Skocz do zawartości
samhain

Nowa Pompa 12v W Pl :)

Rekomendowane odpowiedzi

IMO nowy dużo ładniejszy stary taki plexiany klocek.

@Sam Kiedy wejdzie do sprzedaży nowy Coolriver, po zjeździe?

 

ladniejszy nie ladniejszy... na pewno wytrzymalszy...

 

na zjezdzie bedzie mozna juz kupic... cena 99 pln promo... ktos zainteresowany? ;) ilosc ograniczona :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie są brzydkie ; p Ale nowa w oswietlanej tylko punktowo budzie moze sie schowac w cieniu i nie bedzie widoczna ; D No ale nowa wyglada mocniej, wytrzymalej, bardziej pr0. Ma cos z lainga w wygladzie. Czekam na szczegółowy test! ; p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

stałem sie posiadaczem tej pompki, mimo ze z wyglądu za bardzo nie przypadła mi do gustu. Kupiłem na zjezdzie. 99zł.

Pierwsze wrazenie: solidna, praktycznie nie ma co sie rozpasc albo rozkleic, na zjezdzie była podłaczona w układzie demonstracyjnym na stanowisku RN i głosnoscią nie ustempuje pompka C.O/C.W.U ale pod warunkiem ze postawi sie na jakies macie itp. Drganie sa niewielkie. Tak jak C.O na drugim biegu. Niesłyszalna z 20 cm. Dzisiaj poskładam układ testowy. Z jednym blokiem i chłodnica. Bede napełniał przez koreczek do odpowietrzania.

 

Pompka domyslnie pracuje na 230V. Jest inwenter zeby działała na 12V.

Pasuje na wezyki o wew. srednicy 10mm, ale 8mm wchodzą bez najmiejszego problemu. Podobnie jak waz 10mm na NK12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

po długiej nieobecnosci, gwarantuje, ze tyaka recka sie pojawi. Napisze ja razem z kumplem. Ukaze sie ona na łamach serwisu www.tuned.pl

Brakuje nam narazie przepływomierza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inwerter to normalna rzecz do dostania w sklepie :) inwerter to przetwornik napiecia i czestotliwosci z regoly podnosi napiecie :)

 

zamiana DC --> AC

i napiecie w gore :) do katod dorzucaja inwertery bo one pracuja na 600 wolt chyba jakos i 3 kHz ;) (o ile dobrze pamietam i nic nie pomylilem :P)

Edytowane przez Saimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

Inwerter to normalna rzecz do dostania w sklepie :) inwerter to przetwornik napiecia i czestotliwosci z regoly podnosi napiecie :)

 

zamiana DC --> AC

i napiecie w gore :) do katod dorzucaja inwertery bo one pracuja na 600 wolt chyba jakos i 3 kHz ;) (o ile dobrze pamietam i nic nie pomylilem :P)

Dokładnie.

 

Mysle, ze nie bedzie wiekszego problemu z dokupieniem inwentera i puszczenia zwykłego Atmana na 12V. Jak ktos chce to moge rozkrecic inwenter i pokazac jak wyglada w srodku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie taki prosty uklad takze nie masz co pokazywac ;) sa inwertery na allegro ale drogie.. taki 12 --> 230v do 100 wat kosztuje 63 zl. mniejszych nie ma chyba za bardzo.... ale sa uklady sterowania i jak ktos sobie kupil transformator to sobie sam moze zrobic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

hehe, do 100W to moja C.O mogłaby latac na 12V :D

Stary coolriver nie ma inwentera, co?? A ja słyszałem ze to ta sama pompka tylko w innej obudowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, do 100W to moja C.O mogłaby latac na 12V :D

Stary coolriver nie ma inwentera, co?? A ja słyszałem ze to ta sama pompka tylko w innej obudowie.

 

widze ze duuuzo plotek juz krazy hyhyhy

 

wazne ze dobra... cicha i tania :>

 

podpowiem ze na otwarcie sklepu bedzie promocja na pompy... moze nei tak duza jak na zjezdzie, ale jednak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

' date='29 sie 2006, 10:09' post='2293752']

Ja na allegro jedną kupowałem :P Bo nie mogłem znaleźć nigdzie.

No jak OT to OT.

 

Najlepiej zamawiac nowe bezposrednio u wydawnictwa. Nie płacisz za przesyłke i jest ponoc tanio. Ja nie mam jeszcze spisu, ale kumplowi sparawnie poszło takie zamawianie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaskolki mowia, ze dzieci beda mialy radoche na rozpoczecie roku szkolnego choc pewnie rodzice nie beda mieli kasy po zakupie ksiazek ;)

a kto normalny kupuje ksiazki na 1 wrzesnia ? do listopada moze bede mial wiekszosc :D

 

Sam zrob dobra promocje na pompki, bo poprzednia juz nie teges i trzeba zrobic upgrate

Edytowane przez ryba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto normalny kupuje ksiazki na 1 wrzesnia ? do listopada moze bede mial wiekszosc :D

 

Sam zrob dobra promocje na pompki, bo poprzednia juz nie teges i trzeba zrobic upgrate

 

My nie robiemu promocji bo jest nie teges :P

 

co rozumiesz poprzez pojecie nie teges? dziwne masz skroty myslowe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

dzis przyjzałem sie lepiej pompce. Zajzałem przez przeźroczysty spód i zauwazyłem, ze w tej całej obudowie siedzi pompka, ale jaka? Na pierwszy zut oka, to identyczna jak w CPC !!! Dzisiaj odkrece tewn spód z plexi i zrobie fotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...