Skocz do zawartości
bLaSterD

Co sądzicie o lisku...

Wg. Ciebie lisek to:  

  1. 1. Wg. Ciebie lisek to:

    • Lama
      11
    • Wielka Lama
      2
    • Ultra Lama
      21


Rekomendowane odpowiedzi

To co w topicu... I przy okazji okaze sie jaka na tym Formu jest cenzura i czy moje konto zostanie zbanowane... Prosze uzasadniac odpowiedzi... Jako ze dałem sonde to kazdy swoje zdanie wyrazic moze... Jakie by nie bylo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaawansowane stadium kompleksu Jehowy...

 

Takie ankiety sa bez sensu - forum i strona naleza do Liska i moze sie tu rzadzic wg wlasnych zasad.

chce zobaczyc jak zareaguje... i co ludzie o nim myslą... a ty KaT... to lizodup jestes i tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak qwa kłućcie się, tego brakuje wszystkim do szczęścia :lol:!

 

Ja pie**ole co tu się wogóle dzieje :lol: :lol:.  

 

Kogo obchodzi co kto sądzi o Lisku...

Ja mam swoje zdanie i je zachowuje dla siebie.

Hmmm jak bym mial tyle postów tez bym sie bał wypowiedziec przyjacielu... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lisek pomimo bardzo młodego wieku ma wielki udział w istnieniu i funkcjonowaniu tej strony, panują tutaj bardzo cywilizowane obyczaje w porównaniu np z FrazPC gdzie redaktorzy mają megalomanię i forumowiczów za nic. I z tego powodu Liskowi należy się wielkie uznanie. Nie rozumiem Blasterd o co Ci chodzi i jaki masz problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Debilem to wyraznie jestes ty bLaSterD :) .  

Napewno z Liskiem bys wygral w tej ankiecie .

Tutaj widzimy odpowiedz z cyklu "wyliże Ci dupe Lisku"
Niop u ciebie wyraznie widac wypowiedz w stylu , tata mnie wali w pupe i mam kompleksy :) .

 

Nawet niezly ten twoj poscik pogadamy o zyciu .

BTW Jak mozesz to zprecyzuj za co to Liska nie lubisz , wtedy sie wypowiem normalnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lisek pomimo bardzo młodego wieku ma wielki udział w istnieniu i funkcjonowaniu tej strony, panują tutaj bardzo cywilizowane obyczaje w porównaniu np z FrazPC gdzie redaktorzy mają megalomanię i forumowiczów za nic. I z tego powodu Liskowi należy się wielkie uznanie. Nie rozumiem Blasterd o co Ci chodzi i jaki masz problem.

Prawda jest taka ze jedyne co tu jest wartosciowe to forum... a to nie dzieki liskowi tylko dzieki nam... (oczywiscie ja juz sie nie licze bo 1. Konto zostanie zablokowane 2. Ten post wydaje sie wam glupi)... Niemniej jednak niezapomnijcie ze ja sie specjanie nie wypowiadalem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak qwa kłućcie się, tego brakuje wszystkim do szczęścia :lol:!

 

Ja pie**ole co tu się wogóle dzieje :lol: :lol:.  

 

Kogo obchodzi co kto sądzi o Lisku...

Ja mam swoje zdanie i je zachowuje dla siebie.

Hmmm jak bym mial tyle postów tez bym sie bał wypowiedziec przyjacielu... ;)
:lol: :lol: :lol:

No comment.

Nie dam się wciągnąć w żadną kłótnię!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Debilem to wyraznie jestes ty bLaSterD :) .  

Napewno z Liskiem bys wygral w tej ankiecie .

Tutaj widzimy odpowiedz z cyklu "wyliże Ci dupe Lisku"
Niop u ciebie wyraznie widac wypowiedz w stylu , tata mnie wali w pupe i mam kompleksy :) .

 

Nawet niezly ten twoj poscik pogadamy o zyciu .

BTW Jak mozesz to zprecyzuj za co to Liska nie lubisz , wtedy sie wypowiem normalnie .

Mój ojciec zmarł jak miałem 6 lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz robisz ankiete to nie tylko w jedna strone, bo to nie jest sprawiedliwe, moze niektorzy maja inne zdanie o Lisku - ankieta bylaby ciekawsza. Przylaczam sie do XAN i mowie to samo: jest to najglupsza ankieta miesiaca!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Debilem to wyraznie jestes ty bLaSterD :) .  

Napewno z Liskiem bys wygral w tej ankiecie .

Tutaj widzimy odpowiedz z cyklu "wyliże Ci dupe Lisku"
Niop u ciebie wyraznie widac wypowiedz w stylu , tata mnie wali w pupe i mam kompleksy :) .

 

Nawet niezly ten twoj poscik pogadamy o zyciu .

BTW Jak mozesz to zprecyzuj za co to Liska nie lubisz , wtedy sie wypowiem normalnie .

Mój ojciec zmarł jak miałem 6 lat

No widzisz , jeszcze walnalem gafe przez ciebie ( za co sorki , jezeli to prawda ) , a na przyszlosc zprecyzuj za co mam Liska nie lubic .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz robisz ankiete to nie tylko w jedna strone, bo to nie jest sprawiedliwe, moze niektorzy maja inne zdanie o Lisku - ankieta bylaby ciekawsza. Przylaczam sie do XAN i mowie to samo: jest to najglupsza ankieta miesiaca!!!

Hmmm moze zrobimy ankiete z cyklu największy lizodup miesiąca? ale kto wygra wojto19a, xan czy KaT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaawansowane stadium kompleksu Jehowy...

 

Takie ankiety sa bez sensu - forum i strona naleza do Liska i moze sie tu rzadzic wg wlasnych zasad.

a ty KaT... to lizodup jestes i tyle...

Przeczytaj uwaznie moj post, potem chwyc encyklopedie i bedziesz wiedzial co mialem na mysli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiesz co masz do Liska a my sie ustosunkujemy , jak sie tobie nie podoba tutaj , to sa inne stronki polecam frazira ;) , ta, jest super .

Ale juz skoro tak jedziesz na Liska , to ja cenie go za to, ze zrobil taka stronke( za pomysl ) , za super dzial Modifikacje , no i za Forum .

Tweak nie jest typowa stronko informacyjna , jak sama nazwa wskazuje , jest nastawiony na O/C , a nie na newsy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiesz co masz do Liska a my sie ustosunkujemy , jak sie tobie nie podoba tutaj , to sa inne stronki polecam frazira ;) , ta, jest super . 

Ale juz skoro tak jedziesz na Liska , to ja cenie go za to, ze zrobil taka stronke( za pomysl )  , za super dzial Modifikacje  , no i za Forum . 

Tweak nie jest typowa stronko informacyjna , jak sama nazwa wskazuje , jest nastawiony na O/C , a nie na newsy  .

Ehhh za to ze banuje moich przyjaciół... bedących najwartosciowszymi userami tego forum... a ja na liska nic zlego nie napisalem... tylko ankiete dalem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bLaSterD - Ty wyraźnie chcesz rozpętać kłótnie jeśli nie wojne...

ehhh nie! ja chce by ludzie wyrazili swoje zdanie
to czemu sa same odp negatywne ?
Bo sie ludzie boją...
albo mnie niezrozumiales, albo ja sie wyrazilem niezbyt jasno, mi chodzi o to dlaczego sa same opcje negatywne: lama,wielka lama i ultra lama; czemu niema: ok, w porzadku,... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiesz co masz do Liska a my sie ustosunkujemy , jak sie tobie nie podoba tutaj , to sa inne stronki polecam frazira ;) , ta, jest super . 

Ale juz skoro tak jedziesz na Liska , to ja cenie go za to, ze zrobil taka stronke( za pomysl )  , za super dzial Modifikacje  , no i za Forum . 

Tweak nie jest typowa stronko informacyjna , jak sama nazwa wskazuje , jest nastawiony na O/C , a nie na newsy  .

Ehhh za to ze banuje moich przyjaciół... bedących najwartosciowszymi userami tego forum... a ja na liska nic zlego nie napisalem... tylko ankiete dalem ;)

No widzisz wkoncu sie wypowiedziales , ja juz kiedys napisalem posta odosnie bana dla Kaeresa , tyle ze myslalem ze juz mu go sciagneli!!!!!!!!!!!!!!!! .

Tyle ze jest to Liska Forum i musi nim rzadzic czy sie to komus podoba czy nie . Inaczej burdel sie zrobi . A jak wiadomo zawsze sie znajdzie ktos komus sie cos nie podoba .

A i jeszcze jedno pewnie nalezysz do tej grupki co na Ircu nadaje :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...