Skocz do zawartości
GuC!o^

NBA Live 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Grywam na super all star :) oczyweiscie już dynasty mode :) przynajmniej raz wcześniej zaczałem sezonik niż w reallu nba :), gierka jest przynajmniej jak dla mnie bardzo dobra, jedynie braquje mi gry tyłem od kosza, ale reszta cud, szybkie kontry, alle oopy :) oo tak piękne, dużo fauli, kontuzje itd, fakt gram po 8 min,, rzucam średnio 110- 120 pkt, komp coś podobnie, ale oczywiscie jak ja z ni gram bo reszta wyników to lipa...... 60--72 , 65- 60 itd..... wiec troszku za mało...

aha i chyba siebie zrobiłem zza mocnego --> :lol: straszne rządy !!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Pytanie: Wie Ktos Jak wlaczyc REPLAY'a ?? Bo po kazdym dunku z klawiszem freestyle (czy cos takiego) pokazuje sie replay i liczba 4. Nie wlaczaja mi sie same replaye a jak przyciskam 4 to rowniez nic sie nie dzieje. Nie mam bladego pojecia gdzie je znalezc !! Prosze o info. Z gory dzieki :) :mur: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OGŁOSZENIE !! - LIGA NBA LIVE 2006 !!

 

a wiec tak.. UNDERGROUND LEAGUE ruszy az uzbiera się 20 drużyn.. miejmy nadzieje ze jak najszybciej .. wszyscy chętni piszcie do mnie na GG - 4316367 lub do mojego kumpla GG - 3875244 albo piszcie na maila : underground0@o2.pl .......

 

 

w zgłoszeniu trzeba podać:

- nick

- nr gg

- wybrany team

 

 

 

http://www.underground.gtw.pl/ ..... czekamy na zgłoszenia... ZAPRASZAMY :lol:

Edytowane przez real_playa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie słyszeliście o ligach NBA online ???????????????? :mur: normalnie sie gra - podajesz kolesiowi IP ten sie dołącza noi jazda.. jak ktoś ma wew. IP to wystarczy programik HAMACHI albo coś w tym rodzaju ... czasem laguje ale tak jest zawsze w graniu online co nie oznacza ze sie grać nie da.. jeszcze raz .. ZAPRASZAMY

 

http://www.underground.gtw.pl/ tutaj macie stronke naszej ligi ...

 

Nie piszemy dwoch postow pod rzad, uzywamy EDYTUJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, gierka jest świetna to nie ulega wątpliwości, jednak brak mi automatycznych replay'ów po lepszych akcjach....można to gdzie włączyć? moze jakis patch jest juz do tego ??

Niestety ine ma automatycznych replayów jak było we wczesniejszych wersjach, troche tez mi tego braquje, ale dobrze że wogóle są :D. Właśnie jestem na półmetku sezonu, juz po meczyku gwiazd, Teraz waka o playoffs, GIERA RZĄDZI !!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zjarane są rzuty za 3 pkt.--psują całą grę.Np. Jonsem z Los angeles rzucam za 3 cały czas i tak na 10 oddanych rzutów za 3 trafiam wszystkie 10.W ogóle wystarczy 1 zawodnikiem(Jones) cały czas rzycać za 3--bezsens.Jest jakiś path który to redukuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna :D

sa w grze przeciez ustawienia dot. skutecznosci rzutow z roznych dystansow, w skali od 0 do 99. zmniejsz sobie, jesli uwazasz ze za czesto trafiasz

zakladam oczywiscie ze giercujesz na simulation a nie arcade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna :D

sa w grze przeciez ustawienia dot. skutecznosci rzutow z roznych dystansow, w skali od 0 do 99. zmniejsz sobie, jesli uwazasz ze za czesto trafiasz

zakladam oczywiscie ze giercujesz na simulation a nie arcade

nie wiem czy to simulation czy arcade ale grałem ligę,1 rok.Nie w trybie dynasty

Nie znalazłem zmiany co do skuteczności rzutów za 3.Znalazłem tylko co do skuteczności osobistych

Edytowane przez Ogród

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zdobyłem Mistrzostwo, hehe pięknym składem, ;D dwie mega gwiazdy + stworzona przez siebie postać... / K.Bryant, V. Carter/ i musze powiedzieć że od połowy sezonuy grało sie już za łatwo, gram po 9 min. i osiągam średno wyniki 135, 140 pkt per game oczywiście gram na najwyzszym poziomie trudn. bodajże all star game..:))Kurde najbardziej sie rozczarowałem końcówką, ani jakiejś fajnej animiacji, zadnego filmiku, itd, jedynie radość zawodnikow tak jak by to był normalny mecz, zwykłe zwycięstwo, :blink: :( ... Pozdro for all players

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...