Skocz do zawartości
Gość Amd_Powered

Na Polskim Rynku Pojawiaja Sie Kradzione Dfi!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Amd_Powered

nie wiesz co piszesz... moze on poprostu niewiedzial co ma? rownie dobrze mogl bys kupic kradziona fure i skapowac sie dopiero wtedy jak by cie psy dorwaly

http://www.dfi-street.com/forum/showthread.php?t=9724 1. post jest wlasnie underka!

Edytowane przez Amd_Powered

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiesz co piszesz... moze on poprostu niewiedzial co ma? rownie dobrze mogl bys kupic kradziona fure i skapowac sie dopiero wtedy jak by cie psy dorwaly

wiesz co - moze i masz racje ale z drugiej strony skoro on sam nie wiedzial co kupuje to czemu tak kreci i co piec minut wersje i pochodzenie plyt zmienia ?

 

jesli zalezaloby mu i chcialby wykazac, ze naprawde nie wiedzial co kupuje - wypowiedzial by sie tu na forum i rozwial wreszcie watpliwosci ...czyz nie ? <_<

 

jak to na forum DFI ktos napisal:

" defunct store + lost vouchers = fell off the truck :lol: "

Edytowane przez ffx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

nic niezmienia napisal ze plyty kupil w niemczech;) kupilsicie plyty 100-200 zl taniej i narzekacie na zintegrowany dzwiek;) jak bym dostal po okazyjnej cenie 45sztk mercedesow sprzedal je a potem dowiedzial sie ze spadly z ciezarowki~~ sciemnial bym ile wlezie zeby du.psko uratowac;)

Edytowane przez Amd_Powered

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic niezmienia napisal ze plyty kupil w niemczech;) kupilsicie plyty 100-200 zl taniej i narzekacie na zintegrowany dzwiek;) jak bym dostal po okazyjnej cenie 45sztk mercedesow sprzedal je a potem dowiedzial sie ze spadly z ciezarowki~~ sciemnial bym ile wlezie zeby du.psko uratowac;)

1440307[/snapback]

co do tych Niemiec - poczytaj dokladnie na forum a dowiesz sie, ze tak nie bylo

 

co do tego narzekania - no coz, taka natura polakow :D jak daja za pol darmo, nawet i G to musi pachniec w 100% jak G i wygladac w 100% jak G!

bo w przeciwnym razie bedziemy protestowac ;)

 

nigdy nie powiedzialem, ze bede tego dzwieku uzywal ale wiesz - przy pozniejszej odsprzdazy cene trzeba opuscic bo dzwieku ni ma ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Przeżyłem dziś prawdziwy szok i prawdziwe oblężenie ciekawskich na GG. Niezwłocznie po zapoznaniu się po krótce co jest grane wycofałem aukcję.

 

Napiszę po krótce historię z tymi płytami:

 

1. Płyty zakupiłem u allegrowicza sprzedającego na znanej większości "aukcji za 520zł". Gdybym nie dostał od niego umowy K-S i rachunku na te płyty w ogóle nie byłoby dla mnie tematu. Sprzedający powiedział że płyty są z niemiec , ściągnięte od producenta , dlatego cena była dobra.

2. Głupio by mi było pisać że płyty kupiłem od niego.

3. Nie sprzedawałbym płyt na Allegro na koncie z dwoma słoneczkami , gdybym wiedział że pochodzą z kradzieży , sprzedający oświadczył mi że tak nie jest na piśmie.

4. Nie pisałbym do DFI w sprawie alc880 podając numery seryjne płyt i swoich danych osobowych. Przecież to samobójstwo.

5. Akcja na DFSTREET: Zauważyłem że wypowiadają się tam pracownicy DFI i chciałem wybadać teren jak dokonać wymiany tych karajanów na sprawne (napisałem że zgubiłem rachunek - byłem ciekaw czy przejdzie , bo w instrukcji piszą że trzeba takowy mieć - choćby kopia , ale jak kiedyś realizowałem gwarancję uszkodzonej grafiki ATI kupionej na Ebayu w USA bez żadnych papierów obeszło się bez tego - przysłali nowy egzemplaż) a z tym związany jest kolejny punkt:

6. Nie pisałbym o gwarancji producenta

7. Teraz już wiem dlaczego DFI przestało mi odpisywać.

 

Pomyślcie czasem logicznie a nie rzucajcie od razu błotem.

 

Gratuluje FFX postawy , mogłeś jeszcze do CNN napisać jaki to ze mnie oszust i w ogóle. Napewno cała sprawa będzie miała ciąg dalszy.

 

Więcej napiszę jutro bo w szoku jestem.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Undertaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle ;) Czekałem kiedy takie coś się stanie. Przecież trzeba był nie spełna rozumy, jeżeli coś co kosztuje 670pln (SLI-D) jest sprzedane po 520 i do tego z niezłym ZYSKIEM. Od razu mi to śmierdziało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Przeżyłem dziś prawdziwy szok i prawdziwe oblężenie ciekawskich na GG. Niezwłocznie po zapoznaniu się po krótce co jest grane wycofałem aukcję.

(...)

1440326[/snapback]

No to chyba przynajmniej czesc sprawy sie wyjasnila. Ciekawe, czy ten od ktorego kupiles wiedzial ze spadly z ciezarowki?? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba przynajmniej czesc sprawy sie wyjasnila. Ciekawe, czy ten od ktorego kupiles wiedzial ze spadly z ciezarowki?? :lol:

1440615[/snapback]

Ktos musial wiedziec, jesli nie underek, to poprzedni wlasciciel, jesli on też nie, to ton, od ktorego On nabyl te mobo.

Powiem tylko tyle ;) Czekałem kiedy takie coś się stanie. Przecież trzeba był nie spełna rozumy, jeżeli coś co kosztuje 670pln (SLI-D) jest sprzedane po 520 i do tego z niezłym ZYSKIEM. Od razu mi to śmierdziało.

1440611[/snapback]

Twoja wypowiedz jest troche pogmatwana, ale z tego zrozumialem jedno: "a nie mówiłem". To miales na mysli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle ;) Czekałem kiedy takie coś się stanie. Przecież trzeba był nie spełna rozumy, jeżeli coś co kosztuje 670pln (SLI-D) jest sprzedane po 520 i do tego z niezłym ZYSKIEM. Od razu mi to śmierdziało.

1440611[/snapback]

Czy Ty jesteś w temacie? To nie były płyty SLI-D tylko SLI-DR!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wierzyc mi sie nie chce ze Underek kupil te plyty po 520zl od sztuki po to zeby sprzedawac je za 550zl.

 

Moglby przestac krecic pochodzeniem tych plyt, zamiescic skana tego dowodu zakupu i rozwiac wszelkie watpliwosci, bo to wszystko nie trzyma sie kupy... :mur:

Edytowane przez wozaq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wierzyc mi sie nie chce ze Underek kupil te plyty po 520zl od sztuki po to zeby sprzedawac je za 550zl  czyli tyle za ile ja kupilem.

interes zycia, nie ma co :lol:

 

moglby przestac krecic pochodzeniem tych plyt, zamiescic skana tego dowodu zakupu i rozwiac wszelkie watpliwosci, bo to wszystko nie trzyma sie kupy...  :mur:

1440724[/snapback]

dokladnie - zwlaszcza, ze sam sie zapieral, ze skan dowodu zakupu przesle a tu nagle sie okazuje, ze skanera nie ma i nie ma jak zeskanowac

 

niech dzisiaj raz na zawsze napisze cala prawde - SKAD te plyty NAPRAWDE ma, bo z tym allegro to niedorzeczne, zeby zarabiac 30pln na plycie ( nawet mniej, bo wysylka jest przecie )

z reszta - skoro kupil od allegrowicza niech pokaze AUKCJE !! ( sprawdzilem komentarze i takowej nie widzialem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam dam do myslenia. Napisałem do sprzedającego pod nr GG: 44830 czyli Underka. Na pytanie "dlaczego tak tanio" dowiedziałem się, że dlatego ze wygrał czy dostał, w każdym razie w sensie takim ze 3 płyty, jakie wtedy były do kupienia otrzymał za free...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam dam do myslenia. Napisałem do sprzedającego pod nr GG: 44830 czyli Underka. Na pytanie "dlaczego tak tanio" dowiedziałem się, że dlatego ze wygrał czy dostał, w każdym razie w sensie takim ze 3 płyty, jakie wtedy były do kupienia otrzymał za free...

1441376[/snapback]

kolejny dowod na to, ze on caly czas kreci :mur:

 

ale powiem Wam szczerze, ze powoli mnie to juz wszystko irytuje ...wiem, ze jako jeden z wielu krzyczalem najglosniej i w ogole ...

ale po prostu mam juz dosyc - nic nie wskoramy, bo karajanow to on nam nowych nie polutuje <_< DFI raczej BIOSU dla kradzionych plyt nie wypusci ( pomimo, iz skradziono jedynie 45 sztuk, to dalej sa gdzies jeszcze ludzie, ktorzy kupia plyte z legalnego zrodla i dostana 880 z reszty tej "pechowej" partii )

 

mnie jedynie interesuje PRAWDZIWE pochodzenie tych plyt i powod, dla ktorego underek tak ciagle wersje zmienia ( czy mi sie wydaje, czy zmienil avatara zeby nikt go po twarzy nie poznal ? :P )

 

to co pisalem, ze wyslalem do allegro to byl walek! - napisalem to majac nadzieje. ze, w pewnym stopniu zmobilizuje to sprzedajacego do udzielenia nam rzetelnej i konkretnej odpowiedzi ...jak widac podzialalo do pewnego stopnia, bo w koncu sie zjawil

( ciekaw jestem co bedzie jesli ktos naprawde to wyslal :lol: )

 

czekamy wiec, Panie Piotrze na wyjasnienia ...

( btw: znalazlem osobe, ktora odsprzeda mi swojego ALC850! jesli wszystko pojdzie zgodnie z planem to moze juz za tydzien bedzie zintegrowany dzwiek, ktory i tak walne w kat :D bo wole Audigy2ZS ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość -Dejf-

No to niezła kicha z tymi płytami. Chciałbym się z Wami podzielić swoim spostrzeżeniem (oczywiście moge być w błędzie, bo moja wiedza skupiona jest głównie na płytach na nforce 2 ultra i athlonach xp). Jeżeli te układy dźwiękowe 880 działają tylko pod intelami, a te jedynymi dobrymi układami działającymi na tych płytach głównych są te 850, to osoba kupującą tą płyte na allegro powinna sie zorientować że coś z tymi płytami jest nie tak: bo po pierwsze cena jest dużo niższa, a po drugie układy dźwiękowe inne. I jestem przekonany w 99%, że osoby kupujące te płyty podejrzewały co jest grane. Bo wątpię żeby ktoś wydawał prawie 600zeta na sprzęt, o którym wcześniej nie czytał i ktorego nie zna dobrze z recenzji. Musimy teraz poczekać co odpowie Underek. Mam nadzieje, że ta sprawa sie wyjaśni, aczkolwiek posiadaczom tych trefnych płyt nie radziłbym przyznawania sie do tego, bo mogą jedynie stracić i płyte i kase. Dopiero kiedy Underek zaproponuje wymiane na inny sprzęt lub oddanie kasy, można mu płyte oddać. Aczkolwiek wątpię, aby coś takiego miało miejsce, jeżeli DFI już nie odpowiada na jego maile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DejF

pierwsze akucje underka mowily, ze do plyty jest dodawany KARAJAN na ALC850

 

dopiero, kiedy temat wyplynal na forum okazalo sie, ze w plytach jest 880 ktory nie dziala ...

 

potem underek zmienil opis i napisal ALC880 i sprzedawal kolejne plyty proszac kupujacych o kontakt telefoniczny przed licytowaniem

( w ten sposob zabezpieczal sie przed ewentualnymi reklamacjami w stylu "nie ma dzwieku" )

 

cena - fakt, smiesznie niska no ale po fakcie bylo juz za pozno na cokolwiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość -Dejf-

To skoro tak było naprawde, to ok. Jak patrzyłem teraz na aukcje, to było napisane 880. To rzeczywiście coś koleś kombinuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Soker

ehh... przyjmę takiego DFI, moze on nawet nie mieć wogole tego całego karajana :P

 

 

@DFI

 

i have ABIT NF7 :D i like DFI no have $$ :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

Dostalem nowe info;)

no fiec tak... sprawdzcie usb po podobno mialy walniete...

to byla jakas trefna partia ktora zaginela po drodze na serwis;))

dystrybutor juz sie kontaktowal z allegro i maja scigac tych co nabyli te trefne plyty:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem nowe info;)

no fiec tak... sprawdzcie usb po podobno mialy walniete...

to byla jakas trefna partia ktora zaginela po drodze na serwis;))

dystrybutor juz sie kontaktowal z allegro i maja scigac tych co nabyli te trefne plyty:)

1442041[/snapback]

 

Scigac w jakim znaczeniu? Moge sie spodziewac ze policja odwiedzi mnie niedlugo i beda chcieli plyte glowna spowrotem? A co z pieniedzmi?

 

Widze ze jednak musze przez pewien czas potrzymac jeszcze A8N-SLI Deluxe

Edytowane przez binek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...