Skocz do zawartości
bLaSterD

Co sądzicie o lisku...

Wg. Ciebie lisek to:  

  1. 1. Wg. Ciebie lisek to:

    • Lama
      11
    • Wielka Lama
      2
    • Ultra Lama
      21


Rekomendowane odpowiedzi

Dajcie spokoj Liskowi i jego stronie. Jak sie komus nie podoba to moze nie wchodzic na to forum i na strone tweak.pl. Nie wiem co chcecie osiagnac tymi ciaglymi klotniami, jakimis ankietami i czyms tam jeszcze (nie chcialo mi sie wszystkiego czytac). Moze to ma doprowadzic do upadku tej strony ? No upadnie i nie bedzie nic, wiec to chyba nie jest dobre rozwiazanie. A moze dzieki temu chcecie miec zdjetego bana ?. Nie sadze, bo wasze zdanie o Lisku sie nie zmieni, a potem znowu bedziecie zasypywac forum smieciami (krytyka Liska). Jesli chcecie wyrazic swoje zdanie o Lisku i go krytykowac to juz to zrobiliscie, mysle ze starczy. Ciagle slysze Lisek to Lisek tamto, a co wy zrobiliscie?!?!. Siedzicie sobie wygodnie w domku na [gluteus maximus], mama przynosi wam obiad pod nos i krytykujecie. Gosc to chyba robi za darmo, a przynajmniej nikt z was krytykujacych mu za to nie placi, wiec nie macie prawa sie czepiac!. Jesli chodzi o konkurs obudow o ktorym ciagle slysze to tez uwazam ze cos tam bylo "lewe", gosc ktorego sponsorem byla ta sama firma, co firma sponsorujaca nagrody nie powinien w tym brac udzialu. Jedna wpadka. Stalo sie, trudno. W okolo jest duzo wiecej korupcji i jakos na to nie zwracacie uwagi. Ja na miejscu moderatorow juz dawno dal bym Wam BANA, cieszcie sie ze oni maja takie dobre serce. Pozdrawiam i zastanowice sie nad soba co niektorzy.

Tak czy siak czy bedzie ta strona czy nie juz to nie bedzie to samo a ja sie przzuce na cos innego chyba. Wszystko to na lewo jest. Kiedyś to t ufajnie było. Newsy codzien po 3-4 i to regularnie aż sie chciało czytac. Ciekawe newsy było około miesiąc temu a teraz coraz beznadziejniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak czy bedzie ta strona czy nie juz to nie bedzie to samo a ja sie przzuce na cos innego chyba. Wszystko to na lewo jest. Kiedyś to t ufajnie było. Newsy codzien po 3-4 i to regularnie aż sie chciało czytac. Ciekawe newsy było około miesiąc temu a teraz coraz beznadziejniej

Coz, podziekoj swoim mądrym kolegom... oni mnie tak właśnie pozytywnie nastawiają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak czy bedzie ta strona czy nie juz to nie bedzie to samo a ja sie przzuce na cos innego chyba. Wszystko to na lewo jest. Kiedyś to t ufajnie było. Newsy codzien po 3-4 i to regularnie aż sie chciało czytac. Ciekawe newsy było około miesiąc temu a teraz coraz beznadziejniej

Coz, podziekoj swoim mądrym kolegom... oni mnie tak właśnie pozytywnie nastawiają.

Ale nie lepiej było zablokowac to na poczatku ??Tylko sie kłucić ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie lepiej było zablokowac to na poczatku ??Tylko sie  kłucić ??

Zaraz by byla jazda na temat cenzury. Jak mawiają: Jak się nie obrocisz tak [gluteus maximus] z tylu...
[gluteus maximus] z tyłu to jest na twoim logu. Popatrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, tutaj mr__y, kolega tylko uzyczyl mi swojego konta

 

Ale do rzeczy:

Banujesz na lewo i na prawo. Rozumiem, ze banujesz kogos za spam,

obrazliwe tresci, wrzucanie na forum obrazliwych czy odrazajacyh

obrazkow. Rozumumiem banowanie za notoryczne bluzganie i obrazanie

innych. No ale banowanie za pojedyncza bluzge czy odmienne zdanie, nie masz

sie czego doczepic? nie potrafisz wymyslec lepszego powodu?

Mozesz mi np. wytlumaczyc dlaczego mnie zbanowales? Obrazilem cie?

Obrazilem kogokolwiek? Spamowalem? A moze dlatego, ze mam odmienne

zdanie? A moze przez ta sygnaturke? Az tak cie #tweak cie gryzie?

Coz... wyglada na to, ze zbanowales mnie bez powodu. No chyba, ze za

wystarczajacy powod mozna uznac to, ze mam inne zdanie i sie tego

nie boje. Nie boje sie powiedziec, ze cos mi sie nie podoba. Nie

wchodze ci... eee... bez wazeliny , jak niektorzy tutaj. No... i

jestem z #tweak CreW... Wiesz chyba jednak miales powody ;]

 

Tak BTW, rzekomo zbanowales kaeresa za bluzgi na privie... Hmmm mnie

na gg# zjechales od kretynow... coz... nawet jesli kaeres na ciebie

bluzgal to chyba nie bez powodu....

 

Ale tak to juz jest bez publiki nie? to tyle....

 

PS. przepraszam cie drogi kolego(to oczywiscie nie do ciebie Lisku)

przez moja wypowiedz dostaniesz bana... sorki ;]

___________________________________

 

eLmO_ (eLmuS) : No problemo mr_y... Zawsze do uslug :D

A co do banana... no comment... to by chyba

swiadczylo samo za siebie...

 

PoZdrO fOr #tweakCreW!

___________________________________

 

...::: _#tweakCreW_ :::...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KOles stworz razem z kolegami z ...::: _#tweakCreW_ :::.. , wlasna strone i zobaczymy jak wy bedziecie rzadzic , i prosze was nie odzywajcie sie tu juz . Bo nikt was nie slucha , ani nie rozumie .

Zamknijcie juz ten temat bo sie nie da tego czytac .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra k u r w a, spokoj (komisarz Ryba sie klania) !

Teraz ja sie wypowiem na temat BANOW :D

Lisek ale jestes niepowazny ! Pozwol ze Ci cos wyjasnie: Jak zakladasz forum to musisz wiedziec ze jest to forum dla ludzi, ludzie sami wiedza co chca czytac, jak chca rozmawiac itd. Nie mozna wskakiwac na wolnosc wypowiedzi OT TAK SOBIE BO !MI! SIE NIEPODOBA... Wedlug mnie forum fajnie by funkcjonowalo w ten sposob: Ktos pisze glupia wypowiedz > kto chce odpowiada, kto niechce nie - to jest kazdego decyzja ! Wiadome ze jak ktos nagminnie pisze <span style="color:red;">[ciach!]</span>ly to albo kazdy przestanie prowadzic z nim kontrowersje i koles sam odejdzie, ALBO mozna zrobic ankiete gdzie kazdy sie "wypowie" i wtedy ewentualnie goscia zbanowac... A nie ze kurde zbanowalem kolesia bo mi sie tak podoba, NIE BEDE SIE NIKOMU TLUMACZYL i co jeszcze gorsze NIEBEDE NIKOMU MOWIL ze kogos tam zbanowalem ... W ten sposob nie liczysz sie z nami ! Ktos ty k u r w a Sadam Husajn ? Czlowieku ciebie tez sie powinny tyczyc jakies zasady ! Samowolke to sobie mozesz prywatnie robic a nie PUBLICZNIE ! "Kit" ze ktos Cie obrazil (co mnie to akurat moze K U R W A obchodzic ze np. taki Kaers ci dogadal, nieumiesz sie z nim dogadac na osobnosci, czy cos (ciota cie trzyma?)? "Mi" np. ten koles mogl pasowac, a ty "mi" go wywalasz z forum nie pytajac "mnie" o zdanie... A moze akurat bywam na tym forum glownie temu zeby poczytac jego i jemu podobnych opinie, porozmawiac, poklocic sie itd. Moze akurat mi sie podoba jego tok rozumowania, posty i fajnie mi sie z nim konwersuje (czy jak to tam sie pisze :D) ! J e b a c to, pomyslisz, beda inni (a G O W N O ci powiem, klonow jak narazie niema !!!!)... ALE MOZE JEST WIECEJ LUDZI KTORZY MYSLA PODOBNIE JAK JA??? I co teraz? Odbierasz GO "milionom" :D) , jesli tak bardzo chcesz GO w y j e b a c, wtedy dajesz go NAM i my decydujemy czy Go chcemy na forum czy nie ! A jazde osobista to mu mozesz na privie zrobic (ktory to juz raz pisze? :D) i niedecyduj za nas ! Nikt Ci nie kaze jego postow czytac ! Mozesz go ignorowac (co k u r w a nie umiesz? Reszty tez sie to tyczy) !

 

Jak sam napisales niechce ci sie <span style="color:red;">[ciach!]</span>l czytac itd. itp., wiec forum zostaw nam wszystkim ! ...

 

Trzymajcie sie RaMy to sie NIE... :D

 

SpEEdO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sie posypaly bany, hehe

I dobrze - chyba niektorzy nie rozumieja ze forum jest po prostu czyjeś, i ten ktos (wiadomo kto) ustala zasady.

A jak komus sie nie podoba zawsze moze wylaczyc kompa.

BTW Czy wy nie macie nic innego do roboty, niz gapienie sie w monitory????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, tutaj mr__y, kolega tylko uzyczyl mi swojego konta

No cóż, to je stracił dzięki tobie... Co ty tutaj chcesz? Reformować mnie? Hehehe... śmieszny jesteś :)

Wszyscy powinni stracić konta qrna bo juz z 20 osob chyba straciło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz, zasluzyli na to... I przyznam ze nie zaluje tego co zrobilem, przynajmniej w koncu zesmy sie ich pozbyli - mam teraz nadzieje ze kolejna taka beznadziejna dyskusja sie juz nie powtorzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SpEEdO w sumie ma racje..tzn jego myślenie POPIERAM jak ktos komus podpadł to wypuszcza "VOTUM NIEUFNOŚCI" i tyle.......bo w sumie takie bany (o jakich tylko tu słysze ..więc pozostaje na gruncie neutralnym w tej kwestii) to nie to....Jak ktoś coś ma do kogoś do prosze ankieta czy wywalić czy nie i po sprawie.......

A tak jeżeli chodzi o samą stronke to tylko chciałbym zasugerować jakies częstsze newsy i recenzje sprzęta itp....bo coś mało sie tu dzieje....

Uważam że wciąz jest tu bardzo dużo osób które bardzo doceniają robote TWÓRCÓW tego wszystkiego:)

Ode mnie dla wszystkich twórców --SZACUNECZEK!!!!!!!!!!!!

Ps. i nie kłućcie się tak bo to je tylko forum-tzw Virtual reality:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale sie wkur....zdenerwowalem czytajac tego posta. Czytajac odpowiedzi widac kogo ponosi, to sprawia zle wrazenie obniza znazcnie wiarygodnosc wypowiadającego sie w ten sposob. Jak ktos sie tak by domnie odzywal to bym go ignorowal. To jedna sprawa, druga to taka, ze niepowinno byc zadnych ankiet czy kogos zbanowac czy nie, bo wiekrzosc osob nieczyta od dechy do dechy calego forum i moze przeoczyc jakies wybryki or something.

W zwiazku z powyzszym glosowanie takie bylo by conajmniej niesprawiedliwe.

Mam tez kilka rzeczy do zarzocenia Liskowi, nizej w postach przeczytalem ze ktos dostal bana bez ostrzezenia, jezeli to prawda to bylo to chamskie zachowanie. Powinno byc ostrzezenie przed banem. Nierozumiem tez dlaczego ktos dostal bana po rozmowie na priv albo na GG. Forum dyskusyjne jest przeciez od urzytkownikow dla urzytkownikow, wiadomo ze istnieje ono dzieki Liskowi i pomocy innych osob, ale nieznaczy to chyba, ze jak adminowi niepodoba sie jakas osoba, w wyniku jakis prywatnych porachunkow wywala goscia, traca na tym userzy forum, a to przeciez nei oto chodzi.

 

Wiec to tyle, mial byc koniec tego tematu, ale czoje sie na tyle zwiazany z forum ze postanowilem napisac co mysle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, tutaj mr__y, kolega tylko uzyczyl mi swojego konta

No cóż, to je stracił dzięki tobie... Co ty tutaj chcesz? Reformować mnie? Hehehe... śmieszny jesteś :)

Wszyscy powinni stracić konta qrna bo juz z 20 osob chyba straciło.

Glownie to te same osoby tylko po kilka razu zakladaly konta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No póki co jest spokój :) W końcu spokojnie mogę zacząć pisać newsiki - mam nadzieje że jutro również w spokoju skończę klepać recenzję i uda nam się wyjść z tego dołka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i znow sie zaczelo co oni sobie mysla dali by juz spokoj tak naskakiwac na goscia i to z jakiego niby powodu. nic a nic nie rozumiem, niektorzy ludzie to sa dziwni nie potrafia uszanowac drugiego czlowieka i tego co robi, tylko zamet wprowadzaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc ludzie :)

Zapowiadam ze to ja - Kaloryfer, pisze z konta mojego brata(pozdrowienia), nie chcialbym zeby on nie mogl sie dostac potem na forum wiec bede sie staral napisac jakos malo drazliwie... ;)(chlopak maly jeszcze wiec czemu ma obrywac).

 

No wiec zapanowala pewna sytuacja, mianowicie nie ma juz nikogo z #tweak kto by mowil cos obiektywnego i narazie wyskakuja ludzie neutralni(czyli wiadomo jak nastawieni), chcialbym zebyscie wiedzieli ze my wcale nie spoczlismy i ze wcale nie nie mamy nic do powiedzenia, tylko nie mamy mozliwosci. Co do tego ze zakladamy sobie po kilka kont bo zostalo to powiedziane to wcale nie jest to prawda, najwyzej dwa i to ze dwie osoby. Pozatym jak macie cos do powiedzenia newbie, zanim odruchowo potepicie czarne charaktery zapoznajcie sie z sytuacja i jej zrodlami, mam na mysli bezmyslne bany w tym watku i w starszych dziejach forum tweaka.

Chcialbym tez odpowiedziec Xanowi, powiedzial cos w stylu ze ja mowie/rozglaszam/oglaszam (mniejsza z tym przynajmniej cos takiego) ze mi sie nie podoba na forum. Mam prosbe do Xana zeby mi pokazal gdzie uzytkownik o nazwie Kaloryfer mowi ze mu sie nei podoba na forum. Bardz prosze, poszukaj Xan, wykaz sie.

Pozatym chcialbym pozdrowic #tweak CrEw i ludzi ktorzy wykazali sie umiejetnosci obiektywnego ocenienia sytuacji.

Dziekuje.

Mam nadzieje ze bylo kulturalnie i zapowiadam ze z konta mojego brata juz nie wejde.

Nara, i "buntownicy" wcale nie zgineli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to powiem ci ze przykra sprawa - brat traci konto...

za co on ma tracic konto? ublizyl tobie albo komukolwiek? przykro mi

ale nie rozumiem tego. wcale nie chce zebys mi sie tlumaczyl rob jak

uwazasz, twoje forum, twoja sprawa. ja sie z tym banem nie zgadzam :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc ludzie :)

Zapowiadam ze to ja - Kaloryfer, pisze z konta mojego brata(pozdrowienia), nie chcialbym zeby on nie mogl sie dostac potem na forum wiec bede sie staral napisac jakos malo drazliwie... ;)(chlopak maly jeszcze wiec czemu ma obrywac).

 

No wiec zapanowala pewna sytuacja, mianowicie nie ma juz nikogo z #tweak kto by mowil cos obiektywnego i narazie wyskakuja ludzie neutralni(czyli wiadomo jak nastawieni), chcialbym zebyscie wiedzieli ze my wcale nie spoczlismy i ze wcale nie nie mamy nic do powiedzenia, tylko nie mamy mozliwosci. Co do tego ze zakladamy sobie po kilka kont bo zostalo to powiedziane to wcale nie jest to prawda, najwyzej dwa i to ze dwie osoby. Pozatym jak macie cos do powiedzenia newbie, zanim odruchowo potepicie czarne charaktery zapoznajcie sie z sytuacja i jej zrodlami, mam na mysli bezmyslne bany w tym watku i w starszych dziejach forum tweaka.

Chcialbym tez odpowiedziec Xanowi, powiedzial cos w stylu ze ja mowie/rozglaszam/oglaszam (mniejsza z tym przynajmniej cos takiego) ze mi sie nie podoba na forum. Mam prosbe do Xana zeby mi pokazal gdzie uzytkownik o nazwie Kaloryfer mowi ze mu sie nei podoba na forum. Bardz prosze, poszukaj Xan, wykaz sie.

Pozatym chcialbym pozdrowic #tweak CrEw i ludzi ktorzy wykazali sie umiejetnosci obiektywnego ocenienia sytuacji.

Dziekuje.

Mam nadzieje ze bylo kulturalnie i zapowiadam ze z konta mojego brata juz nie wejde.

Nara, i "buntownicy" wcale nie zgineli...

 

 

Z ankiety juz wynika ze lisek jest lama :>, wiec nie bede juz tego pisal :] .  

 

Co do Facha to Tris ma zablokowane konto (hyba). przez ch  

 

A co do tweak.pl to rzeczywiscie po[gluteus maximus]da, malo newsow a co dopiero mowic o jakis reckach albo czyms innym. A forum wcale nie nalezy do liska tylko do nas, i sam lisek guwno by mial a nie forum. Co prawda lisek tu rzadzi ale co tam. A tak naprawde to lisek guwno by mial bez marco ktory robi wszystko, poczynajac od php po jezdzenie po polsce w sprawie zalatwiania serwerow dla tweak.pl. Lisek nic by sam nie zrobil bo jest lama(nie mowie tego zeby go urazic po prostu stwierdzam fakt, przykry fakt :{.  

 

Na koniec tekst od Tristana kierowany do Liska  

"Internet sobie przejżyj wyobraz sobie taki maly pokoj w jednym z wielu bloków gdzie przy komputerze dwoch tlumowków jeden bardziej w szoku od drugiego kopani w dupe od malego przez rowiesników pora na zamste sflustorwanych lamuśników kazdy jest mocny w gelbie prowokatorem kiedy sie schowa za monitorem

Nie obraz sie ja do was nic nie mam, rozumiem ze pare osob dostalo bana i maja z tego powodu ubytek na dumie , ale skoro uwazacie sie za jakas Ekipe to prosze wypowiedzcie sie porzadnie , zrobcie wlasna konkurencyjna witryne , a ja bede mily . Czy wy nie umniecie uszanowac tego co zrobil Lisek , przeciez to nie wy wymusliliscie caly koncept na strone . Latwo gadac trudniej robic .

 

Do tego zacytuje jeszcze raz ta piosenke od Tristana nim i koledze Blasterdzie czy siakios tak .

 

"wyobraz sobie taki maly pokoj w jednym z wielu bloków gdzie przy komputerze dwoch tlumowków jeden bardziej w szoku od drugiego kopani w dupe od malego przez rowiesników pora na zamste sflustorwanych lamuśników"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...