Skocz do zawartości
ogorr

Kaja Paschalska Rasistką?!

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście dziwie sie, dlaczego nikt z wypowiadajacych sie tu (poza jedną osobą) nie dopatrzył sie ironii w tym klipie - dla mnie była ona oczywista. To po pierwsze. Po drugie primo (secundo), nie wiem skad pomysł, ze teledysk ten moze zaszkodzić (wtf?!) naszemu wizerunkowi na świecie :lol: - czy wam wydaje sie, ze ktokolwiek za granica wie kto to jest Paschalska? Myślicie, ze w Chinach sie wzburza? OMG :lol: Ten klip nie opuści granic Polski, wiec temat interpretacji tekstu przez obcokrajowcow uważam za zamkniety. A to, że my sami mamy poważne problemy ze zrozumieniem tego tekstu (o czym świadczy chociażby ten topic), pozostawiam bez komentarza:/

No i po trzecie primo ultimo - niech nikomu sie nie wydaje, ze bronie tego klipu, bo jak juz pisałem jest idiotyczny i zalosny - niemal rownie żalosny jak niektore Wasze komenty.

Pozdrawiam :lol:

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zauwazylem tego co ty weronica tym bardziej ze kaja giba sie na nim jak dzej lo i smieje caly czas - co raczej nie pasuje do antyrasistowskiej piosenki i spiewania o zlym losie chinczykow w naszym kraju ... Bardziej przychylam do opini reszty choc jak go obejzalem to tez nie jestem do konca pewny o co chodzilo Kaji ...

 

Za to jestem jednego pewny teledysk jest zalosny ...

 

Prawda jest taka ze jak ktos chce to dopatrzy sie nim wszystkiego wiec najlepiej go interpretowac bez zastanowienia tak jak czujemy ...

Edytowane przez IGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiesz, to chyba nie zalezy od narodowosci, poprostu kazdy średnio inteligentny człowiek wie że sam obraz to nie wszystko - trzeba rozumieć słowa zeby zinterpretować kawałek.

Edytowane przez weronica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ty jako inteligentna dziewczyna wiesz ze video clip to slowa dzwieki i obraz tworzace jedna calosc i interpreuje sie calosc a nie same slowa ktore moze jak bym wysluchal to zeczywiscie moglbym pomyslec ze jest ironiczny ale nie jak patrze na calosc ...

 

Swiadczy to dobitnie o niedojzalosci Kaji ktora nawet jak byc moze chciala dobrze to jej niestety nie wyszlo ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj poprzedni post sie odnosil do wypowiedzi *sithh*. Apropos tego co ona tam robi na tym teledysku razem z tym podzrzędnym raperem - poprostu to wyglądało tak:

 

1. Szef wytwórni zaproponował K.Paschalskiej by wreszcie zrobiła coś "ambitnego", może coś co dot. socjologii. Bo wiesz teraz popularne takie tematy, rap w koncu uzyskuje popularność itp

2. Paschalska sie godzi bo dostanie haj$ i jeszcze wpada na pomysl zeby podkreslic realizm weźmie sobie rapera do klipu

3. idiotka nie wie jak sie zachować na klipie bo nie "czuje" tego problemu wiec razem z filonem robią z siebie idiotów :DDDD

 

nie doszukujcie sie w tym utworze jakiejs prowokacji, poprostu wszystko przebiegało wg schematu przedstawionego przeze mnie powyżej

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ty jako inteligentna dziewczyna wiesz ze video clip to slowa dzwieki i obraz tworzace jedna calosc i interpreuje sie calosc a nie same slowa ktore moze jak bym wysluchal to zeczywiscie moglbym pomyslec ze jest ironiczny ale nie jak patrze na calosc ...

 

Swiadczy to dobitnie o niedojzalosci Kaji ktora nawet jak byc moze chciala dobrze to jej niestety nie wyszlo ...

1443237[/snapback]

dokladnie paschalska cieszy sie jakby jej ten wietnamczyk te srubki w dupe wkrecal

wogole weronica :D poratuluj jej za to cudowne przeslanie -.- omg ja tez moge napisac zame negatywne rzeczy na dany temat cieszyc sie z tego krecic [gluteus maximus] i niech kazdy sie domysla ze to ironia -.-

-.- czegos tak zalosnego to nie widzialem dawno -,-

ipozniej dziwic sie ze ludzie sie smieja z pol hh :D lol a tak pozatym to widzieliscie bande filemona buahahah :D ??

http://strony.aster.pl/filonfun/img/galeria/skan83.jpg

 

 

btw a i zeby nei bylo ja nic do ciebie nie mam :D i nie mysle ze ty ja lubisz albo cos [; [; [; :-)

 

nastepny update: kurcaki w bandzie filemona chyba jest ta pielegniarka z na dobre i na zle...

Edytowane przez ???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

Hehe a ja chce zwrocic jeszcze uwage na to co znajduje sie na stronie

http://KAJA.xt.pl

Nie powiem zeby to bylo lepsze od samego teledysku kaji - zdjecia chinczykow tam pokazanych i komenty tez mozna zinterpretowac roznie ...

 

Zreszta to samo tyczy sie tematow na tym przejetym forum ...

Edytowane przez IGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiesz, to chyba nie zalezy od narodowosci, poprostu kazdy średnio inteligentny człowiek wie że sam obraz to nie wszystko - trzeba rozumieć słowa zeby zinterpretować kawałek.

1443232[/snapback]

tylko że tekst jest dla mnie marny, żeby nie powiedziec denny. wiec co tam jest do rozumienia?

nie pisze tego, zeby sprowokowac jakas kłotnie, czy coś w tym stylu :)

wg mnie jest to kicz nad kicze i nic tego nie zmieni. ot co! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam watpliwosci co do tego ze jest to kicz, ale poprostu analizuje tylko to co oni tam usiłują przekazać. Wezcie sie tak nie podniecajcie ;) jak ktos ma jakies watpliwosci niech napisze do niej list :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po co??? :huh: i co ja sie dowiem? że .... a, dobra niewazne :D

zaczyna mnie to juz naprawde śmieszyc. tzn, cała ta sytuacja

no bo spójrzcie; na temat kiczowatego teledysku rozpoczyna sie powazna dyskusja dziwne, nie? :D

 

p.s. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie wracam z przejetego forum paschalskiej. massakra i szalenstwo ! :D

w sumie to chyba niektorzy zapomnieki "co, kto, i dlaczego" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiesz, to chyba nie zalezy od narodowosci, poprostu kazdy średnio inteligentny człowiek wie że sam obraz to nie wszystko - trzeba rozumieć słowa zeby zinterpretować kawałek.

1443232[/snapback]

Ty masz taką inteligencję, łapiesz wszystko w lot, a piszesz "po prostu" razem. Tak, a my chamy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za chwile zaczna sie kłótnie, bluzgi itp. i po co to komu, hę?

topic miał być o paschalskiej i fifonie (czy jak mu tam) a zrobi sie z tego niewiadomo co. i w końcu przyjdzie zły admin (pozdrawiam! :) ) lub jego posłaniec (również pozdrawiam!:) ) i zamknie temat oo! :-P

Edytowane przez sithh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty masz taką inteligencję, łapiesz wszystko w lot, a piszesz "po prostu" razem. Tak, a my chamy...

8O 8O 8O :lol:

 

To jest dopiero przykład żałosnego tekstu - teledysk sie chowa :lol: :lol: Tak idiotycznej wypowiedzi, zawierajacej najazd na ortografie (ktora w mojej opinii jest zwykła literowka) jeszcze na tym forum nie widzialem :lol: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem - podobna tendencje mozna zauważyc na wiekszości ogolnodostepnych for - jak ktos nie jest w stanie podjac normalnej dyskusji (nie ma argumentow) zaczyna wytykac "bledy" ortograficzne :lol: Ale Rivam zrobil to w sposob tak zalosny, ze po prostu (oddzielnie pisane :lol: ) szkoda słów :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie zawsze skreca jak ktos jako argumentacje uzywa popelnianie przez druga strone ortow ...

A po drugie rozmawiasz z kobieta :angry: wiec troche kultury ...

Edytowane przez IGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie najbardziej denerwuje ten "raper".

 

boże co za cieć i ta jego grzywa też wymiata.

 

naroiło sie tych libero, mezo podobnych , ubiorą pozerskie ciuchy, na krzyż "wyśpiewają" ( bo na pewno nie zarapują ) 3 zdania i już myślą że są elo, spox ziomal hip hopowcami...

 

przez takich frajerów HH stał sie kojarzony z pozerstwem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja może jestem zwykłym, prymitywnym (w oczach under'a/ weronici) kończącym studia dzienne (ekonomia, nie nauki społeczne czy też polonistyka, ergo- teoretycznie z "interpretacją wierszy" powinno być mi nie po drodze. Teoretycznie, gdyż zarówno z przedmiotów humanistycznych jak i ścisłych czują się równie mocny. Ale czy to ważne? ;)) facetem jednak tak się śmiesznie poukładało, że ostatnimi czasy studiowałem w Austrii.

 

Jeszcze śmieszniejszy (dla tych dwóch osób, które roszczą sobie prawo do jedynie słusznego punktu widzenia) jest taki oto zbieg okoliczności- ok. pół roku temu pewien wiedeński tabloid ("Heute") opublikował 1stronicowy artykuł o Turkach żyjących w Austrii. Poziom tego tekstu w porównaniu do wideoklipu Kaji jest o niebo wyższy. Uwagi austriackiego dziennikarza "trzymały" poziom, docinki pod adresem Turków były sprytnie przemycone w reszcie tekstu- mało uważny czytelnik pewnie by ich nie dostrzegł...

 

MIMO to wybuchła wielka afera. Przepraszaniom nie było końca, autor tekstu stracił pracę (i twarz). Słowem- cywilizowana reakcja cywilizowanego społeczeństwa na przejawy rasistowskich ksenofobii.

 

A co tutaj mamy? Sztucznie "ynteligenckie" wywody o ukrytym przesłaniu, schowanym niczym Święty Graal (i tak samo jak on dla zwykłego śmiertelnika niedostępnego- jak to dobrze, że mamy na forum weronicę i und3r'a. Oni to odkryli przed nami prawdę). Próby nazywania popowego teledysku (o silniejszym oddziaływaniu niż artykuł w maleńkiej gazecie miejskiej) incydentem, który na pewno nie zainteresują się np. Chińczycy mieszkający w Polsce- masz ich und3r za tak głupich, BTW? Dodatkowo, arcyzabawna "teoria" z producentem Kaji (tak, weronico, zapewne było tak jak TY nam to opisałaś... ).

 

Po co to wszystko piszę? Z jednego powodu: każdy ma prawo do własnego zdania ( o ile nie deprecjonuje przy okazji poglądów drugiej strony- tych dwoje niestety to zrobiło) ale nazywanie kiczowatego i jednoznacznie rasistowskiego (jeśli to ironia, to nie udolna czyli nieistniejąca) przesłania tej piosenki próbą zwrócenia uwagi społ. na problemy nielegalnych imigrantów w Polsce to prostu absurd na miarę propagand PRLowskich.

 

Over, podziw dla kogokolwiek kto przeczytał cały ten mój wywód ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty masz taką inteligencję, łapiesz wszystko w lot, a piszesz "po prostu" razem. Tak, a my chamy...

1443468[/snapback]

 

 

:lol:

jeśli dla Ciebie poziom opanowania ortografii jest wyznacznikiem inteligencji pozostaje mi nic tylko współczuć...

zbesztaj mnie za brak spacji :)

 

 

p.s nie spinaj sie tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja może jestem zwykłym, prymitywnym (w oczach under'a/ weronici) kończącym studia dzienne (ekonomia, nie nauki społeczne czy też polonistyka, ergo- teoretycznie z "interpretacją wierszy" powinno być mi nie po drodze. Teoretycznie, gdyż zarówno z przedmiotów humanistycznych jak i ścisłych czują się równie mocny. Ale czy to ważne? ;)) facetem jednak tak się śmiesznie poukładało, że ostatnimi czasy studiowałem w Austrii.

 

Jeszcze śmieszniejszy (dla tych dwóch osób, które roszczą sobie prawo do jedynie słusznego punktu widzenia) jest taki oto zbieg okoliczności- ok. pół roku temu pewien wiedeński tabloid ("Heute") opublikował 1stronicowy artykuł o Turkach żyjących w Austrii. Poziom tego tekstu w porównaniu do wideoklipu Kaji jest o niebo wyższy. Uwagi austriackiego dziennikarza "trzymały" poziom, docinki pod adresem Turków były sprytnie przemycone w reszcie tekstu- mało uważny czytelnik pewnie by ich nie dostrzegł...

 

MIMO to wybuchła wielka afera. Przepraszaniom nie było końca, autor tekstu stracił pracę (i twarz). Słowem- cywilizowana reakcja cywilizowanego społeczeństwa na przejawy rasistowskich ksenofobii.

 

A co tutaj mamy? Sztucznie "ynteligenckie" wywody o ukrytym przesłaniu, schowanym niczym Święty Graal (i tak samo jak on dla zwykłego śmiertelnika niedostępnego- jak to dobrze, że mamy na forum weronicę i und3r'a. Oni to odkryli przed nami prawdę). Próby nazywania popowego teledysku (o silniejszym oddziaływaniu niż artykuł w maleńkiej gazecie miejskiej) incydentem, który na pewno nie zainteresują się np. Chińczycy mieszkający w Polsce- masz ich und3r za tak głupich, BTW? Dodatkowo, arcyzabawna "teoria" z producentem Kaji (tak, weronico, zapewne było tak jak TY nam to opisałaś... ).

 

Po co to wszystko piszę? Z jednego powodu: każdy ma prawo do własnego zdania ( o ile nie deprecjonuje przy okazji poglądów drugiej strony- tych dwoje niestety to zrobiło) ale nazywanie kiczowatego i jednoznacznie rasistowskiego (jeśli to ironia, to nie udolna czyli nieistniejąca) przesłania tej piosenki próbą zwrócenia uwagi społ. na problemy nielegalnych imigrantów w Polsce to prostu absurd na miarę propagand PRLowskich.

 

Over, podziw dla kogokolwiek kto przeczytał cały ten mój wywód ;)

1443604[/snapback]

 

 

Po pierwsze to nie nazwałam nikogo prymitywem, to że siebie tak określasz to Twoja sprawa. Nikogo nie chciałam obraźić, śmieszne jest to oburzenie na forum.

Wszelkie przejawy rasizmu należy niszczyć w zarodku, ale nie sądze by ten klip był jakimś manifestem rasistowkich przekonań. Jak myślisz inaczej, przesłuchaj jeszcze raz utwór. Nie bronie, nie usprawiedliwiam tej "wokalistki"... nie porównuj jednoznacznego klipu do jakiś ukrytych między wierszami treści z "Heute". Dla jednego przesłanie tego utworu jest jednoznaczne a dla drugiego ukryte. Naprawde nie widzisz tu ironii "ty jesteś Chinką zwykłą cikulinką w oczach każdego Polaka" ?? :) nie myślałam że ktoś na serio weźmie moją wersje wydarzeń, jeśli tak to potraktowałeś to cóż... zrozumiałe jest dlaczego w tym utworze widzisz rasizm.

 

 

Faq

Nie, nie podoba mi się teledysk,twórczość K. Paschalskiej, nie jestem jej fanką, nie jestem rasistką... etc

 

niepotrzebne skreślić.

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisząc o sobie per "prymityw" zastosowałem taki sam wybieg artystyczny jak Kaja śpiewając "ty jesteś Chinką zwykłą cikulinką w oczach każdego Polaka"... sama widzisz jak mało to jest czytelne ;)

 

Dla mnie to oburzenie (choć pewnie masz rację- po części sztuczne i na siłę) jest jednak słuszne. Bo jak sama napisałaś: "trzeba niszczyć w zarodku..."

 

Ja widzę w tym utworze rasizm, bo taka jest jego najprostsza i najbardziej powierzchowna interpretacja (taaak, ja widziałem to coś tylko raz). Nie muszę chyba dodawać, że Kaja jest dla mnie równie "najprostsza i powierzchowna" ;)

 

IMHO, jej nie stać na żadne ukryte przesłania i apele do społeczeństwa. Za wysokie progi...

 

PS. Z góry przepraszam jeśli odebrałaś(ście) mój poprzedni wywód jako atak na Was. To miał być po prostu zalążek dyskusji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja (cenzura) , co to (cenzura) jest ? kto dal temu cieciowi mikrofon ?!? takie beztalencia nalezy tepic , proponuje chinska torture wodna , bez kitu , co za (cenzura) , ignorancja rasizm w jednym , utwor ma przekaz , jaki ?!? , ten (cenzura) by nie napisal tekstu z przekazem jesli jego zycie by od tego zalezalo , jest na to za glupi , inteligencja ameby

i po co ten radosny imprezowy beat i ta tanczaca suka < -- (to chyba nie przeklenstwo ?)?!? , taki (cenzura) , jak ta piosenka ma przekaz to ja jestem mao tse tung :lol:

 

post zostal wyeedytowany dla wrazliwych (cenzura) uzytkownikow :D

Edytowane przez 730

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@draak

 

JA przeczytałem:> Natomiast mam wrazenie, ze Ty nie przeczytales moich "wywodow":/ Przyznam, ze zaintrygowała mnie Twoja wypowiedź i nie wiem do końca w jakich słowach powinienem sie do niej odnieść, abym nie został uznany za osobe "rozczącą sobie prawo do jedynie słusznego punktu widzenia" :blink: Przede wszystkim, chciałbym sie dowiedzieć, na jakiej podstawie wysnułes taki osąd?? Otóż ja własnie zawsze chetnie podejmowalem wszelkie mozliwe dyskusje i szczerze, nie przypominam sobie, kiedy moglem dac Ci podstawy do takiego stwierdzenia (byłbym wdzieczny za jakies cytaty). Ale to tak baj de łej, jak to mowia Amerykanie:> Bowiem znacznie bardziej chciałbym sie dowiedziec, o co Ci wlasciwie chodzi :lol: . Przeczytałem ten Twoj sarkastyczny (ironia pod moim adresem ukryta niemal tak dobrze, jak w klipie KP ;) ) tekst i głowie sie właśnie, dlaczego do nas (mnie i weronici) pijesz. Ale po kolei:

 

Ja może jestem zwykłym, prymitywnym (w oczach under'a/ weronici) kończącym studia dzienne (ekonomia, nie nauki społeczne czy też polonistyka, ergo- teoretycznie z "interpretacją wierszy" powinno być mi nie po drodze. Teoretycznie, gdyż zarówno z przedmiotów humanistycznych jak i ścisłych czują się równie mocny. Ale czy to ważne? ) facetem jednak tak się śmiesznie poukładało, że ostatnimi czasy studiowałem w Austrii.

Na wstepie mamy typowe (i wredne) socjotechniczne zagranie, ktore od razu stawia mnie (i weronice) w negatywnym świetle - brawa dla autora. Przynajmniej wiem, ze mam do czynienia z czlowiekiem inteligentnym i wykształconym, o czym zreszta mnie informuje w dalszej cześci tekstu (studia w Austrii - ach, coż za osiągniecie, kłaniam sie w pas). Jednak miałem nadzieje, ze tak wyksztalcona osoba raczy mnie poinformowac, dlaczego co trzecie zdanie rzuca pod moim adresem docinki o poziom niższe, niz reszta tekstu (mniemam, ze mogło chodzić tu o ukazanie jakiegos wyrafinowanego kontrastu, acz glowy nie dam). Nic to, czytam dalej...

 

ok. pół roku temu pewien wiedeński tabloid ("Heute") opublikował 1stronicowy artykuł o Turkach żyjących w Austrii. Poziom tego tekstu w porównaniu do wideoklipu Kaji jest o niebo wyższy. Uwagi austriackiego dziennikarza "trzymały" poziom, docinki pod adresem Turków były sprytnie przemycone w reszcie tekstu- mało uważny czytelnik pewnie by ich nie dostrzegł...

Zatrważajaca historia, doprawdy... Czyżbym mylił sie w sprawie siły przebicia KP?? Czas pokaze...

 

MIMO to wybuchła wielka afera. Przepraszaniom nie było końca, autor tekstu stracił pracę (i twarz). Słowem- cywilizowana reakcja cywilizowanego społeczeństwa na przejawy rasistowskich ksenofobii.

Prawidłowo! Chociaż musiałbym sam przeczytac ten artykuł, aby móc stwierdzić jak bardzo "sprytnie" owe docinki autora zostały "przemycone" - czy tak samo sprytnie jak Twoje docinki pod moim adresem? Bardziej sprytnie? Śmiem twierdzić, ze skoro wybuchła taka afera mogły one nie być tak dobrze ukryte, ale zapewne zaprzeczysz - niestety nie mam zadnej mozliwosci podważenia Twoich słow, co znowu stawia mnie na przegranej pozycji (o ja nieszczesny :lol: ).

 

A co tutaj mamy? Sztucznie "ynteligenckie" wywody o ukrytym przesłaniu, schowanym niczym Święty Graal (i tak samo jak on dla zwykłego śmiertelnika niedostępnego- jak to dobrze, że mamy na forum weronicę i und3r'a. Oni to odkryli przed nami prawdę). Próby nazywania popowego teledysku (o silniejszym oddziaływaniu niż artykuł w maleńkiej gazecie miejskiej) incydentem, który na pewno nie zainteresują się np. Chińczycy mieszkający w Polsce- masz ich und3r za tak głupich, BTW? Dodatkowo, arcyzabawna "teoria" z producentem Kaji (tak, weronico, zapewne było tak jak TY nam to opisałaś... ).

:lol: Tutaj mnie rozśmieszyłeś. Po pierwsze primo, gdzie ja napisałem cokolwiek o jakims ukrytym przesłaniu, schowanym niczym Swiety Graal? Już drugi raz dzisiaj ktos oskarża mnie o zbrodnie, ktorych nie popełniłem :blink: Natomiast skierowanie do mnie drugiej czesci przytoczonego wyżej tekstu jest juz bardziej uzasadnione. Moim zdaniem ten klip nie wzbudzi afery na skale światowa - prosze bardzo, zlinczujcie mnie za ignorancje :lol: . Otoż wbrew pozorom, artykuł w gazecie jest znacznie poważniejsza sprawa niz ten ŻAŁOSNY klip. Secundo, nie uważam ZADNEJ nacji za mniej inteligentna od innej i wszelkie przejawy nietolerancji sa mi obce - zapewniam Cie. Tercio, teoria weronici dot. producenta Kaji nie jest "arcyzabawna", niestety. Uważasz, ze ona sama decyduja o swojej (wątpliwej) karierze?? Nie ma zadnego menegera? Hę?

 

Po co to wszystko piszę?

Hurrraaaaa... wreszcie odpowiedź na frapujace mnie pytanie <jupi>

 

Z jednego powodu: każdy ma prawo do własnego zdania ( o ile nie deprecjonuje przy okazji poglądów drugiej strony- tych dwoje niestety to zrobiło) ale nazywanie kiczowatego i jednoznacznie rasistowskiego (jeśli to ironia, to nie udolna czyli nieistniejąca) przesłania tej piosenki próbą zwrócenia uwagi społ. na problemy nielegalnych imigrantów w Polsce to prostu absurd na miarę propagand PRLowskich.

Coż za madre słow(o)a... Deprecjonuje? I to ja sie uwazam za takiego, co ma zawsze racje? Mam przeprosić za deprecjonowanie Twoich pogladow, ktore zreszta sa niemal takie same jak moje?? Czy to nie paradoks? Wszak nie dalej jak kilkanaśnie postow temu sam pisałem o kiczowatosci tego klipu (oraz o tym, jaki jest żalosny i że go nie bronie). Jednak co do stwierdzenia, jako by teledysk ten był "jednoznacznie rasistowski" nie moge sie zgodzić. Lecz każdy zobaczy na nim co bedzie chciał, a na to nic nie poradzimy. Na koniec powtorze raz jeszcze, bo chyba zostalem źle zrozumiany - NIE BRONIE PASCHALSKIEJ ZA TEN KLIP! Staram sie tylko zrozumiec, co nią kierowalo, aby go nakrecic. Over.

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...