Skocz do zawartości
mak777

Wii

Rekomendowane odpowiedzi

hehhe

panowie z nintendo kombinują coś z obrazem 3D :0 i wraz z konsolką dostaniemy (tego jeszcze nie wiem czy na pewno) składany ekran :)

z foty widać, że jest to chyba ekran projekcyjny, a konsolka to projektor :blink:

 

A to co ?? (poniżej tych "pilotów" do gry)

Dołączona grafika

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to?? czyli??

Druga sprawa, są jakieś potwierdzone dane o cenie konsoli, ma być niższa niż u konkurencji, czy będzie podobna, a może droższa?? Tak czy sie N jest na ten moment moim faworytem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie chyba jedyna konsola, która nie będzie wymagała hdtv, aby sie nią w pełni cieszyć, bo będzie miała wbudowany projektor, co to oznacza?? Jedziesz na wakacje nad może do jakiegoś "pensjonatu", gdzie masz dostęp do prądy i tyle, to bierzesz konsole pod pache i g.... Cie to obchodzi, że niema tam dobrego/żadnego tv, bo ściana Ci wystarczy. Ciekawe jak będzie się grało w namiocie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źródło Heyah gamming (dali by se spokój z zagranicznymi wyrazami)

22.11.2005 | Revolution

Tajemnicze Nintendo

 

George Harrison, wice-prezes Nintendo, przyznał w ostatnim wywiadzie, że to co dotychczas wiemy o konsoli Revolution nie jest wszystkim, co wiedzieć byśmy mogli. Co kryje się za tą enigmatyczną wypowiedzią? Fascynujące niespodzianki? Mam obawę, że raczej mało porywające obiecanki.

 

Nie, jeszcze nie do końca odkryliśmy zasłonę, jaka przykrywa [konsolę] Revolution. Jest jeszcze wiele ekscytujących detali, związanych z jej możliwościami i unikalnym stylem gry, jakiego będzie można zaznać – wszystko to, jak na razie trzymamy w tajemnicy. Wiemy, że jesteście bardzo ciekawi wszystkich możliwości tego sprzętu, dlatego już niedługo będziemy mogli podzielić się tym z wami. (...) Dlatego, mimo iż przekazaliśmy już wszystko co najważniejsze odnośnie Revolution, możecie być pewni, że jest jeszcze w zanadrzu kilka niespodzianek czekających na swój czas. - Oto co powiedział między innymi w udzielonym wywiadzie Harrison. Co miał na myśli? Aż się boje domyślać.

 

Cóż, nam pozostaje czekać do przyszłego roku, kiedy z pewnością zostaną odkryte wszystkie karty – zapewne nastąpi to na następnych targach E3. Ja mam jednak ciągle obawę, że Revolution, mimo obietnic producentów, okaże się rozczarowaniem roku…

Nintendo nas nie zawiedzie, napewno, czuje to :)

 

To samo źródło, tylko o wiele starsza i zapewne znana notka

Sprytne zabezpieczenie

 

To z pewnością spodoba się Jackowi Thompsonowi (temu od procesów przeciw twórcom gier wypełnionych przemocą). Firma Nintendo poinformowała, że jej najnowsza konsola - Revolution - korzystała będzie z technologii, potrafiącej zablokować nieletnim dostęp do zbyt brutalnych gier. Ma się to odbywać w dość prosty sposób...

 

Rodzice będą bowiem ustalać jedynie poziom wiekowy i konsola za nic nie uruchomi tytułów, które będą go przekraczać. Sprytne - ciekawe kiedy dzieciaki zdołają to ominąć. Nie wiem dlaczego, ale kolejne pomysły Nintendo bawią mnie już coraz bardziej. Odnoszę powoli wrażenie, że data premiery ich konsoli będzie wyznaczona na 1 kwietnia. Równie dobrze mogliby jeszcze zrobić system zabezpieczeń przed pirackimi grami, który polegałby na zadawaniu graczom po włożeniu płytki pytania, czy ta kopia gry jest aby legalna... ;-)

Dotego mają podobno podarować sobie w NR obsługę HDTV.

 

I jeszcze coś od panów z heyah (trochę tego mają :P)

15.11.2005 | Revolution

Postrzelamy pilotem?

 

Firma Ubisoft ogłosiła, że jest zaangażowana w prace nad pierwszoosobową strzelanką na konsolę Revolution. Jej twórcy blisko współpracują z Nintendo by zapewnić, że tytuł ten w pełni wykorzysta możliwości unikalnego kontrolera nowej platformy, czyli słynnego pilota...

 

Granie w FPS-a tym czymś? Trudno sobie wyobrazić, ale wygląda na to, że fantazji gościom z wytwórni Ubi odmówić nie można. Ja w każdym razie nie mam pojęcia jak miałbym grać czymś takim. To znaczy może i dałbym radę, ale o wygodzie i komforcie gry raczej nie może być w tym przypadku mowy. Cóż, świat widział dziwniejsze rzeczy (podobno), pozostaje więc czekać na efekty. A nuż naprawdę pozytywnie nas zaskoczą...

 

Źródło: Evil Avatar

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im bardziej się niecierpliwie na jakieś info o Revo, tym bardziej zaczynam rozumieć, że w tej całej pogoni za jak najbardziej mocnym sprzętęm, za tą całą grafiką, coraz bardziej człowiek zapomina o "tym czymś" w grach , co zatrzymuje nas przed ekranem na parę godzin i powoduje, że kończymy grać z uśmiechem na ustach...

Zobaczymy, czy panowie z Nintendo zapewnią nam "to coś"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy będzie premiera i czy żeczywiście będzie miała wbudowany projektor ? :)

Jak dla mnie projektor to fake, ale ogulnie konsola jest w porządku. Jeśli PPU da mu dyżego kopa może być lepsze od X360, mimo słabszego procka ( 2,5GHz vs 3,2GHz ) i z podobnej grafy.

Martwi mnie że jeszcze niema żadnych trailerów z gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena zdaje się być najmniejszym problemem. Jeśli już zakładamy, iż faktycznie nad czymś takim myślą, to jakoś nie wydaje mi się, żeby to był "zwykły" projektor. Przypuszczam, że służyłby do "zadań specjalnych" i byłby tańszy w produkcji, mniej się grzał, wogóle był jakoś okrojony, albo niemiałby z typowym projektorem prawie nic wspólnego. No chyba że będzie oparty na LED-ach, które co jak co, ale są małe, tanie i mało się grzeją. Ale to wszystko to tylko przypuszczania. Niechce żadnej ploty robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze zeby projektor dzialal w miare normalnych warunkach, to musi miec odpowiednia jasnosc - dlatego wlasnie lampy w projektorach tak sie grzeja i zra tyle pradu (a przy okazji kosztuja <_< ).

Jakos nie widze tego na LED-ach.

 

Wydaje mi sie, ze ten projektor to fake - chyba ze to projektoropodobne cos ma tylko sluzyc do wyswietlania malego obrazu blisko konsoli: jakichs menusow itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

 

During a Q&A session following a demonstration of their new Unreal Engine 3, Epic Games' Mark Rein said, "It won't be easy to take something HD res here to the Revolution," continuing we probably "won't be seeing Unreal Engine 3 on the Revolution."

 

Although he was clear to say that he has not seen the final hardware for the Revolution, Rein said the existing Unreal Engine 2 would provice more than enough muscle to take full advantage of the Revolution's hardware since it won't require HD resolution.

 

Naturally, nothing's been announced, so despite the fact this came from Epic's VP, consider it unconfirmed. Any geeks in the house care to pontificate on whether or not UE3 is in fact worth it for Revolution developers?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie Nintendo nigdy nie chciało podawać do publicznej wiadomości specyfikacji swojej nadchodzącej konsoli - Revolution. Tak samo nie mogą jednak postąpić z deweloperami, do tych dotarli dziennikarze IGN... i wyszło szydło z worka.

 

Nintendo od dawien dawna zarzeka się, że nie ma zamiaru brać udziału w technologicznym wyścigu tytanów, w którym ilości polygonów liczonych przez konsole osiągają powoli astronomiczne wartości. Firma stawia raczej na zdefiniowanie od nowa sposobu grania. Temu właśnie ma służyć Revolution ze swoim innowacyjnym kontrolerem. Co ciekawe już w 2004 roku, były prezes firmy, Hiroshi Yamauchi stwierdził, że nowe konsole nie są potrzebne, bo obecne w zupełności wystarczają pod względem mocy. Podobno w produkcji był nawet pad do GameCube podobny do tego z Revolution. Nintendo zniechęciło się jednak po słabym zainteresowaniu takimi akcesoriami jak mikrofon czy bongosy w grach muzycznych na GCN.

 

Specyfikacja techniczna trafiła wreszcie do rąk deweloperów. Ci chętnie podzieli się nią z wysłannikami IGNu, prosząc jednak o anonimowość.

 

Procesory drzemiące we wnętrzu Rewolucji mają być rozwinięciem jednostki centralnej (Gekko) oraz graficznej (Flipper) znanych z GameCube. Zarówno serce nowej konsoli - Broadway od IBM oraz chip graficzny Hollywood od ATI oparte będą o tą samą architekturę. Jak wynika z dokumentacji dostarczonej przez Nintendo procesor główny Revolution pracować ma z prędkością 729MHz. Dla porównania Gekko w GCN pracował z częstotliwością 485MHz, a procesor w Xboxie taktowany był zegarem 733MHz. Xbox 360 posiada 3 rdzeniowy procesor, każdy z nich pracuje z prędkością 3.2 GHz. Same liczby co prawda nic nam nie powiedzą w tym momencie, ale wynika z nich, że chip siedzący w Revolution należałoby raczej porównywać z Xboxem niż z jego następcą.

 

Procesor graficzny Hollywood od ATI to 243MHz. Znów porównując dojdziemy do tego, że analogiczne procesory w innych konsolach taktowane były odpowiednio zegarami: GameCube - 162MHz i Xbox - 233MHz. Dodatkowo Hollywood bedzie dysponować własną pamięcią RAM o pojemności 3 MB.

 

Revolution dostanie 24 MB 1T-SRAM dopalone 64 MB pamięci rozszerzonej dostępnej w każdym momencie i tak samo szybko. Daje nam to 88 MB pamięci RAM nie wliczając 3 MB w procesorze graficznym. GameCube posiadał 40 MB RAM plus dodatkowe 3 MB pamięci graficznej, Xbox wyposażony był w 64 MB RAM, zaś Xbox 360 i PlayStation 3 pracują z 512 MB RAM na pokładzie.

 

Wygląda na to, że Nintendo istotnie zamierza dostarczyć graczom nie imponującą grafikę, a nowy styl grania. Wszystko to za rozsądną cenę, bo Revolution z takimi podzespołami nie powinno być drogie w produkcji.

 

Dziennikarze IGN poprosili o komentarz Nintendo of America, niestety jeszcze go nie otrzymali.

źródło GO

 

BTW: Przyklej ktoś topic ;p thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdy porównamy DS`a z PSP wyjdzie nam, ze ds to gówienko.. bo co on takiego ma ? w zasadzie to nic.. a psp ? o wiele większy wyśtwielacz, szybszy procesor, wiekszy nośnik, karty pamięci.. ale jak jest w rzeczywistości ? pokazali to konsumenci kupując DS`y. z Revolution moze być tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DS jest IMHO duzo lepszy jesli chodzi o gry, za to PSP wygrywa w dziedzinie multimediow (muzyka, filmy, Internet) - zalezy kto jak wykorzystuje przenosny sprzet.

Dokladnie.

 

Jakbym kupował handhelda to tez DS.

 

PSP to dla mnie taki sprzet... hmm... za drogi ze tak powiem bo jako odtwarzacz mp3 nie kupie, bo bym sie bał, ze sie porysuje, w ogole duzy itd... gry jakos do mnie nie przemawiaja, bo to samo mam na PS2 i bardziej mi sie wydzą tytuły z DS. Taki sprzet do wszystkiego, a jak wiadomo, co jest do wszystkiego... ;) Nie mowie, ze PSP to zly sprzet, bo jest bardzo dobrym, jakbym spał na kasie to pewnie bym sobie kupił, ale stricte do grania w pociagu czy autobusie to zainwestowałbym w DS. Kto wie, moze w konsolach stacionarnych tez podejme taką decyzje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie PSP kupiłem w 50% dla gier, druga połowa to mp3, mozliwosc nagrywania na karte roznego rodzajów filmików, zdjecia (zupełnie jak iPod !!!), no i trzeba wspomniec o roznego rodzaju programach, emultorach itd.

Na swoim PSP mam min. takie programy jak, kalendarz, kalkulator, elektroniczny notatnik, budzik, jest tego masa.

A za jakis czas Sony wpusci OFICIALNY emulotor PSX (FFVII, Crashe i reszta znakomitych gier na PSP)

Edytowane przez PanKleks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co kto lubi, swoją drogą to krok nintendo jest interesujący. Architektura ta sama, więc przypuszczam, że nie będzie się ciężko przerzucić z GC na NR, co jest plusem, ale i tak ciekawe jaki będzie efekt. BTW wychodzi na to, że GC ma słabsze bebechy od PS2, a jeśli się niemyle (tak więc mnie poprawcie) to graficznie i tak chyba więcej prezentował od konkurenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

graficznie GC jest lepsze niz ps2 ,wiele tytulow moze to pokazac, nowe Niny bedzie ok. 2 razy silniejsze od GC,jesli Niny odpowiednio popracuje nad grami i pokaze wrescie wszystkie nie ujawnione jeszcze innowacje to moze byc ciekawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...