Skocz do zawartości
samhain

Nowa Pompa 12v W Pl :)

Rekomendowane odpowiedzi

btw Colder też miał premierę na zjeździe :) zeszłorocznym

Wiece takie wytykanie ze czegos nie ma w produkcji ze mialo premiere itp jest krotko mowiac zalosne.

Juz pisalem ze prowadzenie firmy to ciagla bieganina i nie zawsze jest tak jakby chcial tego wlasciciel.

Widac ze wiekszosc nie kuma na czym polega produkcja i budowanie prototypow i robienie testow tak aby zadowolic uzytkownika.

BTw slyszales o czyms takim jak model studyjny??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

mib daj juz sobie spokoj z ta propaganda. Sam umie o siebie zadbac , nie musisz w kazdym poscie pisac jaki to jest super truper z niego gosciu i ile to problemow nastrecza prowadzenie firmy .

 

kiedys byl jakis projekt bloczku na nb z hitpajpami , bylo to w sprzedazy ? ktos to kupil ? bo nigdzie sie na forum z tym nie spotkalem z jakas recenzja itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mib daj juz sobie spokoj z ta propaganda. Sam umie o siebie zadbac , nie musisz w kazdym poscie pisac jaki to jest super truper z niego gosciu i ile to problemow nastrecza prowadzenie firmy .

 

kiedys byl jakis projekt bloczku na nb z hitpajpami , bylo to w sprzedazy ? ktos to kupil ? bo nigdzie sie na forum z tym nie spotkalem z jakas recenzja itp

Jaka propaganda?? slonce cie przygrzalo??

Wyrazam swoja opinie ze w ktoryms kolejnym temacie przewija sie post ze Sam czegos nie pokazal tudziez nie ma ktoregos z blokow w sprzedazy.

Nie wiem czy zauwazyles ale jakos nie ma postow w temacie o bloczku na ram ktory mial byc juz sporo czasu temu??

BTW to w ktorym z ostatnich moich postow napisalem ze bloki RN sa zaj*ebiste?? Jakos sobie nie przypominam.

 

 

robot zabronisz mibowi ? Nie podoba ci się ? Wyraża swoje zdanie a ty przypieprzasz się do wszystkiego co RN

banditos

 

Jak widac nie ma innych argumentow to sie prztypiepsza. Hmmmm a moze jest zazdrosny o firme i jej produkty??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

tak wlasnie jest jak mowicie :)

 

obaj widze jestescie z 3-miasta , wiec identycznie jak Sam . nic dziwnego ze bronicie kolegi jak sie da .

 

tak zazdrosny jestem -trafiliscie w sedno ,szczegolnie o te wszystkie produkty ktore mialy byc a ich nie ma :):) wam sie to podoba , mi nie. moze lubicie jak wam ktos cos obiecuje i robi w bambuko - wasza sprawa i wasz charakter . a o rezie na colriv2 sam rozmawialem kiedys na gg z Samem i powiedzial ze bedzie niedlugo :) zeby spokojnie czekac .

Edytowane przez robot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samhain jak będziesz robić coolrivera 3 to zrób coś takiego (test)

Klik !

 

-flow do zaawansowanych układów

-wbudowany rez

-cisza jak w coolriv 2

-dodatki z asteka waterchill

-gwinty

 

Jak tak zrobisz to będzie miodzio :)

 

"nie polemizuj z kimś tam - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pobije doświadczeniem"

 

Tak na zakończenie dyskusji kto z 3miasta jest ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

nie bede tego nawet komentowal . ja podalem fakty - a ty glupie docinki . tylko na tyle cie widze stac . pozatym nie bylo to nawet skierowane do ciebie - Samhain sam moze sie bronic , nie potrzebuje do tego dzieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam wrażenie że to jest produkt oem który może kupic każda firma i sprzedawać pod jakąś tam naazwą tak jak z chłodnicami black water....

 

brawo!!!

 

Cooling 'uprzejmie' wykorzystal to, ze wypromowalem pompunie i sprzedaja jako BW... coz - zycie...

 

co do robienia pomp w Polsce... nieoplacalne :( tak samo jak z chlodnicami :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam nie ma co płakać nad... :) cena konkurencyjna w obu sklepach..jeżeli ktoś kupuje u Ciebie 90% klocków do kibla to nie będzie zamawiał pompki z W-wy :) poza tym nie widzę konkurencji w tym przedziale cenowym... za rok lub 2 pewnie to się zmieni ale na razie :).... Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam nie ma co płakać nad... :) cena konkurencyjna w obu sklepach..jeżeli ktoś kupuje u Ciebie 90% klocków do kibla to nie będzie zamawiał pompki z W-wy :) poza tym nie widzę konkurencji w tym przedziale cenowym... za rok lub 2 pewnie to się zmieni ale na razie :).... Pozdro

 

nie placze ;) stwierdzam fakt ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I cena na poziomie 50zł. Zejdź na ziemie.

~ 170-200zł ?

 

Lepsze niż laing więc cześć

 

Nie wiem jak tam sam robi z pompkami więc jak narazie taka pompa w sferze marzeń ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakich tych bloków...? Jak flow-killery to nie ma szans, a jak takie typu Frost to IMO powinna dać rade, o ile nie zrobisz jakichś węży długich ;] Dzis moj CR mnie zaskoczyl - sam przepchnął wode przez prawie cały uklad co nigdy wczesniej mu sie nie udało. Wystarczyło że chłodnice przechylilem i samo poszło :D

Edytowane przez KonradGT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakich tych bloków...? Jak flow-killery to nie ma szans, a jak takie typu Frost to IMO powinna dać rade, o ile nie zrobisz jakichś węży długich ;] Dzis moj CR mnie zaskoczyl - sam przepchnął wode przez prawie cały uklad co nigdy wczesniej mu sie nie udało. Wystarczyło że chłodnice przechylilem i samo poszło :D

 

pompka zacna i zaskakuje wielu

 

co do gwintow... cos kombinuje, ale nie zdradze, by znow nie bylo jak z CRrev2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak... Dzisiaj stalem sie posiadaczem CR rev2. Co do glosnosci nie mam zadnych zastrzezen gdyz jest ona bezglosna :D NA poczatku zastanawialem sie czy ona wogole dziala :)Jednak wydajnosc.... Pompka miala problem przepchnac ciecz przez F2S i BIX1 :/ Musialem napelnic prawie caly uklad przez weze a potem pompka juz jakos dala rade :) Docelowo bedzie to uklad BIP2+BIX1+2dosyc geste pinowce i jakis prosty blok na nb... I teraz sie zastanawiam czy CR2 da rade przepchnac ciecz przez ten uklad ? Pompka jednak godna polecania gdyz idealnie bedzie sprawowac sie w prostym ukladzie, jest dosyc tania i calkowcie bezglosna :D

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Piotrex90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CYTAT(wegorz91 @ 21 paź 2007, 22:09) *

 

Coś nowego :

 

KLYK

 

icon_biggrin3.gif

 

 

Ale okazja, normalnie tylko brać... icon_biggrin3.gif

robimy zamówienie zbiorowe? :D

a tak na serio ciekawi mnie ile ta "pompka" realnie kosztuje w hurcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam musisz coś wymyślić :P może Coolriver 3 :D ??

ja? ja nic nie musze... ja moge cos chciec ;)

 

tylko po co skoro zaraz sie znajda pazerni by polozyc swe chciwe lapy na czyms co znalazlem/wymyslilem... (joke)

 

pompe? pewnie, Coolriver juz sie wabic nie bedzie ;) projekt mam juz od podstaw, wlasny, moj jedyny ;P szukam fabryki ktora zrobi to za normalne pieniadze...

 

a co do MagiCoola... to fabryka ktora robi to na tajwanie nazwala swoje produkty wlasnie MagiCool... wczesniej robili dla Coolrivera

 

co do nazwy BW - to sobie ja sam Cooling wymyslil i rozpowszechnia, produkty Coolrivera, MagiCoola i BW sa to te same produkty, z te jsamej fabryki, od tego samego dostawcy, tylko sciagane przez inne firmy... (mowa o pompach, radiatorach i blokach), nawet opakowania maja te same, tylko Cooling sobie naklejki na to drukuje - ot tyle

 

tylko pytanie dlaczego 4max strzelil sobie w leb biorac cos co juz jest promowane pod inna marka w PL? ich sprawa... moze ktos kupi

 

 

 

edit:

 

Chociaż by ja jakoś taniej sprzedawali, jakiś miesiąc temu za CR2 99 placilem w Angeli.

 

nadal jest po 99

Edytowane przez samhain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam szefie za stylistykę :P wybacz mi :oops:

luzuj :P "szefie" hyh :D dobre :D

 

Ale to nie głupie coolriver 3 :D

zobaczymy, raczej tak nie bedzie sie wabic ;)

 

ale moze Great Frost Pump ;P

 

i jak sie pojawi niedlugo pompa o podobnej nazwie to bedzie wiadomo skad wzieli pomysla :damage_wall::damage_wall::damage_wall: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...