Skocz do zawartości
Diber

Internet Radiowy Czy Neo ?

Rekomendowane odpowiedzi

mam takie bardzo wazne pytanie czy zmienic internet. Aktualnie mam neo 128 i nie narzekam ale ja to taki maniak i gram duzo w gry :D i zlezy mi na robieniu duzych serverow :D (10 osob ) na neo 128 moge robic servery na 4 osoby ale to malo :( i chce zmienic internet na radiowke 2Mb ...i teraz pytanie co robic powiedzcie mi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie nie polecam radiowek do gier, ale skoro masz serwer tak blisko to chyba nie powinno byc problemow.

Pytasz czy oplaca sie zmieniac neo 128 na radio 2mbit... no raczej.

 

ps. jestes nowy, wiec wypadalo by przeczytac regulamin jaki panuje na tym forum, posty sie edytuje a nie pisze 2 pod rzad, tak na przyszlosc.

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...