Skocz do zawartości
Gość =H2o=Destroyer[PL]

Oszustwa na aukcjach internetowych

Rekomendowane odpowiedzi

Gość =H2o=Destroyer[PL]

Witam!!

Podaje wam linka do aukcji na allegro ktora jest niezla sciema.Sami zobaczcie jaki kit czlowiek wciska az zal dupe sciska :lol: Zwroccie uwage na cene i taktowanie Gpu jakie ten kolo podaje :?

 

AUKCJA allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już poleciało zawiadomienie do allegro ;)

 

"Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!

Postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak to będzie możliwe (na ogół w ciągu pierwszych 48 h)."

 

Edit:

tego pana juz "zalatwilem" :D

http://aukcja.onet.pl/show_user.php?uid=3243212

sprzedawal telefony za 1/4ceny i twierdzil, ze mozna odebrac osobiscie, jak chcialem to zrobic to powiedzial, ze telefony ma jego kolega w elblagu i on je wysyla ;)

Edytowane przez lukas-comp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać odrazu ze ktoś chce zarobić :)

Oszustów na Allegro jest masa więc wole kupić nową rzecz niz jakieś tanie,zepsóte i bez gwarancji [ciach!]o...

Allegro jest według mnie szitem.

AMEN :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Vectra

:ploom: co za kretyn :mur: smierdzi walem na kilometry :? pozdrawiam

 

EDIT

Dane techniczne i nazwe to chyba na poczekamiu wymyslil :lol:  :mur:

1445505[/snapback]

juz nie chodzi o to, widac ze próbuje naciągnac ludzi na zakup karty która w sklepie chodzi w granicach ~1900-2200zl - po wpłacie na konto zamiast karty wysle np cegłe :mur: :lol:

Edytowane przez Vectra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze tak jak z plytami DFI, te karty najzwyczajniej w swiecie spadly z ciezarowki ? :P

 

widocznie te karty sa tak tanie ( tak jak te plyty DFI ) bo maja nie to chlodzenie co trzeba :D

 

gigabyte to ...asus ? od kiedy ? :lol:

 

ja Wam powiem, chlopaki, ze my chyba musimy do sprawy podejsc tak jak sprzedajacy:

 

Do swojej działalności na allegro podchodzę poważnie i tego samego wymagam od Ciebie

! - jeśli nie chcesz nie licytuj, masz obawy PISZ !

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

wtedy po prostu przejrzymy na oczy i uwierzymy, ze te karty "istnieja" :D

 

aaa..jeszcze jedno

Na wszystkich moich aukcjach zdięcia są REAL dokładnie tego przedmiotu który jest licytowany

juz dawno sie tak nie usmialem :D :D :D

Edytowane przez ffx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skad tacy debile jak ten sprzedajacy sie biora to nie wiem....on tylko naciagnie osoby kompletnie nie majace pojecia o sprzecie...6800 Ultra GT 128 bit :)

parametry z kosmosu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem kolesiowi pytanie

"Dzień dobry.

Mam pytanie. Czemu na karcie jest nazwa firmy "ASUS", a w aukcji pisze Pan, że te karty to Gigabyte? I czy po wygraniu aukcji, będzie możliwy odbiór osobisty?

Pozdrawiam."

Zobaczymy co odpisze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość =H2o=Destroyer[PL]

Haha widze ze wam tez sie spodobalo :D Kurcze ale kretaczy mamy w kraju! :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

huhuhuh, ale sciema, ludzie GPU: 700Mhz hahaha, to sobie niezle wymyslil. Ten jeden co za licytowal to wydaje mi sie, ze tez sciema, bo wyglada mi to na jego kumpla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jakiś nowy model widzę, kosztem ceny obnizyli mu szynę do 128 i zrezygnowali z sm3.0 na rzecz 2.0. Należy jednak zwrócić uwagę na podwyższone zegary karty, to naprawdę daje kopa ... Szkoda ze gadu nie dał, porozmowiał bym sobie :(

 

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze wszystkich ściem na allegro najbardziej podobają mi się te w stylu:

 

"... niemam jak sprawdzić sprzętu bo mam inną płytę, a kolega ma plomby na obudowie.... ale sprzęt do tej pory działał idealnie... więc raczej 100% sprawny... ale nie przyjmuję negatywa"

 

To jest dopiero podejście :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja podszedłem do sprawy bardziej psychologicznie... Narazie napisałem maila jako napalony małolat :) Spaliła mi się stara karta, potrzebuje na szybko nową, kasa czeka ale chciałbym dokładne parametry i czy to box czy oem itd. :) No i żeby zadzwonił jak może albo podał telefon to jeszcze dzisiaj kasę przeleję ;) Jak się odezwie to wtedy zaczne pytać o co innego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość =H2o=Destroyer[PL]

A ja podszedłem do sprawy bardziej psychologicznie... Narazie napisałem maila jako napalony małolat :) Spaliła mi się stara karta, potrzebuje na szybko nową, kasa czeka ale chciałbym dokładne parametry i czy to box czy oem itd. :) No i żeby zadzwonił jak może albo podał telefon to jeszcze dzisiaj kasę przeleję ;) Jak się odezwie to wtedy zaczne pytać o co innego ;)

1445888[/snapback]

 

Dobry pomysł,moga byc niezle jaja jak sie z toba skontaktuje :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mędrki <>Szkoda, że nie wpadliście na to, że ten pacjent może sobie czytać to forum. Prawdopodobieństwo, że natknął się na ten temat jest dosyć duże. Trochę popsuliście mu szyki i teraz się wk.u.r.wia na was. I bardzo dobrze. Im więcej ludzi przeczyta topic, tym mniej kupi cokolwiek od niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie odbyłem 2 ostre rozmowy z uzytkownikami allegro którzy sprzedają durony ale nie wiedzą czy są sprawne bo nie mają gdzie sprawdzic, a procki pochodzą z norwegi, od wójka, mamy :D (serio), z firmy itp. chciałem z poczatku rozmowy wstapić z kompem żeby je sprawdzic pierwszy po rozmowie że jak ja to sobie wyobrażam po ok 5 min przyznał sam ze proc jest wogóle nie sprwany a przyniosła mu proce mama 1.2 i 1.6 durony i ma zaplombowanego kompa i ma inną płaszcyzne(czytaj:platforme) a drugi tak kręcił że cały tydzien go niebędzie bo jedzie do poznania no to chciał odrazu do niego wstapic ale ma dzisiaj sprawy rodzinne :lol: co za kretacze eeeehhhhh, nie wstawie rozmó bo sa przy końcu niecenzuralne :-P

Edytowane przez surix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

... nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych... ale czy zwrocilisci uwagę.. ze ten Pan Janusz ktory to chcial sprzedac te gigabajty 6800... wystawil za jednym razem towaru na ponad 160000 zł.... i wszystkiego ma srednio od 8 do 20 sztuk.... ja nie wiem czy ktoras z firm bedaca tu na allegro na tak kwote wystawia na raz towaru.... moze jestem przewrazliwony.. ale na kogos kto dopiero sie zarejestrowal .... towar na taka kase... coz.... mi daje to przynajmniej do myslenia... mam nadzieje ze bede sie mylil i to uczciwy czlowiek... bo pomalu z tego co widze to czesc osob zaczela kupowac od niego rzeczy...

 

Szem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja proponuje powolac taka grupe na forum, ktora zajmowala by sie przekretami na allegro.

wyszukiwaliby potencjalnych kretaczy i zlodziei i ostrzegali ludzi ( naturalnie rowniez powiadamiali staff allegro)

 

moznaby zrobic osobna kategorie na forum na tego typu tematy :)

jak cos - ja sie chetnie pisze :)

 

co sadzicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja proponuje powolac taka grupe na forum, ktora zajmowala by sie przekretami na allegro.

wyszukiwaliby potencjalnych kretaczy i zlodziei i ostrzegali ludzi ( naturalnie rowniez powiadamiali staff allegro)

 

moznaby zrobic osobna kategorie na forum na tego typu tematy :)

jak cos - ja sie chetnie pisze :)

 

co sadzicie ?

1446456[/snapback]

dobry pomysł :wink: krętaczy nie brakuje :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem kolesiowi pytanie

"Dzień dobry.

Mam pytanie. Czemu na karcie jest nazwa firmy "ASUS", a w aukcji pisze Pan, że te karty to Gigabyte? I czy po wygraniu aukcji, będzie możliwy odbiór osobisty?

Pozdrawiam."

Zobaczymy co odpisze  :D

1445609[/snapback]

No i koleś nie odpisał :D A na do datek zakończył aukcje. Widzę, że na allegro pojawia się ostatnio coraz więcej podejrzanych "kliętów" :mur: A z tym zakładaniem tematu o allegro, to całkiem niezły pomysł. Ale jak ktoś znajdzie jakiś "staf" to i tak nie powie.( Tylko sam kupi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja proponuje powolac taka grupe na forum, ktora zajmowala by sie przekretami na allegro.

wyszukiwaliby potencjalnych kretaczy i zlodziei i ostrzegali ludzi ( naturalnie rowniez powiadamiali staff allegro)

 

moznaby zrobic osobna kategorie na forum na tego typu tematy icon_smile3.gif

jak cos - ja sie chetnie pisze icon_smile3.gif

 

co sadzicie ?

1446454[/snapback]

Hehe a lamusom z allegro za co placimy ? Blad w cytowaniu :D Edytowane przez viod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze napisales - "lamusom" ..Ci ludzie nie znaja sie kompletnie na sprzecie i dlatego trzeba im troche pomoc ;)

 

oni wiedza jak ponaglac za nieplacenie rachunkow :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...