Skocz do zawartości
ogorr

Kaja Paschalska Rasistką?!

Rekomendowane odpowiedzi

Z niej jest taka piosenkarka jak ze mnie baletmistrz, klip do niczego, jak bym nie rozumiał polskiego to bym pomyślał że to o niej śpiewa ten ludzik.

Nie lubię Kajki bo jest sztuczna jak skaja, chociaż ładna z niej niunia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TA tak zwana piosenka powinna być zabroniona konstytucyjnie, jest to przejaw polskiego staczania sie na saaaammmooo dno ( oczywiście nie całej), jak to usłyszałem to myślałem że się zaj...ie własną ręką...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakiś żart? za taka muzykę i teledysk powinni ssyłac do obozów pracy, nie wspominająć juz o tym, że w Chinach dostali by kare śmierci.

Szkoda 6mb mojego limitu na neostradzie

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze nalezaloby przypudrowac nos tej suce poniewaz tym teledyskiem jawnie kpi sobie z innego narodu (w zasadzie to pluje Chinczykom w twarz). Moj pomysl jest taki, zeby wypracowac jakies wspolne stanowisko ludzi, ktorych to oburza i zawiadomic o tym fakcie jakas organizacje rzadowa, ktora zajmuje sie sprawami rasizmu. Tekst mozna zamiescic na www.petycje.pl i tam zbierac podpisy, natomiast co do organizacji rzadowej to: www.rownystatus.gov.pl , takze zajmuje sie sprawami rasizmu i mysle, ze nalezaloby ich powiadomic :angry: . Uwazam, ze powinna zostac za to ukarana - jesli ludzie beda pozwalac na takie rzeczy to bedziemy ciemnogrodem jeszcze przez wiele, wiele lat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak przeczytałem ten topic to myślałem że przesadzacie ale jak zobaczyłem ten klip to .... brak mi słów, powinien sie jej dobrac ktoś do tej rozpieszczonej rudej [gluteus maximus] i zrobić porzadek i z tym jej ziąmem. szkoda ze tak czesto musimy sie wstydzić tego że jesteśmy polakami :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaja zostala na siłe wcisnieta albo sama sie wepchnela do przemyslu muzycznego bo albo miala uklady albo chcieli nie tylko aktorke ale i piosenkarke zrobic. Tak samo jak córeczka Naszgo premiera :D Buzka (on nie ma nic wspolnego z moja ksywka ;) ) na sile wepchnął swoją córeczke w TV.. A nie nadaje sie do tego wogle. Gra beznadziejnie ale wkoncu tatus jest wazna osoba i dla coreczki zrobi wszystko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najbardziej w tym calym zamieszaniu podoba mi sie to ze wszyscy rowno jada K.P a imo glownym sprawca zamieszania jest "raper" Funky Filon ...

1442328[/snapback]

 

Kto to :>

 

Ah, kolejny fejmes raper

 

Sciagam clip bo w ogole nie wiem o co chodzi ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

ten Funky Pedał ma śmieszny ryj, poza tym nie wiem o co chodzi w tym gownianym clipie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeju jakby to odemnie zalezalo to dozywotni ban na tworczosc artystyczna.

Po prostu chamstwo w czystej postaci.

 

 

 

A tak wogole to moze mi ktos powie kto to wogole jest i skad sie tak miniej wiecej urwala???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo wylaczylem proxy i poszlo :wink:

 

Nie no sory ale [ciach!]a mac spoleczenstwo powinno te dwie [ciach!]y tak zmieszac z blotem aby nawet w tym COLOR=red][ciach!][/color] Klanie nie moga grac ( Swoja droga klan kreca w domu obok mojego [ dokladniej apteke ] i jak ja spotkam to wydam psu polecenie atakuj :evil: .

 

Staram byc opanowany ale to mnie po prostu w[ciach!]ilo, sama kim jest aby oceniac innych?? Mala rozkapryszona [ciach!] ktora mysli ze sie jej wszystko nalezy :mur: :mur: :mur: Powinni ja zmieszac z blotem w wiadomosciach :mur: :mur:

 

Edit: Czy to bylo gdzies indziej niz w necie? czytaj w telewizji? nie mam czasu na TV wiec nie wiem.

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie obejrzałem ten, hm, "teledysk " i ... brak mi słow :mur:

skąd biora sie tacy .. cholera wie co, bo "ludziem" tego nazwac nie mozna. toz to moje koty w marcu wydają sie byc bardziej muzykalne od tej pary kretynów. a potem dziwic sie, że polakow na swiecie gnębią. gdybym , nie bedąc polakiem , ani nic opolakach niewiedząc,obejrzał to coś , to stwierdziłbym, ze polska to popieprzony kraj z popieprzonymi mieszkancami mającymi jakies kompleksy i w ogóle niedorozwinietymi.... jeszcze leppera i giertycha w tym clipie umiescic :mur: :mur: :mur:

 

czikicziku ,,,[ciach!]a!! :mur: :mur: :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sie wyjasnilo co to za jedna.

 

Ps

 

Przed chwila obejzalem teledysk z wylaczonym glosem. I nie wiem czemu

ale jak patrze na twarz tej calej "artystki" to mi sie wydaje ze to nie teledysk ale

pewin gatunek filmu w ktorym kiedys niepodzielnie zadzila panna Ferarii.

 

PSII

Nie wiem moze malo pojetny jestem ale a co chodzilo wykonawca w ostaniej czesci piosenki bo juz zastanawiam sie juz jakis czas i zadnego sensu w tym nie widze.

 

Moim zdaniem to ta idjotka mysli ze jak miala szczescie bo wzieli do telenoweli i placa jej za to ze poudaje ze gra ( dodam jeszcze ze okropnie marnie ), to moze obrzucac blotem wszystkich dookola. Miala glupia szczescie i mysli ze jej wszystko wolno. Oby tylko sie to szczescie od niej nie odwrocilo.

 

 

Nie wiem jak mozna wysmiewac sie z kogos kto wstaje o piatej rano zeby uczciwie zarobic na zycie. Lepiej pospac do dwonastej a potem wyjsc na miasto

( najczesciej pod gimnazjum ) i sprzedac troche bialego proszku

( bynajmniej nie proszku do pieczenia ) albo czegos innego prawda???

Aha zapomnielem teraz tackich wlasnie najbardziej sie dzisiaj szanuje.

 

Jak mowi stare indjanskie przyslowie: obys zyl w ciekawych czasach!!!!!!!!

 

Update:

A jej wysle linka do tego topicu niech sobie troszeczke poczyta moze sie czegos nauczy

Edytowane przez _Borys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buhahaha- Kaja pojechała LOL :P

 

Wypierdalajcie głupie ćfoki

 

To nie moja wina, że jesteście za głupi aby zrozumieć głębie tego tekstu. Jest to pięny test o współczesnych problemach socjologicznych. Jak nie rozumiecie to nie komentujcie głupio.

 

 

A filon ma dużego !!

 

:D

http://www.kajapaschalska.pl/forum/viewtop...5e30803156710cb

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z glebia w tej piosence niewatpliwie mamy do czynienia. Tylko ze nie w dziedzinie "problemow socjologicznych" ale w kwestii glupoty wykonawcow.

 

Update 1

Co do drogiej czesci posta n/c bo chyba Kaya zdanie na ten temat ma wyrobione na podstawie autopsji.

 

Update 2

Widzieliscie temat topicu na tamtym forum. W mojej opni rowniez jest gleboki co najmniej tak jak row Marjanski a scislej tak gleboki jak dno tegorz rowu.

Edytowane przez _Borys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co za idiotci (z niej i teg hophipka) widze ze beztalencie sie juz do takich rzecz posoowa zeby tylko pisały o niej brukowce

stiupid bijacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten teledysk jest superrr :D...buhehe, no nie moge, jak coś takiego można nagrać. Ktoś kto ją sponsoruje to ma chyba za dużo kasy :).

 

Ps.Ma ktoś jej rozbierane zdjęcia? ;]

 

Ps2.Zamiast do agory to pisz do Faktu oni lubią zajmować się takimi sprawami.

Edytowane przez BiAłY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jej stronce znalazlem taki o to cytat z jej piosenki

 

 

Oto ja, twoja łódź podwodna

Na mój pokład możesz wejść

TEkst napisany wlasnorecznie ale temu akurat sie nie dziwie

 

Update zeby nie bylo ze zmyslam to Tutaj jest dowod Piosenka nazywa sie lodz podwodna

Edytowane przez _Borys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow poziom 6 miesiecznego dziecka probujacego podskoczyc;)

 

----> Ps2.Zamiast do agory to pisz do Faktu oni lubią zajmować się takimi sprawami. <-----

 

Faktu nie kupuje codziennie, zreszta wcale nie kupuje, a wyborcza codziennie... chcesz mnie na dodatkowe koszty naciagnac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...