na roznych obciazeniach co ?

 

jak dojdzie do mnie chlodnica to rozmontuje uklad i strzele pro fotki tej pompki oraz opisze wrazenia z uzytkowania i porownam do rev1

Edytowane przez ryba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date=' 8 paź 2006, 08:18' post='2346331']

Tak to jest jak dzieci biorą się za prowadzenie swojego serwisu... żałosne! Jak dalej nic nie będzie to pogadam z Samem, może mi wyśle jeden egzemplarz na testy.

Dlatego nie mówie , że napisze tylko , że postaram się i z czyjąś pomocą bo to dla mnie czarna magia :mur:

 

Koniec OT na temat kto jaką recenzje robi :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

sorry. recka na tuned.pl to nie mój pomysł. Od początku to mi sie nie podobało. Ten serwis miał (bo juz go nie ma) zero odsłon na dzień. tylko jeden z adminow ustawił sobie na strone startową i jak otwierał to mu sie udało nie raz nabic te kilkadziesiat odsłon :D

Ja recki pisze na soft-pc. Oceniajcie se jak chcecie, ale pc-tuning jakos sie nie przyczepił ze są złe. Moze nie mam jeszcze odpowiedniego sprzetu do sprawdzania temperatur (jak jet-pc) albo do sprawdzania i wiliczania oporów, ale wiekszosc serwisow tego nie ma i jakoś sobie radzą. Ciągle przybywa amatorskich stron, bo ciezko to nazwac serwisami, które wogle nie maja szans sie rozwinąc i z góry są skazane na OFF.

 

Recke z fotami moze walne dzisiaj. Jesli ktos chce sie czegos dowiedziec, to zapraszam na GG: 8592775.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak "profesjonalna" recka... :mur:

panowie, jak chcecie miec powazna publike serwisu to muicie pisac powazne recki, a nie pytac co chcemy zeby tam bylo...

ale bede dobry i podpowiem:

WSZYSTKO!

Edytowane przez Kean

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka ze taeraz pisze ale dopiero ostatnio złapałem czas

Pompa Coolriver rev.2 ma przepływ 340l/h

a pompa Laing i tu mnei zadziwiło bo producent podaje 420 a pompa ma przepływ 784 l/h i tu zdziwienie wielkie Sadze iz to był zły pomiar odczytu ale sprawdze dla pewnosci jeszcze raz

Edytowane przez wawroch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak "profesjonalna" recka... :mur:

panowie, jak chcecie miec powazna publike serwisu to muicie pisac powazne recki, a nie pytac co chcemy zeby tam bylo...

ale bede dobry i podpowiem:

WSZYSTKO!

 

Dlatego to jest/będzie moja pierwsza recka więc osoby , które mają już doświaczenie w tych sprawach nie wyślą mi PW czy cuś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka ze taeraz pisze ale dopiero ostatnio złapałem czas

Pompa Coolriver rev.2 ma przepływ 340l/h

a pompa Laing i tu mnei zadziwiło bo producent podaje 420 a pompa ma przepływ 784 l/h i tu zdziwienie wielkie Sadze iz to był zły pomiar odczytu ale sprawdze dla pewnosci jeszcze raz

W temacie o DDC ktoś pisał, że te pompki są w kilku wersjach wyposażenia (kabelki, monitoring obrotów...) i mocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...