Skocz do zawartości
krew

Hmm Okazja? Czy Moze Oszust?

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę ,ze poprostu chce dać najnowsze, bo drivery ATI każde nowe poprawiaja dużo rzeczy , a jak ktos nie ma neta i nie sciągnie to potem żeby nie było ,ze za mało 3DMarktów (czyt. oszukał mnie!). Ale rzeczywiście podejrzanie tanio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej facet nie ma do samej vga nic poza tą cdrką- trochę to dziwne, bo nawet oemy mają jakieś tam wyposażenie.

 

Cena okazyjna, _niby_ gwarancja jest (12 miesięcy? Dlaczego tak mało? Co to za producent), pochodzenie wątpliwe. Po ostatnich jazdach z dfi nf4 byłbym ostrożny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba napewno to Sapphire, tylko jakos takiego XL nie wiedzialem. Wiem ,ze są takie XT, ale XL to niewiem - lepiej poszukaj na neice czy sa XL z takim chlodzonkiem. Dziwne to jest naprawdę , zreszta jak moze dać gwarancję ,skoro nawet pudła nie pokazał (a zwykle to trzeba do gwarancji, zreszta jezeli zrobil tyle zjdęć to mógł zrobić jedno z opakowaniem) a tak to tylko na jakeis foli... Cos mnie martwią te zdjęcia samej karty bez niczego. Nie wiem poproś go aby zrobił zdjęcia karty przy pudle i gwarancją z polożonymi tam np. dwiema złotówkami (albo czymś innym, tak nie może dać zdjęcia z neta - sprytne nie? :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OEM to karta,plyta ze sterami i kabelki do TV-out/ViVo ...wiem bo sam kupowalem grafe w wersji OEM

 

najrozsadniej byloby znalesc jakiegos zaufanego forumowicza z Wawy (kilku by sie znalazlo) i niech odbiera/przetestuja grafe osobiscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie

 

ja swoją kartę też dostałem bez niczego.

OEM, a w praktyce samą kartę dostałem, ale miałem mozliwość sprawdzenia, przetestowania - przez 3 dni potestowałem, stweirdziłem że jest ok i poszedłem zapłacić

nie mam co do tego wątpliowści, że tą kartę należy również sprawdzić

a może być że jest ok

i cena dobra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie skonczy sie na 750

Dojdzie do 1k i to juz jest normalna cena za taka niewiadoma OEM.

 

PS. Borok ma karte PCI ;)

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze jak by koles chcial cos tu "wydymac" to by wystawil wiecej przedmiotow jednoczescie, a ma tylko 2 karty graficzne. Moze kupil gdzies w Niemczech i chce zarobic pare zlotych. Ile ja razy wysylalem kolesiom hajs w ciemno "poza allegro", zeby tylko kupic jak najtaniej i narazie "odpukac" jeszcze nikt mnie nie "wydymal". Ja bym zaryzykowal B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...