Skocz do zawartości
obsession

Chieftec 410-212-spalony Przy Pierwszym Podejściu

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, zakupiłem dziś Chiefteca 410-212, tego z 12 cm wiatrakiem. Zamontowałem go w kompie, dobrze że jeszcze niczego do płyty nie podłączyłem, bo podłączyłem mu kabel zasilający i rozległ się tylko wielki trzask, wysiadło mi swiatło w całym mieszkaniu;( okazało się że z tyłu był ustawiony na 110 V a nie na 230 i to prawdopodobnie dlatego się zjarał. Ma teraz gustownie przypalone jedno miejsce na obudowie. Teraz mam dylemat - w karcie gwarancyjnej którą otrzymałem jest napisane że nie obejmują gwarancją niewłaściwe podłączenie do sieci zasilającej - tak chyba było w tym przypadku. Ktoś wie czy są szanse żeby uznali reklamację? A jeżeli nie - to jak to naprawić?? Pewnie poszły w nim bezpieczniki, prośba żeby wypowiedział sie ktoś kto zna sie na temacie, jak naprawić ten zasilacz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym go pierwsze oddal na gwarancje, nic nie mow co zrobiles

a jak nie naprawia - to wtedy go rozkrec, i zobacz co sie spalilo - moze duzych strat nie bedzie ...

1441438[/snapback]

Poszedłem dziś do sklepu w którym kupiłem tego szefa, powiedziałem że zasilacz chyba był wadliwy, bo przywitał mnie serią wybuchów i fajerwerkami;) Koleś wielkie zdziwo, ze to poraz pierwszy mu sie zdarzylo z tym zasilaczem i oczywiście wymienimy na nowy prosze sie nie martwić ;) i już hulam na nowym, wogóle go nie słychać a napięcia o nibolepsze od tez dobrego modecoma 350 gtf którego miałem, ale tamten był za głośny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zakupiłem dziś Chiefteca 410-212, tego z 12 cm wiatrakiem. Zamontowałem go w kompie, dobrze że jeszcze niczego do płyty nie podłączyłem, bo podłączyłem mu kabel zasilający i rozległ się tylko wielki trzask, wysiadło mi swiatło w całym mieszkaniu;( okazało się że z tyłu był ustawiony na 110 V a nie na 230 i to prawdopodobnie dlatego się zjarał. Ma teraz gustownie przypalone jedno miejsce na obudowie. Teraz mam dylemat - w karcie gwarancyjnej którą otrzymałem jest napisane że nie obejmują gwarancją niewłaściwe podłączenie do sieci zasilającej - tak chyba było w tym przypadku. Ktoś wie czy są szanse żeby uznali reklamację? A jeżeli nie - to jak to naprawić?? Pewnie poszły w nim bezpieczniki, prośba żeby wypowiedział sie ktoś kto zna sie na temacie, jak naprawić ten zasilacz....

1441400[/snapback]

Ja takiego mam... Gdy go odpakowałem był ustawiony na 230V.

Spróbuj oddać na gwarancji, może tak było ustawione fabrycznie (wada?)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja takiego mam... Gdy go odpakowałem był ustawiony na 230V.

Spróbuj oddać na gwarancji, może tak było ustawione fabrycznie (wada?)...

1444970[/snapback]

Jak udalo Ci sie zalogowac na forum jak nawet czytac nie potrafisz :roll: pozdrawiam Edytowane przez chemiczny_ali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!

Jakos 6 miesiecy temu kupilem Chiefa 420W HPC-420-302-DF , az do dzisaj jego bezawaryjna praca sie skonczyla :((( , jak włączylem rano kompa huk,bum swiatlo zgasło w domu i tak za kazdym nastepnym razem odpalenia kompa , zasilacz blyska i strzela :D .

Zawiozlem do sklepu tam gdzie go nabylem i mi powiedzieli ze go odesla do dystrybutora, czas oczekiwania niby 2 tyg , w zamian dostalem zastepczy Modecom 350W.

Hmm czy to jest normalne ze mi go nie wymienili na miejscu (na inny egzemplarz) ??? :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...