Skocz do zawartości
mak777

Wii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Nie wiedziałem gdzie założyć temat, szukałem na forum i nie znalazłem więc postanowiłem w dziale gier bo to chyba najbardziej gier dotyczy :D Wszyscy się zachwywcają mocą i możliwościami PS3 oraz Xbox 360, tymczasem większość ludzi zapomina o sławetnym Nintento, które w zasadzie jako pierwsze zajeło się tym tematem (konsol) z całej wielkiej trójki :D Aby podsycić apetyt poniżej podaję link do pewnego filmiku, offkoz z możliwości Nintendo Revolution :D Jak dla mnie to może być bomba!!

 

 

Oto filmik prezentujący możliwości nowego dziecka wielkiego N oraz sam jego wygląd!!

 

 

Zachęcam do wypowiadania się na temat nowej konsolki :D

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt...jakoś wszyscy zapomnieli o Nintendo, a to dziwne - to są w końcu pionierzy w tej branży...

 

Fajny filmik, tylko mi wygląd tej konsolki nie pasi trochę...wygląda jak toster...:|

 

Ale zobaczymy co na E3 pokaże N...

 

PS.

 

Ten topic to by bardziej do "Alternatywnych platform" chyba pasował...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez to hełm taki ;)

ogolnie zajefajny, kto wie co tam siedzi - może NIntendo znowu pokaże kto tu rzadzi :twisted: :D

tylko szkoda ze nie pokazali jakiejs gry oprocz tego czegos przez kilka sekund

Edytowane przez pain.exe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"The six-plus minute video appeared on various message boards this afternoon and ever since Nintendo fans everywhere have been fighting to download it. The render, created by an unknown (and very talented) artist or artists, mocks-up what some Nintendo fans would call their dream scenario: a Nintendo Revolution that is so far ahead of the curve that it truly revolutionizes the way people play games. In this case, the console is no longer a console, but a virtual reality headset.

 

The video is not real, but some fans probably wish it were.

 

IGN has included the video in downloadable form. Readers are free to check it out. While it's unlikely that the render is at all an indication of the final system, which Nintendo plans to talk about and showcase at E3 2005, it's an impressive design feat nevertheless."

 

BTW. Ja o Nintendo nie zapomnialem i jestem bardzo ciekaw jak bedzie wygladac NR i co w sobie bedzie miala.

Edytowane przez DrSour

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy zainteresowani wiedzą co siedzi w ps3 i x360, a nikt nie ma pojęcia co w NR.... Kiedyś widziałem dane tech. tej konsolki, ale oprócz tego, że siedzą tam wyspecjalizowane części (jak np. coś do obliczania tylko i wyłącznie fizyki) to nic nie pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no :) zaczyna się walka i dobrze tym lepiej, dla nas :P Ja także obserwuję to co sie dzieje od kilku dobrych dni z dużym zaciekawieniem, miałem PS2 ale zrezygnowałem z niego na rzecz cyfraka i powiem że później do Play'a tęskniłem. Miałem tez Nintendo 64 które dało mi wieeeeeeeele radości :) Mario Kart, Zelda itd. Pora zacząć zbierać pieniążki bo pomimo iż premiera u nas jest odległa w czasie, to swoje będzie kosztować. Na 3 konsole stać mnie nie będzie więc trzeba być dobrym obserwatorem :wink:

Edytowane przez Sphinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziły od dawna plotki (oparte na wielu faktach), że Nintendo nie ma zamiaru konkurować z SONY i Microsoftem pod względem mocy obliczeniowej nowej konsoli. To znaczy, Nintendo Revolution miało być o wiele słabsze od PlayStation 3 czy X-Box 360. Właśnie pojawiły się nowe wieści, które wyraźnie przeczą tej opinii. Konsola Nintendo będzie miała dwurdzeniowy układ graficzny, przygotowany na podstawie konkurencyjnej technologii dla NVIDIA SLi. Nazwa kodowa układu to RN520, N w nazwie to nic innego, jak Nintendo. Pojedynczy rdzeń ma być słabszy od R500, przygotowywanego przez inny zespół ATI dla X-Box 360. Jednak oba rdzenie współpracujące ze sobą, są nawet jeszcze bardziej wydajne. Sprzęt ma posiadać, podobnie jak X-Box 360, 512MB pamięci. Dodatkowo GPU posiadać będzie 16MB pamięci eDRAM na operacje podręczne. Natomiast CPU konsoli oparty jest na architekturze G5. Cztery jądra tykają z częstotliwością 2.5GHz, co łącznie daje 10GHz!!! Każde z nich ma własne 128kb pamięci L1, dzielą między sobą natomiast 512kb pamięci L2. To nie koniec niespodzianek! Dodatkowo konsola posiadać będzie odseparowany, zaawansowany procesor dźwięku, oraz wyposażony w 32MB pamięci, oddzielny PPU. Czyli ogromnie wydajny procesor do obliczania fizyki, który być może już niebawem będzie dostępny także dla komputerów PC, w wersji PCI oraz PCI-e. Więcej informacji poznamy podczas trwania targów E3.

 

Frazpc

 

 

Specyfikacją ta konsolka wymiata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ujrzałem zdjęcie na tiscali, moim zdaniem najładniejsza, najzgrabniejsza i najbardziej fajowska zabawka spośród next-gen'ów(myślę o wyglądzie), do tego mała i elegancka z klasą.Cena konsoli będzie za design a wydajność dodadzą gratis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

witam

 

zaczelo sie E3, a razem z nim masa nowosci o konsolach, jak bedzie wygladac nowe nintendo juz wiemy ,ale zanim sie ona ukaze ,zobaczmy jakie nowe tytuly przygotowalo nintendo jeszcze na ten rok...jest taki tytul i na niego z utesknieniem czekam:)....to..zelda!!!!!!.Filmiki mnie poprostu zabily!!! a teraz musze zmartwychstac aby znowu czekac na nowa zelde,filmik gdzie pokazana jest woda poprostu wymiata,wszystkie lokacje zewnetrzne czyli pola..hurule??..sa swietnie zrobione,jazda linka na wielkim dziku czy czyms takim jest super:), ponac link bedzie mogl sie zmienic w wilka!!, poziomy w lochach wygladaly juz bardzo podobnie do poprzednich edycji ale i tak o wiele lepiej,bez 2zdan ta pozycja musi byc w zbiorze kazdego fana nintendo,swoja droga gc pokazuje ze choc slabsze od xboxa ma spory zapas mocy bo naprzyklad 4 rezydent czy nowa zelda to jest czysta moc tej konsoli:), a jesli tak potrafia wygladac na starym juz gc to jak beda wygladac na revolution??!!.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam tylko w tym topicu o next genach sie nie udzielałem ;) , a szkoda

 

info:

 

padziorek(czy taki będzie nie jestem pewien)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

konsolka(pewnie juz każdy widział, ale pozwolę sobie umieścić ją tu ponownie bo jest najładniejszą z całej trójki next genów)

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

a tu niesamowite info od nintendo :)

 

konsolka ma być wsteczna ze starymi konsolkami, tzn. gry na NES, SNES i N64 :blink: maja poprawnie działać na nową konsolą :blink:

 

i jeszcze jedno nintendo podało że gry ze starszych konsol będą po liftingu(ukazane z innej strony) tzn że będzie np. taki Super Mario Bros(oryginalna wersja nie od nowa pisana), który wyszedł na SNESa i będzie przez Revolution poprawiana graficznie, ale jak oni to zrobią to ja nie wiem :blink:

 

i skany ukazujące gry(starsze, jest ich na razie 221) na revolutions oraz nową konsolkę :)

 

http://www.cubed3.com/media/2005/June/temp...olutionfam1.jpg

 

http://www.cubed3.com/media/2005/June/temp...olutionfam2.jpg

 

http://www.cubed3.com/media/2005/June/temp...olutionfam3.jpg

 

a co do daty wyjścia samej konsoli, to do prasy wyciekły zadziwiające informacje :rolleyes: , gdyż konsolka miałaby się ukazać w marcu 2006

 

Dołączona grafika

 

wystarczy na dzisiaj ;0

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

i jeszcze jedno nintendo podało że gry ze starszych konsol będą po liftingu(ukazane z innej strony) tzn że będzie np. taki Super Mario Bros(oryginalna wersja nie od nowa pisana), który wyszedł na SNESa i będzie przez Revolution poprawiana graficznie, ale jak oni to zrobią to ja nie wiem :blink:

1517107[/snapback]

Moze tak jak w ps2 kiedy odpali sie gre z ps1;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja chce Conkera :D

bedzie na XBOX'a Conker Live & Reloaded to niech wydadzą to i na NR :D

 

http://www.conker.com/

 

zagrajcie w Conker's Bad Fur Day na N64 (przez EMU albo normalnie), obejrzyjcie filmiki z remaku (Live&reloaded) oraz screeny i powiedzcie czy ta gra nie jest genialna > ? :D dlaczego na pieca nie ma takich gier ? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja chce Conkera :D

bedzie na XBOX'a Conker Live & Reloaded to niech wydadzą to i na NR :D

 

1519996[/snapback]

 

 

a po co na pieca taka gra jak i tak prawie każdy by ją ukradł, na konsole jest dużo wieksza sprzedaz oryginałów jak i samych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze tak jak w ps2 kiedy odpali sie gre z ps1;)

1519619[/snapback]

A wiesz jaka jest różnica, miedzy krążkiem CD, który odtworzysz w napędzie DVD, a trzema różnymi rodzajami cardridżów? Bo ja czyje różnice :) Wiec raczej nie odpalą tego tak jak w ps2 kiedyś odpalali gry z ps1. Chyba, że młotkiem beda wbijać cardridge do napedu DVD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mnie ktoś oświecić, czy Conker, to była ta słynna ostatnia gra na N64 (pewnie źle zgadyje, ale ta wiewiórka mi nasówa taką myśl), w której tak pięknie klnęli??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak to chyba to :)

nie wiem czy ostatnia ale napewno jedna z ostatnich ;)

przeklinanie to chleb powszedni ale oprócz tego gra posiada mnóstwo smaczków, crash bandicoot jest dnem w porównaniu do Conkera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...