Skocz do zawartości
GuC!o^

NBA Live 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krzysiekp89

Troche spozniony :D

Czy w 2006 tez sa takie bloki jak w 2005?. Byly one strasznie denerwujace jak gralem w 2005 i mam nadzieje, ze nie ma ich juz w 2006 :D . A jak sa to trudno - i tak zagram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Chodzi mi o to, ze robie wsad jakims zawodnikiem (zalozmy Wallacem) i jak jestem juz w gorze, to moj zawodnik tak jakby ucieka od kosza z pilka i przeciwnik blokuje go.

Naprawde nie wiem jak to lepiej wytlumaczyc <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche spozniony :D

Czy w 2006 tez sa takie bloki jak w 2005?. Byly one strasznie denerwujace jak gralem w 2005 i mam nadzieje, ze nie ma ich juz w 2006 :D . A jak sa to trudno - i tak zagram

Bloki ??? hmmm niewiem jak jest w arcade mode, ale ja mykam w simulation i naprawde jest cieżko zablokować, jedynie czasem sie udaje, ale bez żadnej euforii nawet nie słyszysz sie tego na boisku. Bloków jest bardzo mało, niewiem moze ma sie tez do tego poziom trudności na jakim sie gra, także jezelichodzi o block - shoot to zdecydowanie lepiej.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Chodzi mi o to, ze robie wsad jakims zawodnikiem (zalozmy Wallacem) i jak jestem juz w gorze, to moj zawodnik tak jakby ucieka od kosza z pilka i przeciwnik blokuje go.

Naprawde nie wiem jak to lepiej wytlumaczyc <_<

 

Bloki ??? hmmm niewiem jak jest w arcade mode, ale ja mykam w simulation i naprawde jest cieżko zablokować, jedynie czasem sie udaje, ale bez żadnej euforii nawet nie słyszysz sie tego na boisku. Bloków jest bardzo mało, niewiem moze ma sie tez do tego poziom trudności na jakim sie gra, także jezelichodzi o block - shoot to zdecydowanie lepiej.....

Naprawde nie wiem jak to lepiej wytlumaczyc

moze nagram filmik z gry i go umiezcze na jakims serwerze to zobaczycie o co mi chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Jak mi przyjdzie gierka to nagram filmik i pokaze o co mi chodzi (jesli tam tez sa takie bloki)

Nie nagram z NBA 2005 bo mi sie nie chce po prostu instalowac znowu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

No i przyszla gra :D Po rozegraniu paru meczow stwierdzam, ze grafika jest o wiele lepsza, ale nadal sa te bloki :cry: . Jak zlapie jakis to go nagram

Edytowane przez krzysiekp89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i przyszla gra :D Po rozegraniu paru meczow stwierdzam, ze grafika jest o wiele lepsza, ale nadal sa te bloki :cry: . Jak zlapie jakis to go nagram

Stary a coś ty myślał, że nie bedzie ?? :blink: przecież to koszykówka, jasne we wcześniejszych wersdjach bytło przesadzone z jaką łatwością można zablokowac gracza, i tego samego wzrostu i większego.... W 2006 na najwyższym poziomie jest naprawde mało bloków, i jest cięzko naprawde ciezko zablokowac kolesia podczas normalnego rzutu, niewiem moze to zalezy od poziomu trudności,,,,,, itd. ? A może chodzi ci o inne bloki przy wsadach ? / fakt czasem uda sie nam niesamowicie pofrunąć nad kolesiem, nawet nad Yao przeleciałem Bryantem, ale często też mozna dostać bloka, według mnie troche to dziwnie wygląda......ale ok...JEDNO MOGĘ STWIERDZIĆ PO PEŁNYM SEZONIKU na najwyższym poziomie trudn. moge jasno stwierdzić że bloków jest MNIEJ !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Stary a coś ty myślał, że nie bedzie ?? :blink: przecież to koszykówka, jasne we wcześniejszych wersdjach bytło przesadzone z jaką łatwością można zablokowac gracza, i tego samego wzrostu i większego.... W 2006 na najwyższym poziomie jest naprawde mało bloków, i jest cięzko naprawde ciezko zablokowac kolesia podczas normalnego rzutu, niewiem moze to zalezy od poziomu trudności,,,,,, itd. ? A może chodzi ci o inne bloki przy wsadach ? / fakt czasem uda sie nam niesamowicie pofrunąć nad kolesiem, nawet nad Yao przeleciałem Bryantem, ale często też mozna dostać bloka, według mnie troche to dziwnie wygląda......ale ok...JEDNO MOGĘ STWIERDZIĆ PO PEŁNYM SEZONIKU na najwyższym poziomie trudn. moge jasno stwierdzić że bloków jest MNIEJ !!!!

Ja doskonale wiem, ze w grze w kosza jest bardzo duzo blokow (sam gram), ale chodzi mi o wyglad tych blokow, a nie o to, ze sa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja doskonale wiem, ze w grze w kosza jest bardzo duzo blokow (sam gram), ale chodzi mi o wyglad tych blokow, a nie o to, ze sa

Krzysiek !! a gdzie grasz? w jakiejś lidze matorskiej, dla siebie, czy może w jakimś klubie? Napisz coś wiecej o sobie, heheeh wymiary :) itd... aa i jak masz moze jakies foty dobre z meczów to też możesz zarzucić Pozdro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Nie mam fotek :cry: Gram w takiej lidze powiatowej dzikich druzyn - taka w ktorej sie wplaca hajs i sie gra. Czyli dla siebie :D

Ale to jest temat o NBA 06, a nie o mojej "karierze" :D

Edytowane przez krzysiekp89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu jak zmieniam ustawienia klawiatury,to pozniej nie moge wybrac tego ustawienia przy wyborze kontrolera.Musze grac na padzie przez to.

mam to samo pytanie , kierwa jak chce ustawic wlasna klawiszologie to za chiny nie zapisze tych ustawien tylko powraca do "Keyboard " czyli standardowe ustawienie. Czy ktos wie jak to zrobic ?????? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wcisnac save i wpisac nazwe

no na tyle glupi to nie jestem

robie to a potem nawet daje save setings czyli wszystkie ustawienia zapisuje. kiedy nastawiam klawisze an to co zapisalem i wychodze do menu ,w grze dalej sa ustawienia standardowe.Pomyslalem ze trzeba jakos zatwierdzic przyciskiem funkcyjnym w grze ale to tez nie pomaga. Co kierwa zdrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech ktos napisze jak zmienić ustawienia rzutówz dystansu bo trafiam za często a nie wiem jak to ustawić żeby było trudniej.Który to jest suwak?

Edytowane przez Ogród

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wam

 

Mam problem z nba06 szukałem po necie ale nic nie znalazłem.

Mianowicie uruchamia się logo gry, znika i gra się nie włącza :/

O co chodzi? Stery do grafy - 91.30, dx 9.0c

 

pozdrawiam

 

Jest to moja kupiona wersja gry. Zrobiłem z niej obrazy i zainstalowałem z nich (nie chciałem wkładać płyty żeby grać) i nie chodzi. Zainstalowałem z cd, również to samo. Szukałem odpowiedzi na mój problem ale nie znalazłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm emulowac plyte musisz przez odpowiedni program, ja musialem sciagnac odpowiednia wersje alcohola zeby dalo sie grac bez plyty... ale z plyta tez taki problem byl ;] wersji alcohola nie pamietam, ale najnowsza chyba bedzie ok :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Daemon Tools 3.47 ?

 

Już rozwiązałem problem potrzebny był alcohol120% 1.9.5 a miałem 1.9.2 i nie działało.

Ale zainstalowałem Daemon Tools 4.03 i na nim działam.

Troche głupio że kopia oryginału jest traktowana jako pirat :/

 

pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...