Skocz do zawartości
GuC!o^

NBA Live 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

 

Panowie z EA już wzięli sie za kolejną część serii serwowanej tytułem NBA LIVE tym razem z numerkiem 2006 ;]

 

Zdążyli już zaserwować dwa screeny :

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

oczywiście czekamy czekamy :}

Edytowane przez GuC!o^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nba live = = jak dla mnie zawsze i wszedzie bedzie grą "bardzo dobrą" w każda z tych serii obijałem po pare sezoników, ta najstarsza + konkursik wsadów coś wspanialego, rozbudowany tryb kariery tez jest bardzo dobry, a co do wydania nowego liva 2006 ? hmmmmmmm? beda musieli sie naprawde napracowac by móc cos zmienić i polepszyc ? bo cóż jeszcze mozna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beda musieli sie naprawde napracowac by móc cos zmienić i polepszyc ? bo cóż jeszcze mozna ?

:blink: jakto co?

Tą grę trzeba zmontować od nowa - ile można odgrzewać jedno danie? :?

Po kilku godzinach w NBA 2005 wiało nudą, zero polotu w grze, czyste arcade, ograne schematy, skrypty..... Dowodem na to że NBA od EA nie jest doskonała ani nawet b. dobra jest FIFA-zawsze uważana za najlepszą piłe jaką można zrobić - do czasu w którym nie pojawił sie na pieca PES3, nagle wszyscy zobaczyli że FIFA to tylko schematy - 0 radości z gry- jestem pewien że gdyby inna firma zrobiła porządną koszykówke albo hokeja na PC to byłoby podobnie. Gramy w NBA i twierdzimy że jest dobry bo nie ma konkurencji - tak jak to było w przypadku Fify. Nadal mam nadzieję że EA pójdzie po rozum do głowy i zobaczy że to co robią od kilku lat to poprostu kpina i zmienią o 180 stopni swoją politykę odgrzewanych kotletów z roku na rok. Ale wiem jednocześnie że to tylko pobożne życzenia bo jak już wielokrotnie pokazywali panowie z Kanady liczy się tylko kasa którą to trzeba wyciągnąć z kieszeni graczy jak najmniejszym kosztem. :mur:

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez przesady ze NBA 2005 bylo takie zle, 2005 to kawal dobrej zabawy, a inwoacyjny konkurs wsadow tym bardziej, jednak zeby dobrze pograc i kozsystac z freestyla trzeba miec dobrego pada, na klawie nie da sie wiele zrobic. Oczywiscie ze jest wiele rzeczy do poprawy, ale zawsze tak jest ale nie pieprzcie tutaj ze nba 2005 jest jakas beznadziejna. Nigdy nie zrobi sie idealnego symulatora sportu, poprostu to nie mozliwe, ma to byc dobry fun i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kazdej NBA LIVE lepsza jest NBA Inside 2000 od M$ z 2000 roku.

1440468[/snapback]

"kiedyś tak inside drive -była ta koszykówka, która odróżniała live .... a różniła sie realizmem, a co za tym idzie, bardzo trudno trafiało sie z "trudnej pozycji" , gdy byłeś kryty,natomiast, z czystej pozycji wiekszosc koszy :)) rzut za 3 prawie niemożliwey, jedynie :) czysta pozycja, dunki też fajne, :)) gierka ogólnia fajna, szkoda ze nie ma kontynuacji tego produktu, bodajże dzieła "microsoftu".....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A być może nba live 06 wyjdzie wczensiej niż w Listopadzie ?? W wakacjeeee ;))) oJJJ ROBOŁO BY STRASZNIE :) Pamietam że fifka -- seria fiferk wychodizła zawsze pod koniec pazdziernika, z poczatkiem listopada, a ost. F05 wyszla nieco wczensiej moze i teraz pokuszą sie o Nba ;) ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś zmienić ,polepszyć? jordi22 chyba żartujesz tu do zmiany jest praktycznie wszystko zero kozłowania freeestyle fatalny ta gra ma tysiace błędów nie będe ich wyliczał bo zajeło by mi to parę dni ,widać od razu ze robią ją ludzie bez polotu brak w tej grze podstaw koszykówki ,a zaznaczam że jestem fanatykiem koszykówki (i gier sportowych )

ech.., za to uwielm ogladać wade w akcji jego niesamowity kozioł strasznie przypomina mi jordana z przed odejścia kiedy grał jeszcze bardziej fizycznie a propo 31 pkt 15 asyst 7zbiórek 2bloki wade'a w 2gim meczu półfinału konferencji robią wrazenie

Go Heat Go Flash

jednak tkwi we mnie iskierka nadziei że zmienią rdzeń gry

choć juz rozwiewana przez screeny jak flah wyglada przy dunku jak baletnica(nogi) nie jak wyjątkowo silny zawodnik nba podobnie widać efekciarski ale mało efektowny ten sam crossover zamiast klasycznej zmiany kierunku (kto tak kozłuje?)

wybór wadea na okładkę jest dobry ale jeszcze lepiej jak by wzieli go do sesji motion capture wstawili jego zmiany kieruku ,pracę nóg uzaleznili długość kroku i kozła od naciśnieć na konrolerze a nie autodziałania w zalezności od pozycji na boisku ta gra to praktycznie ciągłe ogladanie za długiej animacji zamiast grania jakby nie było w grę akcji

Edytowane przez darch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

darch: to bylo do Jordana22 czy do jordiego23 hehe bo napisales jordi22 :)

chyba nie do mnie bo ja nie pisalem ze nie ma nic do zmienienia, a jezeli do mnie

to zle mnie zrozumiales bo ba 2005 nie jest idealne i jest wiele bledow ale tez nie jest takie zle.

 

A co do koszykowki, yo akurat mnie nie musisz uczyc tego sportu bo chyba jak sie domyslam w przeciwienstwie do Ciebie (choc moze sie myle), ja nie tylko jestem fanem tego sportu ale rowniez czynnie go uprawiam, gram w LAK'u - Ogolnopolska Liga Akademicka Koszykowki, generalnie to zaplecze I i II ligi w Polsce. Wiec jakies tam "marne" pojecie mam o koszykowce.

 

A co do Wade'a to tutaj sie zgadzam z Toba ale nie do konca, rowniez podoba mi sie kolo masakrycznie, obecnie jest moim ulubionym zawodnikiem, grajacym obecnie bo JORDANEK zawsze bedzie dla mnie Bogiem koszykowki. Jednak co do przypominania gry Jordana to tutaj sie nie zgadzam, Majk inaczej gral, na pewno nie robil tylu croosoverow, (wade w tym jest poprostu mistrzem), inaczej rzucal (chodzi mi o rzuty z obrotem - wade rzuca po zwodzie, najczesciej po crossie) czesto gral tylem (wade tego nie robi), no i lepiej bronil zdecydowanie, ale ten element gry wade pewnie wyszkoli, przeciez mlodziutki jest.

 

P.S. MIA-WSH 3:0, bedzie kolejna zamiotka 4:0 hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki mówiłem do Jordana22 który nie wie co można w niej poprawić a mozna praktycznie wszystko , nawiasem mówiąc gram w kosza na ile pozwala mi miasto(1kosz brak klubów nawet w szkołach srednich ) grałem od 4podstawówki do sekcji na polibudzie a teraz gram codziennie po pracy a ogladałem praktycznie wszystko łacznie z dziesiatkami meczy MJ-ja sprzed pierwsego odejścia i to własnie jego przypomina miwade.Michael wtedy przedewszystkim grajacy przodem do kosza nie grający crossów których wade oczywiście uzywa ale podstawa to zmiana kierunku z "naskoku: na dwie nogi czego wade uzywa niesamowicie często i podobnie do michaela podobnie jego ofensywny kozioł i penetracje często są wręcz łudząco podobne do tego co prezentował majk(np pierwszy krok) ,szczególnie w końcówce pierwszego etapu kariery gdy nabrał więcej siły ,oczywiście po bejsbolowej przerwie zmienił styl gry na taki jak piszesz a oczywiście nie śmiem porównywać wadea do MJ-jaw poziomie gry ale w sposobie poruszania się i kozłowania (oczywiście nie w calości ale w bardzo pozytywnej częsci )

a co do gry to wiem co piszę podsawą gry sportowej jest kontrola nad zawodnikiem która jest śmiesznie mala w nba live,wchodząc na kosz zawze wchodzisz w kierunku prostym do kosza nie można robić nakoków po skosie podania trwaja nieproporcjonalnie za długo i często są wręcz idiotyczne kozłowania brak ,fręsstyle wyczynia co chce np prawy analog w górę robi spin move lub obrócenie z piłką po kożle pod nogą(zaleznie od widzimisie kompa) efekty zwodów są kompletnie nierealisyczne nie w sensie że nie tak wyglądają jak powinny ale nie zdobywasz przestrzeni tam gdzie powinieneś stań na rogu boiska zobaczysz że kolo odbijasię w bok automatycznie podobnie jak automatycznie obraca się przy rzucie w niewiadomą stronę gra plecami do kosza jest wręcz smieszna nie mona grać z człowiekiem na plecach i rzucić z odejścia kontrolując stronę odejścia całkowity brak kontr aleyupy wykonywane automatycznie łacznie z zawodnikiem do którego podajemy automatyzm pełny=brak kontroli

porostu widzę że serja idzie do przodu dodając(sory -zamieniając) tylko pare animacji które są zle zlokalizowane

BraK chwytu piłki w biegu !! freestyle to krok w tył do edycji 2003

gdzie miałeś kontrolę kierunku jego wykonywania i do tego był analogowy ,chwytanie piłki jest tragiczne tznproste podanie a zawodnik robi dziwny naskok np za linię gra jest niesamowicie napakowana błedami a dotego brak jej polotu koszykarsiego widowiska

grafa nie jest zła modele zawodników są lepsze w 2003 (nie twarze)

kostki śmiesznie chude ogromne buty ,wpomnę o tragicznych kamerach ,powtórkach ,menu którego niemożna obsługiwać zalecanym gamepadem itd mógłbym wyliczać dłuuggoo... a są to wady nie jakieś nieduże ale druzgocące grywalność ,heh srubuj kozłować naprzemian prawą ręką wchodząc z lewej srtony kosza itd itd

nie mówię ze da się zrobić idealny symulator kosza ale na pewno da sie zrobić lepszą grę dot koszykówki wstawiając do niej chociażby podstawy basketu takie np jak w wspomianym inside drive

Edytowane przez darch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem na mysle ze mało co sie da popraiwć, odnośnie grafiki, a co do samych ruchów freestylke mode, to i tak panowie z ea poszli w bardzo dobrym kierunku, duzo zwodów, itp, bo to przeziec gra zespołowa 5x5a jezeli chcesz prawdziwy freestyle mase trików to zagraj chłopie w nba street vol,1 , 2 , 3 .. A co do wadey;a i jego ruchów do nowej motion capture to fajny pomysł, chłopakjest naprawde niesamowity mysle ze moze zostać mvp playoffs, oczywisixc po mistrzostwie heat, a czy gra podobnoe do michaela??? hmmm? porównam tylko jednego koszykarza i napewnoe nie ebdzie to L. James, który był przerekamowany z tymi samymi porowniami, w odrozneineu do michale James gra siłowo, jego wjazdy pod kosz nie sa juz tak efektowne, fikuśne i elastyczne itp. jest i napewnoe bedzie wielka gwiazda, a co do porównać dosamego M.J to sam nieiwem może czasami Kobe !!!! oczywsice 2 - 3 temu :) !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jordan22 chyba się niezrozumielismy mówię że poszli w złym kierunku freestyle nie w sensie że jest go za mało ale że jest niemożliwy w kontrolowaniu i przewidzeniu efektu jaki wywoła przez co staje się bezużyteczny lub też naduzywany (mozna wejść pod kosz naciskając jedynie 1 przycisk bez kierunków ) i gra staje się przez to bezzsensowa i irytująca

i panowie z ea faktycznie nie powinni tych zwodów nazwać freestylem tylko

UnknownAnimationSystem

aha koledzy to nie filmik z live tylko serji 2K na konsole

Edytowane przez darch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jordan22 chyba się niezrozumielismy mówię że poszli w złym kierunku freestyle nie w sensie że jest go za mało ale że jest niemożliwy w kontrolowaniu i przewidzeniu efektu jaki wywoła przez co staje się bezużyteczny lub też naduzywany (mozna wejść pod kosz naciskając jedynie 1 przycisk bez kierunków ) i gra staje się przez to bezzsensowa i irytująca

i panowie z ea faktycznie nie powinni tych zwodów nazwać freestylem tylko 

UnknownAnimationSystem

aha koledzy to nie filmik z live tylko serji 2K na konsole

1444158[/snapback]

Mam podobne zdanie.

Dodatkowo mam wrażenie że te ludziki w Live nie stąpają twardo po podłożu, nie kozłują naturalnie, piłka wydaje się być namagnesowana i przywiązana na sznurku do dłoni. Miernie wyglądają też animacje np przy przechwycie. Najgorsze jednak jest to gdy np wchodzimy z impetem pod kosz (bez faulu) i po "zderzeniu" obrońca przesuwa się po parkiecie w tył :| zamiast się przewrócić albo zrobić normalny krok w tył to on się ślizga niczym w NHL :/

Jeśli nie zmienią radykalnie tej gry w stosunku do 2005 na pewno nie wydam na nią kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do Wade'a to tutaj sie zgadzam z Toba ale nie do konca, rowniez podoba mi sie kolo masakrycznie, obecnie jest moim ulubionym zawodnikiem, grajacym obecnie bo JORDANEK zawsze bedzie dla mnie Bogiem koszykowki. Jednak co do przypominania gry Jordana to tutaj sie nie zgadzam, Majk inaczej gral, na pewno nie robil tylu croosoverow, (wade w tym jest poprostu mistrzem), inaczej rzucal (chodzi mi o rzuty z obrotem - wade rzuca po zwodzie, najczesciej po crossie) czesto gral tylem (wade tego nie robi), no i lepiej bronil zdecydowanie, ale ten element gry wade pewnie wyszkoli, przeciez mlodziutki jest.

 

P.S. MIA-WSH 3:0, bedzie kolejna zamiotka 4:0 hehe

1442329[/snapback]

Taaak... Wade jest IMHO jednym z najzdolniejszych obrońców od czasu wejscia do ligi Iversona. Niesamowita szybkość i praca nóg przy minięciu. Jednakże przy całym szacunku dla tego 24-letniego chłopaka - brak mu tego "dżinksu", który powodował, że Mike ruszając do drive pod kosz paraliżował obrońców. Niby można powiedzieć, ze Wade jest 5 centymetrów niższy i troszkę mniej skoczny ( choć i tak jego dunki robią masakryczne wrażenie :)), ale przecież nie wzrost robi z zawodnika gwiazdę.

Wade już jest kapitalnym graczem, ale..... dojdzie co najwyżej do poziomu Bryanta czyli krótko mówiąc - wielka gwiazda w cieniu Tej Największej.

 

BTW - Wade 42 pkt w czwartym meczu! Washington jedzie do domu.... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piszesz(ale..) jakby Wade był zobowiązany przegonić MJja heh co do zaledwie poziomu Kobiego to szczerze życzę Wadeowi takich sukcesów ,trzech mistrzowskich tytułów ,a nierozumiem czemu gwiazda w cieniu Majkela ,to chyba o każdym innym zawodniku moglibśmy tak powiedzieć i nikt na siłe mam nadzieje nie będzie porównywany w poziomie do MJ bo to jakby porównywać ronaldo do pele (bez sensu )imho można porównywać jedynie sposób i styl gry

(np penetracje wadea i po zawiśnięciu w powietrzu odegranie na obwód)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej no nie mozna porownywac kogos do majka, dla mnie to mija sie z celem, poprostu jest to niemozliwe. Majk byl jeden i tak juz pozostanie, to co on robil z obrona to bylo.... zreszta co bede mowil co niektorzy tutaj wiedza o czym mowie. Jednak przedewszystkim bedzie on najwiekszy dla tych z nas ktorzy maja jakies swoje lata, mlodsi wychowuja sie na innych wzorcach - iverson koby carter teraz wade czy lebron, dla nich majk oczywiscie jest wilelki itp ale czesto slyszalem opinie mlodszych chlopaczkow na boiskach jak mowili ze taki tam carter pojechal by z majkiem czy taki tam lebron zjechal by jordana.... i nie dziwie im sie, oni poprostu nie zyli era lat 90 bo wtedy to jeszcze na stojaco pod stol wchodzili, wiec co od niech sie spodziewac. (Co innego w USA tam opinia na temat Jordana jest niekwestionowana przez wszystkich) Ja jak chyba sie domyslacie jestem fanem/maniakiem majka, ale rowniez doceniam obecnych graczy, obecnie z grajacych wade jest moim ulubionym, ale mi on nie przypomina Jordana, poprostu nie ma tego co mial Majk. Jest szybki jest skoczny ma niesamowita kotrole nad swoim cialem i pilka, ale ja tam naprawde nie widze w nim Majka, sorka chlopaki ale takie moje zdanie.

 

a co do tego filmiku to szczena padla kurde jak prawdziwy practice to wyglada - masakra

 

 

P.S. Wygralismy w sobote z AR Lublin i jestesmy w "Final Four" I Ligi Akademickiej :-P :-P :-P

Edytowane przez Jordi23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...