Skocz do zawartości
sensei

Dfi Lanparty Nf3 S939 Agp

Rekomendowane odpowiedzi

Sector19: Dokonania jakich ludzi? Bo ja tam na Dfi-street wyczytalem ze same problemy. PAmieci z 1T nie chodza, zasilanie procka schrzanione, itd itp. Najprawdopodobniej wszystkie te bugi zostana wyeliminowane z nowym biosem, lecz poki co to absolutnie nie ma sie czym podniecac...

Edytowane przez klmn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość christie_

umowmy sie ze DFI poziom trzyma ale jednak troche wiecej sie spodziewalem po tej dlugo wyczekiwanej nf3 ultra i raczej kiepsko wypada przy starszych siostrach (nf4)

 

dlatego tez zrobilem mala rewolucje a nf3 ultra-d olalem po calosci :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DeeJayWaski też jest w posiadaniu tej płytki, może cos napisze, czekam z niecierpliwością , sam bym sie na nia skusił jak by sie okazała lepsza od mojej.

1531700[/snapback]

Widze ze o mnie mowa :D Mam ta plytke wraz z venice z 17 tygodnia...ale dopiero zlozylem to w calosc bo nie mialem czasu...odpalam a tu juz problem z temperatura...ktos mi juz napisal ze inny bios pomoze bo nF3 zawyza o 10*C :mur:

Od ch**a opcji w biosie ze az sie pogubilem...

Ale zapowiada sie naprawde wypasiony produkt!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ooo.. widze ze juz ktos ma tą plytke.. Napiszcie jak tam sprawy z pamieciami...dziala dual channel na 400 DDR przy 1T czy przy 2T...

Tutaj koles (Speedpc) pisze ze nie dzialaja u niego pamiatki na 1T.. gdzies indziej wyczytalem ze jest problem ze slotami pamieci 1 &2...ponoc jeszce jakies problemy z pomiarami napiec <_< ... A jak u Was??- Panowie..zdajcie jakies relacje :-P

Qrcze...przymierzam sie na zakup tej plytki..ale jak takie beda zonki :blink: to podziakuje chyba :?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crusio: niestety nie do konca masz racje. Tzn kontroler jest w procku to fakt. Ale Sa problemy z odpaleniem ramu na 1T na tej plytce. Poczytaj dfi-street bedziesz wiedzial. MAlo kto tam moze odpalic na 1T.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze juz pojawiaja sie problemy z ta plyta :mur: Po wgraniu sterów do plyty odczytywana jest jako "nieznana"!!!

Do tego jeszcze Venice jest odczytywany w cpu-z jako a64 i nic wiecej, nic nie jest wspomniane ze to venice :mur:

Edytowane przez DeeJayWaski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Consensus86

Na DFI Street można znaleźć info, że inżynierowie BIOSów pracują nad kolejną wersją. RGone - moderator forum, ponoć zabija się żeby doprowadzić wszystko do porządku oraz przekazuje informacje na temat niektórych bugów do owych inżynierów. Poczekamy, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puscielem venice na 300x9 z 1.39v i wszystko dziala stabilnie tylko jedno "ALE"...podczas uruchamiania albo restartowania PC monitor nie startuje, dopiero jak nacisne "reset" to wtedy wszystko chodzi normalnie! Czym to moze byc spowodowane?

 

EDIT: Co oznacza napis w wlasciwosciach systemu (Moj komputer-->PPM-->wlasciwosci) "Rozszerzenie pamieci fizycznej"?

Edytowane przez DeeJayWaski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam płytkę od 6 dni, ale na chodzie dopiero 3... Działa lepiej lub gorzej, a do specyficznego uruchamiania można się przyzwyczaić  :rolleyes:

1534380[/snapback]

?? Jakiego dziwnego?? Jak sie spisuje mozna cos wiecej?? ;]

Edytowane przez Jabuszko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez resetu nie da rady odpalić, a przy ponownym uruchamianiu czasami nie odpala się wcale - musiałem zwiększyć napięcie na RAM, pomimo pozytywnego przejścia Gold Memory przy 2,7V... A jak działa? Tak jak w podpisie, screenów póki co nie mam. Płytka zaniża trochę napięcia proca w porównaniu z nF4, dlatego mój selekt musi mieć więcej napięcia, chociaż rzeczywiste mierzone miernikiem może być podobne... Na dfi-street więcej piszą o tym.

Edytowane przez Kikas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest coś więcej... Maksymalne działające HTT miałem 339 na możniku 3x, działało synchronicznie z pamięcią na 3 5 5 10, mnożnik proca 8x. 2x HTT nie działa niestety. Edytowane przez Kikas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...