Skocz do zawartości
tomek176

Test Programów Antywirusowych

Rekomendowane odpowiedzi

A powiedzcie mi który z tych programów jest najprostrzy w obsłudze (najlepiej jak by to był jeden z pierwszej dziesiątki). Potrzebuje jakiegoś antyvira którego mógłbym bratu na kompie zainstalować i chciałby żebym ciągle niemusiał do niego latać sprawdzać co i jak. Ja mam F-secure i jest zajebisty ale mój brat by miał z nim problemy. To więc który polecacie ??

Edytowane przez siwy_bos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

korzystam z pandy platinum i jestem zadowolony, choc chyba mniej niz z titanium ktorego mialem poprzednio.tamten przynajmniej do mnie nie mowil, bo ten przy wlaczeniu i skanie gada do mnie ludzkim glosem - brrrr...przerazajace;

1520261[/snapback]

Tę funkcję można przecież wyłączyć . Wystarczy wejść w zakładkę Ustawienia/Dźwięki i zaznaczyć-wstawić ptaszka na Wyłącz dźwięki . Można też w tej samej zakładce odchaczyć wszystkie zaznaczone ptaszkami dźwięki .

Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sciagnolem, zainstalowalem, legalnie zarejestrowalem (:P) pande titanium wszystko fajnie ladnie ale strasznie zamula kompa, komp sie wlancza i wylancza 2x dluzej niz bez pandy i coz... bede szukac dalej :) sprobuje teraz kacpra.

mialem jeszcze NOD32 ale strasznie dziwny program, dziwnie skanuje i nawet nie wiem czy to skanuje czy to co innego robi :f

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc do tego mętliku o antywirach dołączę się jeszcze ja.Norton odpada,spowalnia system,a ponad to kiedyś nie mógł wywalić mi głupiego netbusa.Kaspersky to skuteczny muł.Jeśli ktoś chce z 3000+ przesiąść się na 1500+ to polecam.Panda skuteczna i w miarę szybka.Wygodna i łatwa w obsłudze.Przydaje się wbudowany firewall.Zostałem przy NOD32.Jest najszybszy chociaż nie wykrywa wszystkiego badziewia(a są które wykrywają?)

Edytowane przez dr.cox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nod najszybszy ? Uzywalem go troche czasu, jednak zajmuje on wiecej pamieci niz Kaspersky, proponuje zrobic taki maly test, wlaczyc wszystkie opcje skanowania i zabiezpieczen w obudwu produktach i zobaczyc ile zajmuja pamieci u mnie wygladalo to nastepujaco:

 

Nod32: 14-22MB

Kaspersky: 8-16MB

 

Wiec sterotyp ze nod32 zajmuje malo pamieci/procka mozna wsadzic miedzy ksiazki, no chyba ze sie ma wylaczonych 40% funkcji to owszem jest "lekki".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...