Skocz do zawartości
mak777

Wii

Rekomendowane odpowiedzi

Wii + Wii Sports = €149.99 (~515zł)

Wii + Mario Kart = €199.99 (~685zł)

Wii + 2 kontrolery + 2 gry = €249.99 (~860zł)

Wcześniej niż na Święta Bożego Narodzenia to ja bym się żadnej rewolucji nie spodziewał. To po pierwsze. Po drugie zjazd z ceny blisko 50% w przypadku 1 pozycji też jest mało prawdopodobny. Po trzecie jeśli to w/w okaże prawdą to popędzę szybciutko do sklepu i kupię sobie to Wii [pozycja 3] :razz:

Trzymam kciuki, żeby się udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Star Wars: The Force Unleashed będzie na Wii. Przynajmniej widziałem gameplay gdzieś.

A i owszem, będzie na Wii też. Co więcej, będzie kilka fajnych "bajerów" w wersjii na Wii

The Wii version will use the Wii Remote to simulate the ability to wield a lightsaber, while the Nunchuk attachment will simulate Force power use.

The Wii version will also feature an exclusive two-player duel mode and five levels not included in the Xbox 360 or PS3 versions.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to Mario Kart :)

Nawet jeśli ta gra miałaby wyjść na komórki, zegarki czy głośniki to nikt nie miałby nic przeciwko.

Każda gra z Marianem w roli głównej zawsze jest dobra, nawet jeśli graliśmy w nią 10 lat temu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, męczyłem już postami w dziale o X360 i PS3. Pomęczę i tutaj ;)

Rozważam zakup konsoli. Znam już plusy i minusy dwóch ww. next-genów. Teraz chciałbym poznać Wasze zdanie o Wii. Mam 5-letniego syna i kobitkę, z którymi chciałbym sobie co jakiś czas pograć. Nie wiem czy na X'a lub PS3 znajdę "rodzinne" tytuły jak na Wii.

 

Kilka pytań:

Czy warto kupić drugi kontroler? Pewnie tak ;)

Czy warto kupić Wii w komplecie z grą Sports ? Pewnie tak ;)

Kiedy premiery najnowszego Mario i Wii Fit?

 

Będę wdzięczny za jakiś opis, jak ta konsola się sprawuje w trakcie zabawy z dziećmi? Kontroler nie jest zbyt delikatny?

I jeszcze grzecznościowe pytanie bo ktoś chcę kupić Wii dziewczynce na komunię. Czy konkurencje z Wii Sports nie są typowo dla chłopców? Jeśli tak, to jakie tytuły dla niej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie. Mam zamiar kupić tą konsolkę jako alternatywę dla mojego X360. Jestem w sprawach technicznych dziecka Nintendo kompletnie zielony. I stąd pytanie. Czy da się podłączyć Wii do monitora LCD z wejściem VGA? Widziałem kabel VGA na allegro, jednak jego cena oscylowała w granicach 200 zł a to 1/4 wartości konsoli więc trochę dużo. Czy są jakieś tańsze sposoby, przejściówki albo coś? Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...