Skocz do zawartości
ogorr

Kaja Paschalska Rasistką?!

Rekomendowane odpowiedzi

Co to [ciach!]a mać ma być??? Nie wierzę, że to jest naprawdę. OMFG! Ja [ciach!]lę... brak słów, nic innego niż epitety pod adresem jej i jego nie przychodzą mi teraz do głowy...

 

PS. Borys zadał słusznie pytanie- o co do ch**a ciężkiego chodzi w tym zakończeniu?

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem co wy się jej czepiacie piosenka jest akurat na jej poziomie, ją śmieszy to że ktoś musi zapier.... żeby zarobić kilka groszy, ona za samo pokrecenie doopą dostaje kilka setek, więc ja się w sumie jej nie dziwię biorę po prostu poprawkę na to że są ludzie i taborety :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to [ciach!]a mać ma być??? Nie wierzę, że to jest naprawdę. OMFG! Ja [ciach!]lę... brak słów, nic innego niż epitety pod adresem jej i jego nie przychodzą mi teraz do głowy...

 

PS. Borys zadał słusznie pytanie- o co do ch**a ciężkiego chodzi w tym zakończeniu?

1442515[/snapback]

NIe wiem czemu ale jak na codzien nie przeklinam to teraz nie moge sie powstrzymac......

 

Zakonczenie jest tak samo glebokie jak cala piosenka i dlatego nie jestesmy w stanie tego zrozumiec..... ono po prostu jest od[ciach!]e w kosmos . Chyba aby zrozumiec ta ich tworczosc trzeba sie najarac tego czego oni sie najarli :mur: :mur:

 

EDIt: cyganos king ale wiesz jest cos takiego jak dobry smak.... a to przekracza wszelkie kategorie...

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Buu ona nie ma po prostu dobrego smaku, niby kiedy miała go wyrobić ? od wczesnego dzieciństwa gra w serialu (za co dostaje wcale pokaźną gotówkę) i zatrzymała się na etapie na jakim akurat wtedy była: wczesna Britnej poźny Ricky Martin :D kto mógł ją nauczyć dobrego smaku ? jej rodzice? wątpie :-P widac to zresztą po tym jak jej się pali żeby zrobić jakąś rozbieraną sesyjke. Powinni jej nagrodę Darwina przyznać, kto wie gdzie mozna wysyłac zgłoszenia do tej nagrody dostanie ode mnie lizaka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

akurat mam czasami stycznosc z ludzmi pracujacymi np na stadionie X i kurde to jest ciezka robota bo oni musza tam byc juz od 0.00 i do 13 tam siedza. Ciezka robota a gupia [ciach!] paschalska robi sobie jaja z takich ludzi... poprostu n/c z tej dziwki... zaraz ide pojechac ja na tym walnietym forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem co wy się jej czepiacie piosenka jest akurat na jej poziomie, ją śmieszy to że ktoś musi zapier.... żeby zarobić kilka groszy, ona za samo pokrecenie doopą dostaje kilka setek, więc ja się w sumie jej nie dziwię biorę po prostu poprawkę na to  że są ludzie i taborety  :D

1442523[/snapback]

 

Ale tutaj nie chodzi o to jak ona zarabia na siebie ale o to ze brak jej kultury. Pozatym ma niewatpliwy wplyw na czlonkinie jej fanklub'ow i grono wiernych fanek

(srednia wieku 9.5 roku). Sa to jeszcze jednostki o "nieukasztaltowanych harakterach", ktore z braku wlasnego zdania beda bezmyslnie powielaly opinie ich idoli. A pozniej sie dziwic ze liczba dealerow w gimnazjum rosnie w postepie geometrycznym wkoncy to latwiejszy sposob na kase i nitk cie nie wysmieje ze musisz np wstawac rano do pracy.

 

Moim zdaniem karzdy przypadek glupoty i chamstwa nalezy tepic z cala stanowczoscia bo jak tak dalej pozjdzie to chamstwo i glupota wezma gore nad rozsadkiem i kultura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buu, no coty to ty niedaleko mnie mieszkasz :|

 

taka alejka z drzewami, wysokie garby ? ;] kolo sobieskiego ? :D

1442542[/snapback]

NIe :wink: mowielm a tym ich rodzinnym domku z apteka ( oni mowia ze to jest na Sadybie a w rzeczywistosci w Podkowie Lesnej :wink: ), nie o mieszkaniu tej malej $#%$@%% dziweoji. Tam gdzie mieszka ten dziadek i babulka z urainy/bialorusi/rosji, zreszta nie wiem czy jeszcze mieszka bo nie widzialem klanu od 3 lat :lol: :lol:

 

PS: kiedys zrobilem im psikusa jak krecili i ... wystawilem kolumny na dwor :lol: Bardzo ladnie prosili abym sciszyl bo nie moga krecic, a akurat na dworze krecili :lol: :lol:

 

Swoja droga codziennie przejezdzam obok sobieskiego w drodze do pracy :wink:

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1 debliny tekst

Po 2 ta końcówka nijak dotego nie pasuje to jeszcze większy bełkot

Po 3 to piosenka niby taka ma być powazna i pouczająca a puszczalska szczerzy sie w tym teledysku jakby wygrała w totka. Kicz bezguście beztalencie i do tego przesłanie jesteśmy debilami i podziwiajcie nas za to :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1 debliny tekst

Po 2 ta końcówka nijak dotego nie pasuje to jeszcze większy bełkot

Po 3 to piosenka niby taka ma być powazna i pouczająca a puszczalska szczerzy sie w tym teledysku jakby wygrała w totka. Kicz bezguście beztalencie i do tego przesłanie jesteśmy debilami i podziwiajcie nas za to :P

1442559[/snapback]

sie nie znasz tam jest wszystko co dobry teledysk zawierac powinien jest (nie)znany raper jest ponętne dziewcze i łatwy refren piosenki cziki cziki coś tam lala :gitarzysta: eurowizja murowana kto wie może schizowizja :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwi mnie wasza tak późna reakcja bo ten teledysk to juz blisko tydzien krąży po necie.

w sumie nie mam nic do powiedzenia bo wszystko zostało juz napisane

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włąsnie looknałem na ten telewdysk, i powiej wam tak: "że wiekszego [ciach!]a nie widzialem, i ci "pozerzy raperzy" tzn, traperzy, normalnie masakra, niewiem jak coś takiego omzna zrobić, nonieiwme bo nia słuchać ani oglądnąć, do bani....!!!!!!!!!!! MAŁY -> TRAGIZM !!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"powiedzcie mi o czym ona wogole tam spiewa ? chcku chicku lince? nieiwem czy śmieje sie z niej czy ki.... ale no jest trgiczna, Kaju i daj soibe spokj ze śpiewem, bo normlane no tragizm, już wole cie w tym badziewnym klanie, ktory jest niewiaodmo o czym :) no ale dobraaa, za taką nutę dożywotnia dyskwalifikacja !!!! TYLE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło bosz... Ruda dała czadu normalnie... ;]]]

Za pierwszym razem nie zrozunmialem o czym ona wogole spiewa ..

A ten raper jest superowy hiperowy odlotowy i on normalnie czuje polski hophip i wiecie, zna nasze problemy joł i wogole mezokracja ... :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy nikt jej nie powiedział, ze:

1.jest kretynką - mówiac delikatnie

2. ten jej gogus ma mine jak by ktos mu po genitaliach walcem przehjechał i ze po prostu obciach sie z takim pokazac

3. zachowuje sie jak zwykla zdzira (przeprzszam zdziry za porownanie :D )

4.może dostac łomot linką od jakiejś chinki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

funky filon <-- to wszystko wyjasnia.. hahah to jest głupsze nawet od bezeli... jaka muzyka taki odbiorca, to jest tworzone dla plebsu społecznego przez ludzi którzy nic nie znaczą na scenie.. szkoda klawiary na to.. -.-'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim prawem ten [ciach!]lony fankifilon udający rapera może wypowiadać w moim imieniu w imieniu Polaków: "Polacy wcale ich nie pokochali" "ty jesteś Chinką zwykłą cikulinką w oczach każdego Polaka" kto temu sqrwielowi dał takie prawo jak jest gnój rasistą to niech mówi za siebie a nie za cały naród.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz o tym funkym fiolonie słysze..

I chyba o to mu chodziło - zeby sie nagłosnic...

A jak miałby to zrobic? Przeciez WBW nie wygra, nikt z nim płyty nie nagra...

No to napisał popowa piosenke z Kaja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boze znowu macie problem wi9elka mi sensacja co was to obchodzi co nagrywa mam ja gdzies i nie widze powodu tej nagonkki niech sobie spiewa o zielonym ogorku a filon zawsze byl ciota a nie hh i juz te epitety to wogole nienormalni zakompleksieni debile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: Hahaha

 

jesteście przekomiczni! nie zrozumieliscie przesłania utworu. Zgodze się że to nie jest dzieło najwyzszych lotow. Ale napewno tym nieszczęśnikom nie chodzilo o wyśmianie Chińczyków.

"ty jesteś Chinką zwykłą cikulinką w oczach każdego Polaka" to jest przecież ironia skierowana do wszystkich rasistów. Poza tym jak ktos juz wczesniej wspomnial to jest o przemianach społecznych

 

Ludzie jak wy nie potraficie zinterpretowac nędznego teledysku to co można powiedzieć o waszej interpretacji poezji np na polskim ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli czlowiek, ktory zna jezyk polski (polak zeby bylo jasne ) ma klopoty ze zrozumieniem "przesłania" , to co taki chinczyk, czy inny wietnamczyk ma pomyslec? :unsure:

dla mnie było to ewidentne nabijanie sie z emigrantow, ktorzy zapieprzają od switu, zeby miec co jesc. o glupocie tego "dziela" nie bede juz pisał, bo juz została ona opisana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...