Skocz do zawartości
GuC!o^

NBA Live 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Hey ludzie a gdzie podzialo sie kozlowanie tylem, bo za cholere nie moge tego wyczaic. W NBA live 2005 default'owo byl to klawisz C i mozna bylo super brac kolesia na plecy, pozniej fadeaway tzn przyruch w jedna a pojscie z rzutem w druga strone. A tutaj jest jakas LIPA chyba. Na klawiszu C pojawil sie jakis Superstar trigger, czego nie bardzo kumam jaka on pelni funkcje. POMOCY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam gry ale podobno analog prawy do tyłu

a superstar triger to taki shift naciskając z nim rzut ,podanie ,wsad prohop otrzymujesz zagrania zależnie od tefgo jaki atrybut gwiazdy ma twój gracz chyba jest 7 w ataku i 2 w defensywie

ktoś może pokusi się o dłuższą reckę ?? porównanie itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja cos napisze :

 

pogralem w weekend dos dlugo zagralem pare gierek. i moja opinia:

 

Giera jest zasadniczo poprawiona w stosunku do lilva 2005 i ci wszyscy ktorzy twierdza ze zmiany sa jedynie od strony graficznej to zdecydowanie nie grali w liva 2006.

Strona dzwiekowa : no bardzo ladne kawalki, nawiazujace do stylu nba, czyli dobry black music. Komentarze jak komentarz to samo co w nba 2005, marv albert stev kerr, keny smith naprawde fanie sie ich slucha.

 

strona graficzna: zdecydowanie poprawiona, koszulki i buty wygladaja bosko, rozdzielczosc tekstur jest duzo wyzsza niz u poprzednika, naprawde ladnie to wyglada. Zawodnicy fajnie sie ruszaja, i jak juz ktos tus wspomnial, porpawili te przeskoki co byly w 2005, tam fraps pokazywal 60fps a zawodnicy jak by skakali tutaj juz tego nie ma, i wszystko plywa. Na swoim sprzeci gram w 1600x1200 wszystko na max AAx4 Anizox16 i idealnie plynnie, wiec mysle ze spokojnie mozna pograc na slabszych sprzetach i cieszyc sie grafika ustawiona w max.

 

Jezeli chodzi o same mozliwosci gry to nie zmienilo sie wiele dalej jest tryb dynasty mode ale juz ulepszony, na poczatku musisz wynajac trenerow, asystentow, szukacza talentow itp, dopiero wtedy mozesz rozpoczac sezon. Masz jakas pule pieniedzyu na kadre szkoleniowa i musisz sobie dobrac najlepszych i podpisac kontrakty na okres jaki uwazasz za najlepszy. Potem jest sesja treningowa dla zespolu i zaczyna sie sezon.

Sama gra jest ulepszona, zdecydowanie lepiej wychodzi obrona zespolowa, zawodnicy naprawde rewelacyjnie, wykonuja przeazy w obronie fajnie to wyglada, juz prawie jak w rzeczywistosci. Generalnie poprawili obrone, co do ataku, jest podobnie z tym ze brakuje mi klawisza gry plecami (ktos juz tutaj o tym wspomnial)

nie moge go znalezc, gra zwana post game - przepychanie sie pod koszem stojac tylem. No nie moge tego znalezc. Nowa rzecza jest tak zwany freestyle odpowiadajacy umiejetnoscia zawodnikow, kazdy ma swoje zalety,np. mournig jest shot blocker, dwane wade high flyer, stev nash high passer itp itd. Kazdy z nich pod klawiszami freestylu ma inne zagrania.

Doszedl jeden fajny klawisz wyrzucenie pilki, czy odbicia jej o deske i zaladowania z gory, cos ale zrobil McGradyy w meczu All Stars. Mozna to zrobic podczas normalnej gry, oczywiscie jest to trudne ale mi raz wyszlo, wszedlem po crossie w tlum, odbilem pilke o deske i wsadzilem z gory - REWELACJA.

Wreszcie sa rewelacyjne kontrataki, poprostu rozgrywanie kontry nareszcie jest skuteczne zawdonicy zachowuja sie tak jak powinni i znajduja sie w tym miejscu dzie sie ich spodziewasz podczas kontry, wychodzi to bardzo efektywnie i efektownie

Jezeli chodzi o minusy to NIE MA REPLAYOW. Juz sie zaniepokoilem gdy nie moglem znalezc w opcjach czestotliowsci replayow, mysle sobie o co chodzi. Grajac pare gierek nie zobaczylem zadnego replaya mojej super kacji, sa replaye ale takie ze wychodzisz do menu i tam recznie sobie ogladasz, a nie takie w czasie gry samoczynne to mnie wkurza.

 

Konkurs paczek jest- i jest podobny do tego z 2005, oczywiscie sa nowe paczki, nowe pomysly nowe komentarze

Konkurs trojek i generalnie caly all star weekend jest

 

generalnie sa wszystkie tryby co byly w 2005. Nie ma Michaela Jordana - niestety trzeb go sobie zrobic samemu albo czekac na jakiegos rostera gdy ktos go zrobi.

 

Giera jest fajna i na pewno jest lepsza od 2005, jednak brak replayow moze denerwowac, tak samo jak brak klawisza do grania plecami (chyba ze je nie moge go znalezc, a moze jest tylko mozliwy jak gra sie analogowo, ja gram na klawiszach)

 

Polecam nowa nba dla wszystkich fanow serii, tym bardziej ze nowy sezon NBA zbliza sie wielkimi krokami (MIAMI ma niezla eke w tym roku :) wade, shaq, jason williams, antoine walker, mournig, haslem ... B) )

Edytowane przez Jordi23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja napisze jesszcze raz :) mam problem z gierką, po zainstalowaniu, nic nie mogę zrobić :) w oddali widac samo tlo z napisaem nba 06 i wszystko stoi, nie wczytuje sie dalej, coś tam słychać w dvd jak płytke obraca ale .....nic z tego <_< niewiem czego to jest wina, próbowałem już włączać wyłączać,, vertical sync itd...ale to nic nie pomaga mam GF 4 Tit 4200, i naprawde nie wiem, czego może być wina ?? może nowe stery ?? qrde.....niewiem :angry:

 

P.S

A tak chcialem juz myknąć w tą nową Nba....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja napisze jesszcze raz :) mam problem z gierką, po zainstalowaniu, nic nie mogę zrobić :) w oddali widac samo tlo z napisaem nba 06 i wszystko stoi, nie wczytuje sie dalej, coś tam słychać w dvd jak płytke obraca ale .....nic z tego  <_< niewiem czego to jest wina, próbowałem już włączać wyłączać,, vertical sync itd...ale to nic nie pomaga mam GF 4 Tit 4200, i naprawde nie wiem, czego może być wina ??  może nowe stery ?? qrde.....niewiem  :angry: 

 

P.S

A tak chcialem juz myknąć w tą nową Nba....

1680895[/snapback]

To zależy czy masz oryginał czy niecałkiem oryginał :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki sam problem ,gra sie nie wczytuje gdy pojawia sie tło z napisem nba live 06,  mam wersje :

NBA.LIVE.06.CLONE-ADDICTION.ShadowCast

 

komus chodzi ta wersja ?? jezeli tak to prosze o pomoc jak ją uruchomic

1681200[/snapback]

Panowie bez przesady, moze troche dyskretniej... to nie forum TDT.

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka jest wg was NAJPRZYDATNIEJSZA(najskuteczniejsza) umiejętność SUPERSTAR FREESTYLE?:

 

-POWER, HIGHFLYER

-SCORER (in+out)

-PLAYMAKER

 

wg mnie scorer bo granie dunkami (1sza kategoria) to nie filozofia.

 

aha ktoś się pytał o przepychanie plecami i fadeaway.

teraz coś podobnego można zrobić kolesiem

z SUPERSTAR SCORER, obracasz się tyłem i

rzut z odejścia używając superstar+rzut.

 

mały tip dla POWER:

Hold the left trigger and tap A: Two hand, two foot tomahawk, hang on rim

Hold the left trigger and tap Y: Windmill

Hold the left trigger and tap B: Barkley (two hand swing on rim)

Hold the left trigger and tap X: One hand, two foot power tomahawk

Hold the left trigger and hold A: Two hand, two foot tomahawk

Hold the left trigger and hold Y: One hand tomahawk

Hold the left trigger and hold B: One foot, one hand tomahawk

Hold the left trigger and hold X: Two hand power dunk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm zgadnij ??

1681142[/snapback]

No więc gre odpalaj z obrazu jak wywalileś to spróbuj zrobić obraz CD 2 do *.mdf i zamontuj np. alcoholem 120%. U mnie działa z obrazu, a wiem że po wypaleniu na płyte gra właśnie się kaszani. Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc gre odpalaj z obrazu jak wywalileś to spróbuj zrobić obraz CD 2 do *.mdf i zamontuj np. alcoholem 120%. U mnie działa z obrazu, a wiem że po wypaleniu na płyte gra właśnie się kaszani.

1681480[/snapback]

 

też nie mogę nic zrobić, wyskakuja błędy podczas robienia obrazu... :angry: Już ku...niewiem co sie dzieje !!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc gre odpalaj z obrazu jak wywalileś to spróbuj zrobić obraz CD 2 do *.mdf i zamontuj np. alcoholem 120%. U mnie działa z obrazu, a wiem że po wypaleniu na płyte gra właśnie się kaszani.

1681480[/snapback]

Zamontowalem obraz plyty Cd2 *.mdf i wyskakuje mi takie cos:

"Cannot locate the CD-ROM

CD/DVD emulation software has been detected.Please disable all CD/DVD emulation software and re-start the game "

i co o tym sadzicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamontowalem obraz plyty Cd2 *.mdf i wyskakuje mi takie cos:

"Cannot locate the CD-ROM

CD/DVD emulation software has been detected.Please disable all CD/DVD emulation software and re-start the game "

i co o tym sadzicie ?

1681898[/snapback]

Odinstaluj CloneCD albo inny program do kopiowania-emulowania używaj albo deamon tools albo alcohol 120% z tymi programami safedisc sie nie gryzie więc nie będziesz miał problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odinstaluj CloneCD albo inny program do kopiowania-emulowania używaj albo deamon tools albo alcohol 120% z tymi programami safedisc sie nie gryzie więc nie będziesz miał problemów.

1681925[/snapback]

mam zainstalowany alcohol 120% i deamona tools , innego programu nie mam zainstalowanego, obydwoma probowalem uruchomic ale wyskakuje to samo caly czas o czym napisalem wczesniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam zainstalowany alcohol 120% i deamona tools , innego programu nie mam zainstalowanego, obydwoma probowalem uruchomic ale wyskakuje to samo caly czas o czym napisalem wczesniej

1681936[/snapback]

OK to spróbuj odinstalować deamona bo w sumie ja go wcześnie odinstalowałem teraz mam tylko alcohola 120% kiedyś miałem taki problem jak używałem CloneCD być może teraz problem stwarza właśnie deamon tools.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, ale warezownia się tu robi 8O

1682084[/snapback]

Nikt nie pisał że ma pirata :wink: a według polskiego prawa można sobie zrobić kopie zapasową, a przez to programy do jej zrobienia a później odczytania są legalne w naszym kraju...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz troche juz sobie pogralem i wychodzi na to ze tym razem EA wycielo zagranie kozlowania tylem do kosza. Co prawda gram na klawie i nie mam okazji sprawdzic dzialania kombinacji na analogu (ktos tutaj tak sugerowal). No i dodatkowo MJ brak - nie no to juz wpada na calego.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to rendery :P wątpie by live 06 na x360 tak wyglądał...

1682419[/snapback]

to nie sa rendery. tak gra ma wygladac.najlepsze jest to ze pierwsze gry nie beda nawet w pelni wykozystywale 1 rdenia.az strach pomyslec co bedzie jak naucza sie programowac na 3 rdzeniach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...