Skocz do zawartości
GuC!o^

NBA Live 2006

Rekomendowane odpowiedzi

wedlug mnie to nie sa rendery i to nie jest nba live tylko NBA 2K6 przygotowane na xboxa 360, widzialem filmiki z gry i rzeczywiscie wyglada to oblednie, najwieksze wrazenie na mnie zrobil trening lebrona jamsa (practice) poprsotu kosmos jak bym widzial to w tv na zywo. Zobaczymy jak bedzie ale wszystko wskazuje na to ze nowe konsole ogromnie przeskocza graficznie poczciwe PC'ty. No ale jak to bedzie ... sie zobaczy

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie to nie sa rendery i to nie jest nba live tylko NBA 2K6 przygotowane na xboxa 360, widzialem filmiki z gry i rzeczywiscie wyglada to oblednie, najwieksze wrazenie na mnie zrobil trening lebrona jamsa (practice) poprsotu kosmos jak bym widzial to w tv na zywo. Zobaczymy jak bedzie ale wszystko wskazuje na to ze nowe konsole ogromnie przeskocza graficznie poczciwe PC'ty. No ale jak to bedzie ... sie zobaczy

 

pozdro

1682451[/snapback]

zdjecie jest z nba live 2006 a filmik z nba 2k6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK to spróbuj odinstalować deamona bo w sumie ja go wcześnie odinstalowałem teraz mam tylko alcohola 120% kiedyś miałem taki problem jak używałem CloneCD być może teraz problem stwarza właśnie deamon tools.

1681983[/snapback]

niestety nic to nie daje, probowalem nawet programu Hide Virtual CD ale tez lipa wyskakuje to samo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 dni grania i znowu Superstar.

Gram teraz sezon po 6 minut i nawet fajnie wychodzi,

bo przynajmniej wyniki są realistyczne.

 

Teraz miałem chyba mój najlepszy mecz - QUADRUPLE-DOUBLE

Lebron James: 36pkt, 14 reb, 11as, 12steals i nawet 7/16 3pt :D

W 6 minut to chyba nieźle :P

 

Może niedługo jakiś online ?

Ktoś próbował??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie odpaliłem 06 :)) Przepiękna gierka:)) mmm... jak narazie rozegralem pare spotkab ale tylko towarzysko :) itd...wiecej czasu spedzilem na praktyce:) co tam mozna wypraiwać to sie w glowie nie mieści, latac, rzucać, i jeszcze raz latać, :) prawie jak malutki konkurs wsadów :) coś pięknego :) rozegralem jeden eczyk na poziomie allstar tym przedostatnim :) i niebywale wygralem:)) hmm? albo giera zza łatwa albo :) jeszcze została mi foram z nba live 05, wg. mnie live 06 bardzo przypomina nba bodajże 98 widzieliście kamerkkii :)) z boku taka sama jak w 98 podobnie sie rzuca podobnie siatke slychac itd.. i chyba zza bardzo i zza dużo wszystkim siedzi :) no cóż gierka rządzi strasznie ZARAZ zabeiram sie za konkursik wsadów :) no a potem ....oczywiście dynasty mode :)

P.S

Zapakował ktoś na meczu rzucając piłkę od tablicy badz o parkiet ? jeżeli tak to jak ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tutaj macie screeny z gry NBA LIVE 2006 na Xboxa 360 1685647[/snapback]

ja powiem Wam jedno..nie wierze w te screeny..moze sie myle ale po prostu nie wierze..pewnie zrobione/podrobione w jakims 3dmaxie i teraz świecą..a jak wyjdzie gra to grafa bedzie prawie identyko jak na PC...takie obiecanki cacanki...doom 3 tez mial nieziemsko wygladac a wyszło gowno...wiec nie podniecajmy sie dopuki sami nie zobaczymy..

Edytowane przez lukk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was zna wszystkie ruchy freestyle jakie można zroibć?

Gram oczywiście na analogu. Najlepszy freestyle był w 2004

tam było bardzo dużo kombinacji w 2005 nie był już taki skuteczny

a teraz to nie wiem jak się wszystko robi. Musiało się cooś pozmieniać.

 

Chodzi mi o np zwody z miejsca. Widzę, że komputer robi takie

których ja nie potrafię :P. Widzałem też inne piwoty, które dało

się robić w 2004 a teraz tylko raz widziałęm jak to komputer zrobił.

 

może jest jak spis instrukcji, cokolwiek?

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze bylo na easports.com cos takiego

 

pamietam ze jak przegladalem rozne opcje w dynastii w nba 2005 i 2004 to wchodzilem gdzies i bylo freestyle klikalem w to i mi pokazywalo easports.com/......./freestyle.jsp albo cos w tym stylu. moze teraz tez jest cos takiego...

 

moze glupoty mowie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale plama z ta gra tyłem do kosza. masakra. raz komputer tak zagral przeciwko mnie ale to doslownie przez pol sekundy, wiecej razy tego nie widzialem (gralem jeden mecz)

 

mam 128 ramu bo brat spi... zepsul 128 i jest taka lipa ze łoo.

 

gralem na 800x600 wszystko low a swiatla to powylaczane i gra wyglada jak idz stad i nie wracaj,

 

podobaja mi sie kontrataki, ale jakie smieszne jest jak yao ming z alleya pakuje z jakimis wygibasami no to dajcie spokoj :P rusza tymi rekami nogami ... rozumiem swift to ogolnie tylko paczki, czy tmac tez cos tam potrafi, ale yao takie cos ? ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powie mi ktos co zrobic bo mam chinska wersje i chce zmienic jezyk na angielski i co musze w takiej sytaucji zrobic

1691303[/snapback]

nie mam pojęcia !!!!

ale słyszalem ze wersja japońska, ma wiele wad itd... często wiesza itd,

więc lepie zaopatrz sie w angielska :) (( wypaśna ))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie, bez jordana jakos smutno sie grało all starsami :(

po 2 dniach grania odpusciłem sobie, żadnej rewolucji

fifa każdego roku jest innna :lol: , nba cały czas taki sam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczekaj niech pomysle ??? Czyzby kolega JORDAN 22 jest MVP kazdego meczu ???

1696094[/snapback]

True , True :)

 

taaa i all staty 99 ;]

1696247[/snapback]

 

Nieprawda !!!! <_<

Ale większosć tak :) hehehe, zrobiłem wszystkich moich kolesi z którymi gram na codzień na hali, boisku, oczywiście każdy z nich gra w różnym klubie, ale pozniej naprawde fajei sie ogladą, statystyki, itd.... Narazie rozgrywam meczyki przedsezonowe - samiutkie sparingi i najbardizej mnie wqr...te rzuty czasem naprawde wszystkim zza bardzo siedzi !!! ale to sie skonczy bo zmniejsze w ustwieniach liczbe trafień !!!

 

POZDRO FOR ALL PLAYERS !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma ktoś jeszcze staruszka NBA Live 2003 w wersji angielskiej czy mógłby mi spakować i wysłać na @ oryginał nba2003.exe ?? Byłbym bardzo wdzięczny bo chciałbym sobie zarchiwizować płytę w wersji pierwotnej a mam wyłącznie cracka bez oryginału....

cmatemp(at)o2.pl

 

Dzięki i Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dobrze wrocic na stare forum!:P

Co do gry to w sumie fajna jest, tylko wkurza mnie strasznie to ze nie wiem jak uzywac tego FREESTYLA :\ podobny problem ktory sie pojawil na poczatku NBA LIVE 2005 - Slam Dunk Contest:\ ma ktos moze klawiszologie jak uzywac tych freestylow? bo u mnie dziala tylko Q(freestyle button) + A,S,D,E i nic wiecej i ciagle to samo wychodzi, a ztego co widzialem jest baaardzo duzo kombinacji :) jak ktos wie jak uzywac tego freestyla prosze o napisanie na forum :)

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś kto pomoże mi.Otóż mam Nba Live 06.Podobno da się jakoś przełączyć na angielski.tylko nie wiem jak tego dokonac.Mam wersję chińską i nie moge w niczym sie połapać,ponieważ nie znam tego jezyka.Czy byłby ktoś tak uprzejmy i przesłał mi może pliki językowe z angielskiej wersji.Czy można tak podmienić pliki z chińskiego języka na angielski??????Jeśli można tak zrobić,to prosiłbym o podesłanie tych plików na choina1988@wp.pl Bardzo proszę o pomoc.Pozdrawiam wszystkich nbamaniaków.

Edytowane przez choina1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NBA Live 2006 to wierna kopia płyty (tzw.Clone)

Cukierka jeszcze nie wymyślili do tej gry na podmianke.

Teraz są takie zabezpieczenia że wykrywaja czy masz właściwą płytę w komputerze.

Dlatego niektore mozna odpalić w Alkoholu w wirtualu ponieważ w tym programie są już jakieś funkcje omijania tego zabezpieczenia.

Producencji oprogramowania próbują dogonić twórców więc ten najnowszy Alkohol radzi sobie z odpaleniem tej gry ale juz wczesniejsze wersje nie.

 

Teraz wiekszość gier jest tak zabezpieczana że nawet jeśli chcesz na swój użytek zrobić kopie bezpieczeństwa to niestety,chociaż skopiujesz płytkę - z takiej kopii gra sie nie uruchomi.

Można taka płytę nagrać wybierając określony typ zabezpieczenia w Alkoholu,ale np.StarForce 3 jak dotąd żaden program jeszcze nie obsługuje.

 

Czasem i takie kopiowaniie nie pomaga bo potrzebny jest zmodyfikowany program startowy - tzw cukierek.

Jedynie co mozna zrobić to same obrazy płyt ,które ściągniesz (nawet kilka gier) nagrywać na płyty DVD,by nie zajmowały miejsca na HD.

No ale nie kazdy ma nagrywarkę DVD.

Mozna tez sprobowac tym programem Game Jack 5

Uruchamianie z Game Jacka 5

Teraz nie potrzeba snickersa....

1)Zainstaluj Game Jack

3)Zainstaluj gre

3)Zdetektuj rodzaj zabezpieczenia (Detect copy protection)

4)Wybierz pojedynczy plik(np. w40k.exe), lub wskaż cały katalog z zainstalowaną grą

5)start scanning

6)it'll tell you that it is protected by securom so it can be launched

7)Dodaj do Game Starter (Add game starter)

8)Wybierz z menu po lewej game starter

9)Kliknij dwa razy na ikonie gry która sie tam znajduje.

10)Powinna gra odpalic !!!!

P.S

p.s.

Jak wspomniałem są zabezpieczenia ,ktorych żaden dotychczas program nie obsługuje.

 

GAME JACK - nie obsługuje StarForce3 i SecuRom 4.8 oraz wyższych

Alkohol - nie obsługuje StarForce3 a SecuRom wymaga emulacji płyty w wirtualu

CloneCD - nie obsługuje obydwóch w/w zabezpieczeń

BlindWrite - to samo co CloneCD,a LaserLock wymaga emulacji płyty

 

Wszystkie obsługują SafeDisc 2.9

 

Nie są to najnowsze dane bo tak jak programy do kopiowania tak i zabezpieczenia wciąż ewolują.

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ea niezrobiła nic szczególnego w tym roku-nie chce mi się tego komentować ale dam parę wskazówek jak umilić życie miłosnika basketu na pc

 

Nowa kamera press -ea wrzuciła nową ale zapomniała o jej nachyleniu pod kątem

naszczęście sa ludzie którzy potrafią to poprawić nbago.net

http://alexmary.ys168.com/ klikamy Nbalive2006 Files

zapisujemy nbacam.rar rozpakowujemy i wrzucamy do

folderu EA SPORTS\NBA LIVE 06\merlin

wychodzi kamera jak w TV!!! tyle na o czekalem teraz wszystko wyglada o wiele lepiej

 

No i poprawa gameplaya !!Zmodyfikowane wsady rzuty i layupy na bardziej odpowiadajace systuacjom i fajniejsze:

http://alexmary.ys168.com/ klikamy Nbalive2006 Files

New AIACT_2006_by Revolution.rar 25.0KB rozpakowujemy i wrzucamy do

folderu EA SPORTS\NBA LIVE 06\ai

 

Oczywiście robimy kopie zapasowe obu plików orginalnych przed ich skopiowaniem

 

Ode mnie kilka wskazówek dot suwaków

po pierwsze dajemy user def rebounds 100 offensive 0

cpu defensive rebounds 100 ofensive 0 ,by wyleliminować po części bład ze zbyt dużą liczba zbiórek w ataku

zwiekszamy boundary force field do 100 coby przypadkowa animacja nie wyrzucała nas za linię

i zmniejszamy tempo gry gamespeed (ja preferuję około 40 43 -by zachować kontrolę w obronie zachowując płynność animacji

 

oczywiście polecam najnowsze składy

http://www.nba-live.com/download/pafiledb....ion=file&id=776

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Darch , bardzo to pomocne , ja ze swojej strony dodam tylko ze warto ustawic Fatigue na 48 i grac kwarte 8 minut , wtedy wyniki sa najbardziej zblizone do prawdziwych i zmeczenie zawodników jest takie jak powinno byc , cala reszta czytaj post wyzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...