Skocz do zawartości
ogorr

Kaja Paschalska Rasistką?!

Rekomendowane odpowiedzi

pff haha tak się dzieje jak podrzędny artysta próbuje zrobić coś ambitniejszego, ja tam żadnego rasizmu nie widze tylko masywny debilizm i głupota, rotfl. A ten teledysk , to tak jakby po powodzi w Polsce, artyści zrobili charytatywny teledysk w którym by bansowali sobie na imprezie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ und3r- jako, że zasadniczo się jednak zgadzamy (Twoje słowa) to nie widzę sensu w przejmowaniu siłą tego tematu na potrzeby naszych "szermierek" słownych ;)

 

Pzdr!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ und3r- jako, że zasadniczo się jednak zgadzamy (Twoje słowa) to nie widzę sensu w przejmowaniu siłą tego tematu na potrzeby naszych "szermierek" słownych ;)

 

Pzdr!

1443872[/snapback]

Czyli over&out? Tak bez buzi-buzi? :lol: A na taka ciekawą dyskusje sie zanosiło... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalicz sobie to zestrzelenie, kowboju! ;) Poddaję się i uciekam do łóżka (to nie propozycja :P, zmęczony jestem, ot co).

 

Bez buzi- buzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co zostanie piosenkarzem przypakuje tylko troche klate i wydepiluje sie ;]

jutro nagram pierwsza piosenke ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie zacytować słowa, które chyba najlepiej oddadzą moje zniesmaczenie:

 

"(...) Powiedzieć beznadzieja - to właściwie jakby cię

pochwalić

Pukasz w dno od spodu i chyba musiałbym się napić

Aby móc cię wysłuchać a i to pod warunkiem

Że byłby to spirytus z niebieskim opatrunkiem

Właściwie to myślę, że karać was należy

Że gust i estetykę niszczycie u młodzieży

No, może nie kara śmierci, ale chociaż dożywocie

I decyzje sądu należałoby wieszać na każdym płocie..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sieg heil ;]]]

1444317[/snapback]

;)

 

dobra a teraz koment co do KP... (Kaji Py)

 

 

hmmm Kaja chyba wystapila tam goscinnie, a jesli ktos sie zapyta dlaczego ona sie tak jazy... ludzie czy Wy slepi jestescie? Koles co jest obok jej imponuje, robi "muze", "kariere" i wogole inne "fayne szeczy" czy jak sie to tam mowi w tych 'naszych czasach' co tam przywialo z uSA... (no offence Berkut ;)) w kazdym razie widac kolezanka K ma wielka ochote spotkac sie z kolesiem po klipie nie tylko na kolacji... "a rano zrobie nalesniki" :lol:

 

w kazdym razie ocena 'piesni': slowa? raczej chyba maja byc karykatura zycia cudzoziemcow pracujacyc w PL... lecz niestety mocno nieudana...

 

hmmm za muzyka tego typu nie przepada, ale coz hmmm eghmmm no "klip ma fajny bit" i na tym chyba koniec fajnych rzeczy... ogolnie inne produkcje PL sceny HH ciekawiej sa zrobione pod wzgledem artystycznym bo nawet tego nie ma co tutaj oceniac...

 

jestem zdecydowanie na NIE

 

 

jesli chodzi o topic... powalilo Was? gdzie tu rasizm jakis? w ktorym miejscu?

 

a zreszta: "Nadgorliwosc jest gorsza od faszyzmu. Dlatego jestem faszystą." :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żenada! Tekst pisał jakiś idiota! Kto mi powie co to jest "cikulinka"?! W rzedszkolu uczyli mnie śpiewać inteligentniejszych piosenek... I jeszcze ten jołziomalski eloł kul "raper" Jak to widzę to mnie w dołku ściska... :/ Muzyka, też jakby ją pisał jakiś zaprzyjaźniony kompozytor podkładu muzycznego w "Klanie". I w ogóle to co poza gibaniem się i cieszeniem puchy wnosi do piosenki ten rudy pasztet?!

Edytowane przez Sysak13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Utfór" żenujący.

 

Równie żenujący F..kin' Filon ze swoim "skuadem" czy jak to się tam wabi na 1445126[/snapback]

Ale blondyneczka na zdjęciu niczego sobie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No comments <_< Totalne DNO!!! Teks: żenada!!! Walić i bojkotować!!! Chociaz tym można tak wqrwiać ludzi ze niewiem co(już przetestowane wystarczy te cziku cziku nagrać i puszczać w nieskończonosć B) )

Tekst obraża naród Chiński :-| = Źlee.

Mam pomysł: Wyślijmy ten "duet" do tamtego kraju i dajmy obywaletmom tekst i potrzmy na CNN lub jakiś inny informacyjny program(juz widzę te piękne napisy: Polski zespół zaatakowany przez blablabla; Polacy w niewoli; Cziku cziku śmierć itp.)

Pozdrawiam

Artur

PS. Ten utwór i teledysk to MEEEEGA SHIT!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o "blondyneczke" na zdjeciu to przeciez jest aktorka Kasia Bujakiewicz :P nie wiedzialam ze sie z takimi mędami zadaje i jeszcze daje sie z nimi fotografowac :P

Edytowane przez Monisia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o "blondyneczke" na zdjeciu to przeciez jest aktorka Kasia Bujakiewicz :P  nie wiedzialam ze sie z takimi mędami zadaje i jeszcze daje sie z nimi fotografowac  :P

1445804[/snapback]

Z jego strony: "Funky Filon, Kasia "MC Bujak" Bujakiewicz i B-boye z formacji Rean podczas nagrania programu

"Mój pierwszy raz" (marzec 2005).

"

 

:mellow:

 

A btw:

Dołączona grafika

 

Very nice.. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy to co obejrzałem to kolejny odcinek jackass? <_<

jaki dzban z niej i z niego, nie mogę :mur:

 

 

Dołączona grafika

 

zemsta s(h)itów :D

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

CO ZA SYF!!! cziku cziku ruda ty ruro do piachu

Edytowane przez Amd_Powered

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

''Olka, ty ruda [ciach!]o, odjebało ci ?

nagrywasz płyty, tu w klanie sobie grasz

wypierdalaj do góry do pokoju''

 

:lol: :lol: :lol:

kobus - to chyba tak ten fragment z klanu wygladał ;)

blah

obejrzałem pośmiałem sie troche i skasowałem

takich ziomali w Polsce jest na pęczki

nie wiem kto słucha takich idiotów

on pewnie wogóle nie wychodzi teraz z domu po tym teledysku :lol:

poza tym zapewne ma jeszcze długi za niezapłacone twarzowe :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemyślałem sobie całą ta sytuację zwiazana z Paschalską i doszedłem do pewnego wniosku.

Chodzi o to, że tak naprawde to chyba nikt nie przejął się (łącznie ze mną :) ) treścią tego teledysku (że niby rasistowski), tylko po prostu każdemu Paschalska działa na nerwy i nadarzyła sie okazja, żeby sie do niej doczepić! :) pomijam oczywiscie rozwazania na temat oprawy muzycznej, wizualnej, etc.

 

Przykład? Proszę- przejęte forum Paschalskiej. Tuz po przejeciu pojawiały sie teksty o paschalskim, tudziez filonowym, rasiźmie, głupocie, itd. Równoczesnie pojawiały sie złośliwe komentarze (łagodnie mówiac) , w końcu o paschalskim/filonowym rasizmie przestało sie mówic, pozostało tylko "najezdżanie" na paschalska, a skończyło sie na totalnej perwersji. Kaja urosła do rangi symbolu - czego, nie bede pisał na tym forum, bo dostane bana :D Kto tam był, ten wie:D

 

Tak czy inaczej, zawsze znajdzie sie okazja aby mniej lub bardziej słusznie kogoś zjechać i wiele osób z niej skorzysta po prostu, żeby sie wyładować.

 

Takie jest przynajmniej moje zdanie na ten temat,

 

P.S. Nie bronie tego chorego duetu

 

P.S.2 Przyznaje sie, że także brałem udział w "zabawach" na tamtym forum i świetnie się bawiłem :D

Edytowane przez sithh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

to moze ja zacytuje wypowiedz innego forum "pier.dolić w du.pę tą rudą szm.atę z solarki, gdzie zabiera ze sobą sitko i ma ch.ujowy brzuch bogaty w tłuszcz...a pedofilon niech przeprowadzi się do płocka, tam zrobi karierę" :lol:

 

http://www.kajapaschalska.pl/ :lol:

Edytowane przez Amd_Powered

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość vojtas21

Piosenka jest z deka dziwna.... tekst jest zapewne tego filona, filemona czy jak mu tam, ale kaja zechciała śpiewać z nim... a że mało kto ją lubi (jak wspominał sithh) wszyscy po niej jeżdżą... pfff mi tam jej nie szkoda :P

tylko jedna żecz mnie ciekawi, a mianowicie co oznacza końcówka piosenki ? ja jej zupełnie nie rozumiem

 

1 5 0 9 7 6 6 6

zaraz będzie afera że polacy to sataniści :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakies zakonczenie trzeba było wymyślic :)

 

podobno ludzi nie o cenia sie po tym jak zaczynali, ale po tym jak zakańczali :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźka, pedofilon normalnie zmnie zaskoczył. Kto mu pozwolił uzywać tej pięknej liczby 666? I kto mu pozwalał robić post-1470-1116169558_thumb.jpg?? Chyba gościu pomylił style(a moze to nowy gatunek nuMetalu? A może juz nuMetalshit? Metal, tak!- 666 w czymś takim i to co widać na załączonym obrazku-nie!)

Pozdrawiam

Artur

PS. 15.09.76-reszta won=jakby data urodzin :blink:

Edytowane przez AKa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze to jego data urodzin?

a te 666 to znak ze jest antychrystem który zszedł na ziemie aby przepowiedni stało sie zadość!!

[[[[[;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...