Skocz do zawartości
samhain

Nowa Pompa 12v W Pl :)

Rekomendowane odpowiedzi

Prawie... robi wielka roznice :]

jak Ty cos obiecasz to jest lub bedzie, a jak PiS to.... gdzie sa obiecane mieszkania? :)

Ja tylko czekam na niklowane bloczki :D

 

wiesz to jest jak z tym bezdomnym...

 

on sie schowal w tych mieszkaniach co je PiS wybudowal...

 

oet

 

co do bloczkow, wkrotce beda u nas w ofercie... wczesniej w Angeli, moze paru innych sklepach... ich takze mozecie meczyc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy w koncu ten test pompki ....

 

nie wiem samhain czy ty wyslales ten testowy egzemplarz ze free , czy poprostu normalnie ktos od ciebie to kupil i chcial sam od siebie zrobic te testy -jezeli to ten 1 przypadek to brak mi slow .. czekam na testy wlasnie przed zakupem tej pompki i do czekac sie nie moge...

 

zreszta ta pompka juz dawno temu wyladowala na allegro ,pewnie tylko do testow miala byc i na sprzedaz ...ehhh co za ludzie

Edytowane przez robot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy w koncu ten test pompki ....

 

nie wiem samhain czy ty wyslales ten testowy egzemplarz ze free , czy poprostu normalnie ktos od ciebie to kupil i chcial sam od siebie zrobic te testy -jezeli to ten 1 przypadek to brak mi slow .. czekam na testy wlasnie przed zakupem tej pompki i do czekac sie nie moge...

 

zreszta ta pompka juz dawno temu wyladowala na allegro ,pewnie tylko do testow miala byc i na sprzedaz ...ehhh co za ludzie

 

a ja powiem w swoim stylu... WKROTCE... nawet szybciej niz sie spodziewacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@robot: bierz w ciemno...

tez nie wierzylem ze ona jest taka cicha dopuki Sam na zjezdzie nie powiedzial: "przyloz ucho i posłuchaj jaka ona jest glosna" sek w tym ze nic nie slyszalem.... ;)

A jesli chodzi o wydajnosc, to sa ludzie na tym forum co im ciagnie 3 bloki i 2 chlodnice... czego chciec wiecej?

 

@Sam: wkrotce jest juz nudne - napisz poprostu taka adnotacje w sigu: "Jak czekasz na cos co ma sie pojawic w RN, bedzie to wkrotce" :)

Edytowane przez Kean

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jutro będziesz mógł spakować moją :wink: Postaram się zrobić fachową recenzję coolriver'a (na jakim serwisie mogę zamieścić to?). Zobaczymy czy "czarny koń" pociągnie 4 bloczki, rez + 2 chłodnice :wink: Będzie nagrywanie odgłosu na czuły mikrofon, pomiar temperatury wody z włączoną i wyłączoną pompką. Niestety nie zmierzę przepływu, bo nie mam jak :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jutro będziesz mógł spakować moją :wink: Postaram się zrobić fachową recenzję coolriver'a (na jakim serwisie mogę zamieścić to?). Zobaczymy czy "czarny koń" pociągnie 4 bloczki, rez + 2 chłodnice :wink: Będzie nagrywanie odgłosu na czuły mikrofon, pomiar temperatury wody z włączoną i wyłączoną pompką. Niestety nie zmierzę przepływu, bo nie mam jak :lol:

 

jesli zlozysz zamowionko w sklepie t ospakuje i wysle... ;)

 

a co do tego ukladu... no sam jestem ciekaw... nie powinno byc problemu jesli nie ma 2m roznicy w ukladzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jutro złożę zamówienie do 15.00 to zostanie bloczek wysłany jeszcze tego dnia (poniedziałek)? :)

 

Jeśli tak to masz to jutro na bank zamawiam :]

 

Będzie to układ "testowy". W realu planuję układ z 3 blokami, 2 chłodnicami i rezikiem z MCS w Chieftec Big Tower, ale jak testy to iść na całość :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jutro złożę zamówienie do 15.00 to zostanie bloczek wysłany jeszcze tego dnia (poniedziałek)? :)

 

Jeśli tak to masz to jutro na bank zamawiam :]

 

Będzie to układ "testowy". W realu planuję układ z 3 blokami, 2 chłodnicami i rezikiem z MCS w Chieftec Big Tower, ale jak testy to iść na całość :]

 

hmmm myslalem ze mowa o pompie no ale... ;)

 

spox, jesli pobranie to tak, jesli przelew to screen z banku poprosze i wysylamy... mozesz nawet i do 19 skladac... wyslamy tego samego dnia ;)

 

 

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=215529

 

Krótka relacja z uzytkowania, tak jak samhain obiecal :) mysle ze zwiezle zostalo opisane wszystko co to powinno byc. Zadnego lania wody :)

nie mow ze testowales na sucho? :lol: :lol:

 

thx za recke ;) napisz jeszcze jak z temperaturami i jaki masz uklad by niedowiarkowie wiedzieli ze to nei bylo testowane na stole ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem paczkę z pompką (poczta polska piorytetowa za pobraniem). Jedno przyznam - pompka zapakowana pancernie w ogromną ilość folii bombelkowej :wink: + ekspresowa wysyłka (na drugi dzień towar był u mnie) :D

 

Póki co mogę powiedzieć - pompka wygląda porządniej, solidniej od starej wersji. Po pierwsze jest ładniejsza, wymiary bardziej kompaktowe i elegancki kolor :) Wykonanie pierwsza klasa. Podoba mi się patent z przejściówkami na 8/10 oraz 10/12. W przypadku pierwszej dostajemy specjalne złączki na kawałku węża 10/12. Natomiast wąż 10/12 bezpośrednio montujemy na czarnych króćcach pompki. Zdjęcia będą najprawdopodobniej we czwartek, natomiast cała recenzja zostanie opublikowana do niedzieli.

 

Możliwe, że wieczorem spróbuję podpiąć ją do układu, aczkolwiek dopiero w piątek będę miał rezerwuar, więc testy muszą poczekać.

 

Może ktoś ma pomysł jak zmierzyć przepływ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pompuj ciecz przez minute do jakiegoś pojemnika, i zobacz ile pompka ci przepompowała tejże cieczy... następnie razy 60 i masz przepływ ;)

 

Pomysl moze byc ale male zastrzezenie nie przez minute tylko duzo dluzej. Co najmniej 5 minut. Mozna zrobic inaczej wiadro np 10l pelna i czas wypompowania takiej ilosci wody. Bylaby to chyba lepsza opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie najgorszy pomysł :wink:

 

W każdym razie recenzja będzie w niedziele na 100%. Póki co odebrałem rezerwuar :D podłączyłbym układ, ale nie mam procesora i nie zapowiada się bym miał go prędko, więc testy będą bez komputera :lol:

 

 

EDIT 29.10

 

Artykuł jest już napisany, czeka na opublikowanie przez Admina PMC...

Edytowane przez Xtreme Addict

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://pimpmycase.pl/readarticle.php?article_id=85

 

Zapraszam, mogę wrzucić fotki "konfiguracji testowej" na forum, gdyż średnio nadawały się na artykuł.

 

Będzie oczywiście update!

"Nagrzewnica z Łady by kszonek" -> czuje sie zaszczycony :D pamietam jak ja lutowalem w warunkach polowych, ale jak widac przetrwala duzo :D kadecik żźyje jeszcze tez i a sie dobrze ;]

 

calkiem cakiem ta recka, ale pierwszw polsce nie jest.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą ryba dał, ale puszczał ją na "sucho"

 

A Łada jest świetna :D Tylko zaczęło od dołu trochę farby z szpachlą odchodzić, będę musiał to poprawić, ale wykonanie pierwsza klasa :D no i nabyłem ją za "darmo" :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą ryba dał, ale puszczał ją na "sucho"

 

A Łada jest świetna :D Tylko zaczęło od dołu trochę farby z szpachlą odchodzić, będę musiał to poprawić, ale wykonanie pierwsza klasa :D no i nabyłem ją za "darmo" :wink:

na sucho i nie na sucho, poza kompem pracowala moze z godzinke ;) a to jak radzi sobie w porownaniu z innymi pompkami, dopisalem na prosbe Samhaina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...