Skocz do zawartości
Galvatron

Ghost Recon 3

Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniłem plik ini ale jakiejś ogromnej różnicy nie odnotowałem. Zobaczymy jak to będzie z wersją full. Może te zmiany na "high" są tylko "na papierze" i w demo nic nie zmieniają?

W każdym bądź razie pozytywnie oceniam ten tytuł.

Chyba za dużo pogrywasz w Oblivion, bo w GR3 nie ma pliku *.ini tylko *.xml :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odrazu pisze ze demko tej gierki na mojej grafice nie dziala :) (tzw. dziala ale nie dziala ;) ) gra sie instaluje, wlacza.. . i czarny obraz... widac tylko celownik i kompas na dole ekranu :) reszta czarna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co biega w misji #2. Jestem już po wysadzeniu stacji i teraz zostałem zagnany na parking gdzie vip siedzi w APC i mam mu w jakiś sposób utorwać drogę, ale jak? Przed parkingiem stoi Abrams i nie mam zielonego pojęcia jak go rozwalić/wygnać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mi sie podoba, tylko te efekty z agei mogli normalnie wrzucic do gry bez niej.

nie dali rady takie proste zeczy ich przerosly. Podobnie jak sam niewydolny silnik graficzny, ktory ledwo zipie na kartach srodka segmentu. Oblivion mi szyciej dziala niz GR3 (nie zalewam) Do tego kompani chodzacy jak nacpani od sciany do sciany stwarzajac pozory druzyny.

sory to juz moj ostatni taki zgryzliwy post na temat tej gry ale nie moge im darowac ze pogrzebali taki markowy tytul.

Edytowane przez kurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://physx.ageia.com/sbs_graw.swf

 

Gdyby to nie było na oficjalnej stronie... ;)

przecież to jest ewidenty wał !! :mur: wersja niby z wykorzystaniem physics jest "przerobiona" aby dac na wrażenie potęgi karty od Ageia.

zobaczcie tez jak w specjalny sposób bardzo ubogo przedstawili wybuch bez użycia physics, ja widziałem 10x lepsze eksplozje w innych grach bez tego [ciach!]a ageia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście ludzie jeszcze mają balony...yyy... znaczy łeb na karku.

Jeśli ktoś ma kasiory w brud to śmiało może sobie taką kartę sprawić i nie biadolić, że to czy tamto. Balona...yyy...znaczy głowy nie dam ale wydaje się fucktycznie, że osiągnięcie takich efektów możliwe jest bez tego cuda.

Mała lipa jest bo wszystkie te odłamki, fruwające części otoczenia czy pojazdów po krótkiej chwili znikają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie (może ktoś się orientuje). Czy ten PieCowy GRAW to przypadkiem nie jest port wersji z pierwszego Xboxa? To by tłumaczyło średniacki wygląd, brak TPP (na iXim też nie ma)...tylko nie tłumaczy słabej wydajności silnika. Z jednej strony może UBI chciało żeby większa ilość osób zagrała w tą grę (w końcu nie wszyscy mają radki x1900 albo GF 7900 ;) ) ale chyba troszeczkę im ten zamysł nie wyszedł :?....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie co raz bardziej gracze pctowi są dymani na lewo i prawo - dopiero co tomb raidera uruchomiono w trybie nextgen na kartach na których nie miał prawa się uruchomić, a teraz ghost recon :| a do tego fifa - choć nie gram wten chłam to jak patrze na screeny z pcta i x-a to mam ochotę komuś za&$@#@ć :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest śmieszne z tym ograniczeniem detali do medium (w menu).

X1600, 7900GTX- High aktywne

X800 GTO, 7900GT- High nieaktywne

Gdzie tu logika? nie o to mi chodzi, że można ustawić ręcznie, ale jak to programiści ustawili, że 7900GT ma medium, a X1600 ma High. Skoro gra preferuje Ati, to czemu 7900GTX już ma High, a X800 nie ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego ze karta graficzna ma wiecej obiektow do renderowania ;) dobrze ze mozna uzywac 4 kart graficznych ;)

w koncu quad sli nabiera sensu ;) ale swoja droga ciekawie sie zapowiada - w readme.txt teraz bedzie: gierka wolno chodzi? zainstaluja najnowsze stery do plyty, audio, GPU, PPU, sprawdz ustawienia GPU i PPU. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ktos ma juz pelna wersje ? Ja juz ja mam - na jednym komputrze chodzi ok a na drugim wylazi do windowsa zanim sie jeszcze znaczek UBISOFT pojawi i pisze mi ze GRAW.exe error. Co jest grane mial ktos ten sam problem? Ten komp na ktorym nie chodzi to

 

Windows XP SP2

Barton2,5@3,2

Geforce 6800LE @ GT

1gb ramu

dysk SATA WD 120 gb

zasilka 400wat

DFI LANPARTY Nforce2

dzwiekowa zintegrowana

 

Dodam tylko ze reszta gier chodzi bez problemow

Edytowane przez Avatar25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość futureeman

no i lepsza od najnowszego rainbow sixa czy nie ?

szkoda że w tym wątku nie można się niczego dowiedziećo grywalności tej gry tylko o problemach z działaniem, więc piszcie jak się gra, jakie są misje ..... i o wszystkim co jest związane z grywalnością

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i lepsza od najnowszego rainbow sixa czy nie ?

szkoda że w tym wątku nie można się niczego dowiedziećo grywalności tej gry tylko o problemach z działaniem, więc piszcie jak się gra, jakie są misje ..... i o wszystkim co jest związane z grywalnością

mozna trzeba tylko poczytac wczesniejsze posty a nie ostatnia strone, game play jest tak samo porazajacy jak wydajnosc silnika.

Ja juz dawno odinstalowalem ten badziew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość futureeman

jeśli to jest badziew (nie grałem więc nie wiem) to co się dzieje z grami na PC ?

ciekawe jak wypadnie gothic 3 bo też ma być uproszczony i pewnie dlatego, żeby wydać na PC i na x360-kę ?

cała nadzieja w najnowszym splinter celu - gra też sygnowana nazwiskiem tom clancy`s i wydać ją ma ubisoft

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...