Skocz do zawartości
bLaSterD

Co sądzicie o lisku...

Wg. Ciebie lisek to:  

  1. 1. Wg. Ciebie lisek to:

    • Lama
      11
    • Wielka Lama
      2
    • Ultra Lama
      21


Rekomendowane odpowiedzi

to ze ty nie chcesz tego czytac to twoja sprawa. ja mam prawo sprostowac

ze na ircu nie siedzi grupka debili. jesli ktos tak uwaza to niech to

zatrzyma dla siebie, a nie na forum wyraza swoje zdanie.

wydaje mi sie ze powinienes xana zje**c za to co napisal a nie mnie.

jesli on moze wypisywac takie bzdury to czemu ja nie moge?

Nie widziałem jego obraźliwego tekstu, może źle patrze - pokaż mi. Za to widze, co ty tutaj napisałeś...
hmmm wyraznie widze, ze xan postawil kanal na ktorym ja siedze

w jakims negatywnym swietle. moim zdaniem bezpodstawnie.

bo nigdy tam nie byl i nie wie co sie tam dzieje.

Gdzie on zjebal kanal jakis ? dalej jak za 5 strone nie patrzylem - bo tyle smieci, ze sie przebic nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli tak to nazywasz, to powiem ci że są równiejsi od ciebie...

piszac takie teksty zyskujesz miliony zwolennikow. ja sie pogodzilem

z tym, ze to twoje forum i robisz tu co chcesz. mi to nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piszac takie teksty zyskujesz miliony zwolennikow. ja sie pogodzilem

z tym, ze to twoje forum i robisz tu co chcesz. mi to nie przeszkadza.

Ale mi sie nie podoba to co ty robisz. Mowisz ze xan gdzies zjechal twoj kanal, ale zadnego konkretnego przykadu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piszac takie teksty zyskujesz miliony zwolennikow. ja sie pogodzilem

z tym, ze to twoje forum i robisz tu co chcesz. mi to nie przeszkadza.

Ale mi sie nie podoba to co ty robisz. Mowisz ze xan gdzies zjechal twoj kanal, ale zadnego konkretnego przykadu.
wiesz co, cytowalem juz xana. napisal cos o grupce ktora nadaje na irc. sam odpowiedziales na tego posta w ktorym byl cytat i tam dokladnie

widac co mnie zdenerwowalo. usprawiedliwiasz jego dziwne zachowanie,

a zjezdzasz mnie. ta rozmowa staje sie bezsesowna bo pomijasz niektore

fakty. moim zdaniem jak masz byc surowy to dla wszystkich, a nie dla

wybrancow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AKa a ty wchodzisz tak gleboko w doope ze nie wiadomo czy to ty czy to juz jego doopa. <span style="color:red;">[ciach!]</span>a perelka..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i znowu musze cos powiedziec bo mnie szlak trafi.

Lisek to normalny chlowiek ktory z wlasnej woli zalozyl serwis tweak.pl. Na poczatku bylo fajnie bo byla duza grupa osob chetna do pomocy ktora z biegiem czasu zaczela sie wykruszac.

Niech ma dla siebie te pare zloty. Gdyby nie sponsoring i inne dochody to jak myslicie czy siedzieli byscie teraz na tym forum i gadali takie bzdury??? Nie!!! Bo w dzisiajszych czasach nie ma nic za darmo. Za wszystko sie placi.

Prowadzenie takiego serwisu zabiera bardzo duzo czasu a Lisek duzo go nie ma bo ma jeszcze nauke poza serwisem (jezeli teraz jest w 4 klasie LO to ma go bardzo malo).

Wiec nie wymagajcie od niego zeby byly codziennie news i recenzje. Wielszy pozytek bedzie z was jak przestaniecie dochodzic swoich racji i udowadniac ze Lisek to lama i powinien sam sobie zalozyc bana (bez sensu) tylko poskaczcie po zagranicznych serwisach i napiszcie te news'y a jezeli wam sie nie chce pisac to bedziecie miec te news'y dla siebie.

 

P.S. AKa troche z tym przesadziles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koles to idz z tego Forum(Plizz )  stworz nowe( chyba Lama nie jestes ?)  , nikt tu ciebie nie trzyma .  

I nie wypowiadaj sie na Innych Forumowiczow . Kim ty jestes zeby Liska osadzac , jak  ty jestes taki przedsiebiorczy to zrob taka strone i ie buduj juz tego Forum bo ci nie wychodzi ( co za palka )  .  

Lisek jest jaki jest , ale przynajmniej umnie kulture zachowac , a Tristan i cala ekipa z Irca to jakies zaklopotane gnoje .

A odosnie tego cytatu z piosenki , to chyba o was ??

tu jest dowod jak bluzgal na #tweak.

Aha i zdazylem to jeszce wypatrzyc, bo teraz widze ze Xan juz to zmienil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takim oto sposobem glupia dyskusja przerodzila sie w jeszcze glupsza dyskusje !!! sorry za to co napisze teraz ale tego sie juz nie da czytac, - jak sie komus nie podoba forma tweak.pl i tego forum to niech wyp....ala na inne forum.Przeciez nikt tu nikogo na sile nie trzyma !!! co do banow ,to lisek i reszta maja do tego prawo !!! To jest jego "lokal" i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"]

Dostałeś bana bo ponieważ, więcej nie będe się tłumaczył.

a mialy byc rzekomo konsultowane....

 

a tu mozna dostac bana bo poniewaz

 

A przepraszam skad wiesz ze nie bylo konsultowane?

Nie masz wgladu na forum moderatorow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do banow ,to lisek i reszta maja do tego prawo !!! To jest jego "lokal" i tyle.

Tiaaaa, czyli <span style="color:red;">[ciach!]</span>y reżim....

A teraz Lisek siedzi cicho jak sie okazalo ze jest jednak dowod na to iz loodzie z irca zostali obrazeni....

A tak najezdzal ne Dena....tak go mieszal z blotem...

Tylko dlatego ze nie bylo dowodof....

Ehhh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze mozna zamknac juz ten temat , wszystko zostalo wyjasnione .

A Kaloryfer spadaj stad sam sie oglaszales , ze sie tobie nie podoba( wiec idz budowac konkurencyjne Forum gdzie indziej ) , napewno Forum nie ucierpi jak ciebie nie bedzie .

 

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak wogole Lisek to nie lubie jak ktos bezpodstawnie miesza mojego najlepszego kumpla z blotem :evil: A jak dowody sie pokazaly to co..uciekamy?....zmaiana tematu?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak wogole Lisek to nie lubie jak ktos bezpodstawnie miesza mojego najlepszego kumpla z blotem  :evil:  A jak dowody sie pokazaly to co..uciekamy?....zmaiana tematu?...

Wybacz, ale znudziło mnie twoje głupie gadanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do banow ,to lisek i reszta maja do tego prawo !!! To jest jego "lokal" i tyle.

Tiaaaa, czyli <span style="color:red;">[ciach!]</span>y reżim....

A teraz Lisek siedzi cicho jak sie okazalo ze jest jednak dowod na to iz loodzie z irca zostali obrazeni....

A tak najezdzal ne Dena....tak go mieszal z blotem...

Tylko dlatego ze nie bylo dowodof....

Ehhh...

Jak sie niepodoba to moze cfaniaczku wykombinuj wlasne forum i po sprawie.Te forum jest jakie jest i napewno nie jest idealne ale czy sa rzeczy idealne ? Zgadzam sie ze Den ma racje i xan troche przegiol.wracajac do forum - "jak sie nie ma co sie lubi,to sie lubi co sie ma" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno pewnie nalezysz do tej grupki co na Ircu nadaje :) .

dla mnie to ty debil jestes. w zyciu nie byles na ircu i gowno wiesz co

sie tam dzieje. i mam prosbe odp**rdol sie od mojej osoby bo ja siedze

na ircu i mnie wku**ia takie pier**lenie.

Nie chodzilo mi palko o Irca tylko o pare osob ktote dostaly bana i na kanale tweaka siedza . Szkoda gadac zreszta .

 

Nie rozumiem jak dana osoba moze do czlowieka ktory wymyslil i wprowadzil do zycia ten serwis ( mowa o Lisq ) powiedziec ze koles jestes cienki ze nie na niczym sie nie zna ( a Lisek mimo takiego wieku pisze recki na naprawde dobrym poziomie , do tego jego newsy sa tez niezle , Lisek dal wam szanse zebyscie pisali wlasne i jakos nikt nic nie stwotrzy , a sie czepia ze Lisek ich nie uaktualnia ) . A final jest jeszcze lepszy , koles twierdzi ze to zasluga forumowiczow ze Forum jest takie dobre ( i po czesci ma racje , ale jakby nie Lisek to chyba na lawce w szkole by to pisal ) > Kazdy tu jest bo lubi sie bawic w podkrecanie , zna sie na sprzecie i nie kupi kompa w MM , bo nie jest debilem . Pomagamy nowym , stworzylismy im FAQ , czy przez takiego palke , zamiast pisac o normalnych sprawach , gadamy o jakims gownie . Mimo wielu wojen , ale o sprzecie komputerowym typu AMD vs Intel , wielu starszych uzytkownikowwie wie o czym mowie , wyrobilo sobie wazna ceche obiektywizm , i mysle ze nawet Kaeres sie zmienil tyle ze troche za pozno .

Zeby poznac dokladnie ten temat trzeba go przeczytac calego , jednak i tak nic ciekawego w nim nie ma , ja sam przesadzilem ale nie moge czytac jak tak ludzie pisza takie teksty do czlowieku ktory stworzyl ta witryne( a do tego maja 600 postow , i wysiedzieli na Forum duzo czasu ). Dodam ze Liska nie znam , i nie jestem dupolizem bo zaraz sie jakis trafi co tak napisze , ale cenie kolesie za to ze wymyslij i zrobil , ktory z was wymisli i wprowadzi do zycia cos podobnego . Pozatym jakby to bylo wasze Forum , czy tez bylibyscie takimi filozofami jakby wam debil takie glupoty wytykal !!.

 

 

Do tego przez tego bLaSterD polowa Forum sie poklucila , i chyba o to mu chodzilo , teraz pewnie oglada dobranocke i jest z siebie dumny , ja znikam z Forum na jakis czas . Narazie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze czasem moze dojcs do roznicy zdan.pamietam ja kiedys z Xan'em mialem mala wojne :wink: na temat wyzszosci MSI KT3 Ultra nad jego Asus'em A7V333 :) momentami bylo trocheostro,ale wszystko w granicach dobrego smaku i to jest wlasnie wazne - dyskusje na poziomie ,a niektorzy o tym zapominaja.

 

p.s - Mam nadzieje xan ze jeszcze kiedys sie posprzeczamy o jakas blachostke :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh nie udzielam sie w takich dyskusjach, o Lisku juz bylo kilkakrotnie i jakos sie powstrzymalem, ale teraz juz chyba nie moge.

Po przeczytaniu doszedlem do wniosku, ze dostaje sie bana jak sie bluzga za duzo. Ok jesli ma tak byc to dlaczego nie dostaja go wszyscy ktorzy bluzgaja? Sa rowni i rowniejsi? Np. do kolegi libero nie mam nic ale on napier.... miesem az milo i jakis nikt nic do niego nie ma. Ktos inny zabluzga 2x i juz ma opier... od modera na calej linii.

Moze sie myle, ale jakos mi to tak utkwilo w pamieci...

 

Do nikogo nic na tym forum NIE MAM, ale jesli sa jakies zasady to powinny byc takie same dla WSZYSTKICH uczestnikow tego forum.

Właśnie to trochę dziwne :?. Kaloryfer raz bluzgnął (jeżeli słowo lama można tak nazwać) i dostał bana a libero (no offence :)) co chwila kogoś objeżdża i jeszcze jest....Coś tu jest nie tak :?.

P.S. Ja się z tą "lamą" nie zgadzam, bo uważam że Lisek jak by nie patrzeć nią nie jest.

no tak ale na tym forum ważne jest na KOGO bluzgasz... jak na zwykłego szaraka to wszystko w porząsiu, jak bluzgniesz raz, dwa, góra trzy na moderatora/admina no to po tobie - takie są reguły gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The IrcCrew Is Still Here :))) hihihi

a ja powiem tyle ze rzeznia zaczela juz sie dawno od dluzszego czasu trwa wojna miedzy zaloga forum.purepc.pl no moze przesadzilem nie zaloga ale pewnymi osobami z tego forum a ludzmi z IRC'a. Wojna ta nie jest widoczna ale czasem wychodzi najaw i widac to bardzo mocno, chociazby skandal (tak wlasnie nazwe to skandalem) zwiazany z wyborem najlepszej obudowy ( to co sie stalo zakrawa na kpine i tyle ). Ludzie z irc'a sa pietnowani i to bardzo czesto bo wyrazaja swoje radykalne poglady bez ogrudek i owijania w bawelne i najczesciej zostaja za to zabanowanie(przyklad moj czy bnb i jeszce kilku innych osob). Bez sensu jest to, poziom forum jest beznadziejny, wiekszosc postow przeradza sie w idiotyczne wojny typu Intel vs AMD czy nVidia vs ATI itp. Toz to zakrawa na kpine.

Co do mojej opini na temat liska to zachowam ja dla siebie bo bez sensu jest pisac cos co nie nadaje sie do napisania :PP osoby ktore powinny znac te opinie znaja ja i sie z nia zgadzaja ( chyba kazdy wie o kim mowa ... IrcCrew Pozdrawiam was :))) szczegolnie den'a mr__y & ryper'a i jeszce kilku innych )

A i jeszcze jedno :

Ludzie nie dajcie sie zastraszyc , nie poddajcie sie rezimowi !!! System Totalitarny przeminal :)))

 

Pozdrowienia dla IrcCrew #tweak !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie, że mam inne zajęcia niż kłótnia z bandą idiotów... Wam najwyraźniej się nudzi, zrobiłbyś coś pozytecznego przynajmniej raz na jakiś czas.

I ten o to tekst jest świetnym zakończeniem tego 7 stronnicowego topica. Po wielogodzinnych bojach wyczerpany Lisek stwierdza jak zawsze ,że wszyscy są idiotami i nie ma po co z nimi rozmawiać.

Szkoda ,że tak późno (jak zwykle) doszedłeś do tego wniosku ,widocznie żeby zostać mianowanym na idiotę trzeba odpowiednio długo starać się o to u prof. Liska :lol:

 

Do Liska : chłopie daj se spokój i nie udzielaj się w takich topicach bo zawsze kończą sie tak samo. Daj sie ludziom wygadać bo swoim udziałem w dyskusji robisz tylko większą zadyme a później jesteś 'zmuszony' do banowania co niektórych userów. Ostatecznie doszedłem do konkluzji ,ze w którym temacie sie nie pojawisz to sypią się bany ... to mi wygląda na paranoję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The IrcCrew Is Still Here :))) hihihi

a ja powiem tyle ze rzeznia zaczela juz sie dawno od dluzszego czasu trwa wojna miedzy zaloga forum.purepc.pl no moze przesadzilem nie zaloga ale pewnymi osobami z tego forum a ludzmi z IRC'a. Wojna ta nie jest widoczna ale czasem wychodzi najaw i widac to bardzo mocno, chociazby skandal (tak wlasnie nazwe to skandalem) zwiazany z wyborem najlepszej obudowy (  to co sie stalo zakrawa na kpine i tyle ). Ludzie z irc'a sa pietnowani i to bardzo czesto bo wyrazaja swoje radykalne poglady bez ogrudek i owijania w bawelne i najczesciej zostaja za to zabanowanie(przyklad moj czy bnb i jeszce kilku innych osob). Bez sensu jest to, poziom forum jest beznadziejny, wiekszosc postow przeradza sie w idiotyczne wojny typu Intel vs AMD czy nVidia vs ATI itp. Toz to zakrawa na kpine.  

Co do mojej opini na temat liska to zachowam ja dla siebie bo bez sensu jest pisac cos co nie nadaje sie do napisania :PP osoby ktore powinny znac te opinie znaja ja i sie z nia zgadzaja ( chyba kazdy wie o kim mowa  ... IrcCrew Pozdrawiam was :))) szczegolnie den'a mr__y & ryper'a  i jeszce kilku innych )  

A i jeszcze jedno :

Ludzie nie dajcie sie zastraszyc , nie poddajcie sie rezimowi !!! System Totalitarny przeminal :)))  

 

Pozdrowienia dla IrcCrew #tweak  !!!!

Nie moge no i co tego , to po cholere tu piszesz.

Przeciez nikt tu tobie nie kaze sie wypowiadac .

Stoworz wlasne Forum , wlasna witryne , a ja wtedy przyjde i bede ciebie ocenial i wyzywal od palantow , fajfusow , dupolizow i ciot .

Wy jestescie po<span style="color:red;">[ciach!]</span>i normalnie , Tristan was pewnie w dupe laduje .

To na tyle mojej gadki jak Lisku chcesz to sprzedaj mi bana bo sie wulgarnie odzywam

 

Do zobaczenie kiedys .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QRWA MAC :!: bLaSterD nudzi Ci sie :?: nie masz co robic :?: zwal se kapucyna :!: ludzi wqrwiaja takie topic :!: a jak ci sie niepodoba tutejsza szpolecznosc to po kiego ciach!a wchodzisz na tweak.pl co :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to ty debil jestes. w zyciu nie byles na ircu i gowno wiesz co

sie tam dzieje. i mam prosbe osp**rdol sie od mojej osoby bo ja siedze

na ircu i mnie wku**ia takie pier**lenie.

A niektórzy nie zważając na całą dyskusje walą nadal jak nakręceni...

 

Człowieku na PRIV z tymi śmieciami! Nikt tu nie chce tego czytać...

 

Nikt nie chce czytać?? Ciekawe.... Mi sie z chęcią czyta to wszystko bo juz czytam 20 min i jak narazie nieliczni stoją w twojej obronie a reszta bluzga. Może i temat nie był zbyt dobrze pomyślany ale to jak byś zamknął temat i koniec by było. Teraz straciłeś juz około 100 forumowiczów. Bo to jeden ban drugi lubi tego i tez nie bedzie. Nie pierwszy raz cie ktos bluzga. CO było z czatem.Scoon cie zwyzywał , i za kazdym razem ktos cie zwyzywa. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buehehehehehehehe :lol: :lol: :lol: :lol:

Bardzo ciekawa rzecz teraz zobaczylem i mam nadzieje ze nie zobacze :)

 

P.S. Nie smieje sie z nikogo.(a moze jednak) Lisek chyba wiesz o co chodzi :wink: Tylko nie mysl sobie ze chodzi o ciebie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to ty debil jestes. w zyciu nie byles na ircu i gowno wiesz co

sie tam dzieje. i mam prosbe osp**rdol sie od mojej osoby bo ja siedze

na ircu i mnie wku**ia takie pier**lenie.

A niektórzy nie zważając na całą dyskusje walą nadal jak nakręceni...

 

Człowieku na PRIV z tymi śmieciami! Nikt tu nie chce tego czytać...

 

Nikt nie chce czytać?? Ciekawe.... Mi sie z chęcią czyta to wszystko bo juz czytam 20 min i jak narazie nieliczni stoją w twojej obronie a reszta bluzga. Może i temat nie był zbyt dobrze pomyślany ale to jak byś zamknął temat i koniec by było. Teraz straciłeś juz około 100 forumowiczów. Bo to jeden ban drugi lubi tego i tez nie bedzie. Nie pierwszy raz cie ktos bluzga. CO było z czatem.Scoon cie zwyzywał , i za kazdym razem ktos cie zwyzywa. :?

Qrna juz ponad 10 osób spokojnie zbanowałeś i leci dalej. Zastanow sie nad sobą i jak widze to tu marco coś robi a ty nic. Gdyby nie marco to by tu qrna nic nic nic nie było.Ile jeszcze osob masz zamiar zbanować albo usnąć konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokoj Liskowi i jego stronie. Jak sie komus nie podoba to moze nie wchodzic na to forum i na strone tweak.pl. Nie wiem co chcecie osiagnac tymi ciaglymi klotniami, jakimis ankietami i czyms tam jeszcze (nie chcialo mi sie wszystkiego czytac). Moze to ma doprowadzic do upadku tej strony ? No upadnie i nie bedzie nic, wiec to chyba nie jest dobre rozwiazanie. A moze dzieki temu chcecie miec zdjetego bana ?. Nie sadze, bo wasze zdanie o Lisku sie nie zmieni, a potem znowu bedziecie zasypywac forum smieciami (krytyka Liska). Jesli chcecie wyrazic swoje zdanie o Lisku i go krytykowac to juz to zrobiliscie, mysle ze starczy. Ciagle slysze Lisek to Lisek tamto, a co wy zrobiliscie?!?!. Siedzicie sobie wygodnie w domku na [gluteus maximus], mama przynosi wam obiad pod nos i krytykujecie. Gosc to chyba robi za darmo, a przynajmniej nikt z was krytykujacych mu za to nie placi, wiec nie macie prawa sie czepiac!. Jesli chodzi o konkurs obudow o ktorym ciagle slysze to tez uwazam ze cos tam bylo "lewe", gosc ktorego sponsorem byla ta sama firma, co firma sponsorujaca nagrody nie powinien w tym brac udzialu. Jedna wpadka. Stalo sie, trudno. W okolo jest duzo wiecej korupcji i jakos na to nie zwracacie uwagi. Ja na miejscu moderatorow juz dawno dal bym Wam BANA, cieszcie sie ze oni maja takie dobre serce. Pozdrawiam i zastanowice sie nad soba co niektorzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...