Skocz do zawartości
Gość =H2o=Destroyer[PL]

Oszustwa na aukcjach internetowych

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie to co zawsze robię w takich przypadkach:

facet odsyła procka do mnie (na swój koszt), a ja sprawdzam i uwzgledniam reklamację albo nie ;)

Przeważnie odsyłam do hurtowni, jakby co dostaniesz ekspertyzę "z winy użytkownika". Przecież to nowy proc, masz na niego kwity. Szlifowany kapsel nie powoduje automatycznie odzrzucenia reklamacji przez Intela, z AMD jest gorzej.

1582673[/snapback]

Wiesz pierwszy raz takie coś mi się przytrafiło i nie wiem co robić. Co innego jak to był by proc z hurtowni to bym go wziął na gwarę i nie było by problemu, wtedy by mnie nawet nie obchodziło czy to z jego winy czy nie. Ale to był proc odemnie z szafki i raczej bez gwary bo mu wyszlifowałem czapke do miedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieważne skąd procesor, i tak musisz sam go sprawdzić.

Już pisałem że serwis Intela nie odrzuca reklamacji tylko na podstawie "wyszlifowany kapsel", wiem bo im takie wysyłałem ;) szukaj kwitów :P

 

(ekspertyza w jednym przypadku była taka: "uszkodzony w wyniku przetaktowania", ostatnie parametry robocze są chyba zapisane w chipie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieważne skąd procesor, i tak musisz sam go sprawdzić.

Już pisałem że serwis Intela nie odrzuca reklamacji tylko na podstawie "wyszlifowany kapsel", wiem bo im takie wysyłałem ;) szukaj kwitów :P

 

(ekspertyza w jednym przypadku była taka: "uszkodzony w wyniku przetaktowania", ostatnie parametry robocze są chyba zapisane w chipie)

1582690[/snapback]

:) Czyli jak wyszlifowana czapka to nie problem to można reklamować :D Wysyłałeś bezposrednio do Intela w PL ? Pytam bo nawet nie wiem skąd ten procesor oryginalnie pochodzi tzn. z jakiego sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieważne skąd procesor, i tak musisz sam go sprawdzić.

Już pisałem że serwis Intela nie odrzuca reklamacji tylko na podstawie "wyszlifowany kapsel", wiem bo im takie wysyłałem ;) szukaj kwitów :P

 

(ekspertyza w jednym przypadku była taka: "uszkodzony w wyniku przetaktowania", ostatnie parametry robocze są chyba zapisane w chipie)

1582690[/snapback]

zgadzam sie, jesli byl wyszlifowany do miedzi to powinni ci przyjac, i nierobic zadnych problemow, co innego sprawa ma sie w zwyklych sklepach w ktorych mają swoj servis przy sklepie i dopiero potem wysylaja do producenta lub glownego servisu danej firmy...wtedy to na 1000% odwalą taki proc mowiac "czlowieku coś ty zrobil, tak niemozna, straciles gwarancje i tyle,tego proca niemozemy przyjac na gware, proponujemy zakup nowego proca" Wmowią takiej osobie ze to z jej winy a na dobrą sprawe to sami niewiedzią ze INTEL by im taką gware uwzglednil

 

Co innego jesli to AMD oni są bardziej wybredni, i zdejmowanie czapki lub jej slifowanie moze byc powodem, i najczxesciej jest powodem odrzucenia gwarancji

 

A co ustawien to podobno nawet w spalonym procu jest chip ktory zapisuje ostatnie parametry pracy (napiecie,temp,taktowanie, mnoznik) poprostu taka czarna skrzynka.

Edytowane przez paolowawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ustawien to podobno nawet w spalonym procu jest chip ktory zapisuje ostatnie parametry pracy (napiecie,temp,taktowanie, mnoznik) poprostu taka czarna skrzynka.

1583352[/snapback]

To nawet dobrze bo przed sprzedaniem chodził na standartowych ustawieniach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

luks__pl, twoja sytuacja jest prosta. Każ sobie odesłać ten procek i go sprawdź. Jeśli uwalony z winny kupującego nie uwzględaniasz reklamacji i dobry Boże nie pomoże. Koleś musi się z tym pogodzić ;) Na przyszłość ZAWSZE zaznaczaj w czasie aukcji że towar który sprzedajesz jest przed wysyłką sprawdzany, testowany i dobrze zapakowany w czasie transportu i że ewentualne reklamacje związku z uszkodzeniem nie są uwzględniane.

 

Powiedz mu w wprost, że spalił proca jak go zakładał na Socketa i nic z reklamacji ;)

(bo taka pewnie była prawda)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luks__pl, twoja sytuacja jest prosta. Każ sobie odesłać ten procek i go sprawdź. Jeśli uwalony z winny kupującego nie uwzględaniasz reklamacji i dobry Boże nie pomoże. Koleś musi się z tym pogodzić ;) Na przyszłość ZAWSZE zaznaczaj w czasie aukcji że towar który sprzedajesz jest przed wysyłką sprawdzany, testowany i dobrze zapakowany w czasie transportu i że ewentualne reklamacje związku z uszkodzeniem nie są uwzględniane.

 

Powiedz mu w wprost, że spalił proca jak go zakładał na Socketa i nic z reklamacji ;)

(bo taka pewnie była prawda)

Zakładam, że Luks pisze prawdę

 

Ronin, Twoje wytłumaczenie w przypadku gdy sprzedający jest nieuczciwy, godzi w kupującego. Bo nieuczciwy sprzedający może napisać dokładnie to co Ty. Najlepszym rozwiązaniem jest odbiór osobisty, oględziny przedmiotu, a najlepiej jego test w obecności sprzedającego i kupującego. Tylko rzadko jest to możliwe :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Zakładam, że Luks pisze prawdę

 

Ronin, Twoje wytłumaczenie w przypadku gdy sprzedający jest nieuczciwy, godzi w kupującego. Bo nieuczciwy sprzedający może napisać dokładnie to co Ty. Najlepszym rozwiązaniem jest odbiór osobisty, oględziny przedmiotu, a najlepiej jego test w obecności sprzedającego i kupującego. Tylko rzadko jest to możliwe :?

1583567[/snapback]

Mój sposób (stosuje go na swoich aukcjach i jakoś ludzie kupują ;)) jest nieperfekcyjny ale sprzedawca TEŻ musi być ubezpieczony. Polak potrafi i wałki odwalają też kupujący! Powiecmy sprzedałem procek wart 200 zł. Procek był w 100% sprawny, bez mechanicznych uszkodzeń. Ja go ładnie pakuje, wkładam do korpety i wysyłam. Kolo który go kupił otwiera paczkę, wyciąga z niego dobrego procka a wkłada swojego starego które zjarał (kapujecie iluzje ;)) Pisze do ciebie że procek jest walnięty i chce zwrotu kaski gdyż sprzedałeś mu popsuty procek. I tu cie koleś ma! Jeśli odmówisz to pójdzie na policję i zagra fajną bajeczkę. Ty tostajesz negatywa, zawieszenie konta i policję na głowę (jesteś uczciwy więc podajesz prawdziwe dane) Jesli nie masz papierów na proca lub numerów seryjnych wysłanego towaru MOŻESZ SIĘ WALIĆ W CZOŁO!!! Nie udowodnisz że ten procek którego koleś ma to nie ten którego wysłałeś. I dlatego wyraźnie zaznaczm że procek wysyłam sprawny i sprawdzony a ewentualne uszkodzenia w czasie transportu lub z winy kupującego nie uwzględniam. Jesli kupujący akceptuje moje warunki może mnie później pocałować w nos.

 

PS. Zawsze robie fotki i spisuje wszystkie dane z towaru który sprzedaje by mnie ktoś w taki prosty sposób nie wyrolował...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jak wczoraj dostałem maila od allegro to normalnie sie wqr.wiłem!

kupiłem płyte od niego

jak widzać dość dawno to było, nie sprawdziłem płyty u siebie i ie wystawiłem komenta, pracowała przez chwile u kolegi ale nie wiem czy jest w pełni sprawna ;). Ale nieważne czy jest sprawna czy nie, jest gwara

 

No dobra, po zakończeniu aukcji koleś mi pisze że chce za nią 370 zł 8O dowód

ok zgodziłem sie bo i tak było spro taniej wtedy.

Pieniądze przelałem płyta przyszła u kumpla działała i sobi żyłem w spokoju, a tu nagle koleś do mnie że nie uiściłem opłaty i domaga sie zwrotu prowizji i mi pisze zę nie zapłaciłem!! :|

Poszukam jeszcze dowodu przelewu, chociaż nie wiem czy znajde:/

 

Co teraz zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieniądze przelałem płyta przyszła u kumpla działała i sobi żyłem w spokoju, a tu nagle koleś do mnie że nie uiściłem opłaty i domaga sie zwrotu prowizji i mi pisze zę nie zapłaciłem!! :|

Poszukam jeszcze dowodu przelewu, chociaż nie wiem czy znajde:/

 

Co teraz zrobić?

1584581[/snapback]

Dostałeś z Allegro maila? to normalna procedura przy zwrocie prowizji :)

 

Odpowiedz na niego, w załączniku daj całą korespondencję ze sprzedawcą i dowód wpłaty. To sie nazywa "protest", powinien byc nawet link w mailu :lol:

 

Dodatkowo piszesz przez "formularz" http://www.allegro.pl/contact.php donos na sprzedawcę (też z załącznikami) i masz go z głowy ;)

 

Wybrany temat: Jestem Kupującym > Inny problem ze Sprzedającym >

"Uprzejmie donoszę że sprzedający xxxx (tu link do profilu sprzedawcy) po aukcji zarządał kwoty wyższej niż wylicytowana, to znaczy 370PLN zamiast 305PLN w aukcji (tu link do aukcji). Na potwierdzenie tego posiadam korespondencję ze sprzedawcą i i dowód wpłaty". Dostaniesz odpowiedź (nie z automatu, czekaj aż odpowie pracownik) i wtedy bedziesz mógł wysłać dokładny opis problemu.

(w załączniku maile w formacie *.eml i skan przelewu)

 

Masz 90% szans na to że konto sprzedającego zostanie zawieszone, nic tak nie wkurza adminów allegro jak unikanie prowizki :D (a to było własnie unikanie prowizji)

 

Po co ten manewr z "formularzem"? Po prostu pracownik który rozpatruje zwrot prowizji nie zrobi NIC poza uznaniem (lub nie) roszczenia sprzedawcy. Tak to działa ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jaki lol!

po korespondencji z kolesiem wyszło na to że ktoś sie pod niego podszył, on sprzedał płyte komuś innemu, a ten koleś z którym ubiłem interes ma sie do tego jak piernik do wiatraka:|

narazie czekam na dalsze wyniki naszej korespondencji

Przyznam że sie ładnie uśmiałem, nie dość że mógł mnie kolo zrobić w bambuko to nie zrobił a płyta jest i działa(ła) poza tym jest jeszcze faktura z Siriusa i gw. ;)

 

Miał jush ktoś taki przypadek? :|

 

Chyba bede musiał jakośzwrócić prowizje, tylko ie wiem ile tego jest ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś chciał sobie kupić voipbustera <_< tu tu są linki:

http://allegro.pl/show_item.php?item=59654047

http://allegro.pl/show_item.php?item=59962563

http://allegro.pl/show_item.php?item=60188421

http://allegro.pl/show_item.php?item=60196974

http://allegro.pl/show_item.php?item=59963244

http://allegro.pl/show_item.php?item=60204078

http://allegro.pl/show_item.php?item=60204193

Zaraz zgłoszę te aukcje do administracji allegro. Sprzedawać darmowe programy :mur: :mur:

Edit:

Już zgłoszone :D

Edytowane przez siuks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jak wczoraj dostałem maila od allegro to normalnie sie wqr.wiłem!

kupiłem 1584581[/snapback]

Hinco!

Nie pij tyle, jak korespondujesz.

Przecież wyraźnie wynika z podanej przez Ciebie korespondencji, że gość proponuje Ci inną trochę lepiej wyposazoną płytę niż tą którą licytujesz.

Nie wynika,. przynajmniej z tego, co pokazales jako dowód, że on się pod kogoś podszywa. A powołuje się na aukcję, po widzial, że w niej licytujesz.

Gość mial podobną płytę jak ta na aukcji i Ci ją zaproponował, a Ty się zgodziłeś i kupileś ją poza aukcją!! Ciesz się, że Ci konta nie zawiesili.

Bez urazy ale jesteś MEGALOLEM spostrzegawczości.

Jak nie chcesz nega to się dogadaj z PRAWDZIWYM sprzedającym w tej aukcji, że mu prowizję zwrócisz. Możesz jej wprawdzie nie płacić, ale wtedy zdaje się, że on musi dać Ci nega, żeby kase odzyskać.

Na marginesie to chyba przepłaciłeś kupując poza aukcją.

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej aukcji, że mu prowizję zwrócisz. Możesz jej wprawdzie nie płacić, ale wtedy zdaje się, że on musi dać Ci nega, żeby kase odzyskać.

1590643[/snapback]

Nie musi nega wystawić , miałem systuacje że zalicytowałem sprzet, ale z jakiś tam przyczyn okazało się że nie moge go kupic :huh: . Poprosiłem sprzedajacego o nie wystawwianie komentarza i allegro tez zwróciło mu prowizje :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musi nega wystawić , miałem systuacje że zalicytowałem sprzet, ale z jakiś tam przyczyn okazało się że nie moge go kupic  :huh: . Poprosiłem sprzedajacego o nie wystawwianie komentarza i allegro tez zwróciło mu prowizje  :wink:

1591061[/snapback]

No tego nie byłem pewien własnie.

Skąd inąd sytuacja kuriozalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny problem sprzedałem telefon . http://www.allegro.pl/show_item.php?item=60109074

 

Koleś skontaktował sie ze mną błyskawicznie . Odpisywałem mu na maile z jednego oficjalnego konta które jest zarejestrowane przy profilu w allegro .

 

Koleś mi nagle pisze....

 

" Witam!!

 

Słuchaj nie podoba mi się to że najpierw piszesz jedan adres i jedno nazwisko i nr konta a pózniej drudie nazwisko i nr konta PO PIERWSZE NIE MASZ NAWET JEDNEGO POZYTYWA I COŚ MI SIE TU NIE PODOBA ALBO DAJESZ JEDEN NR KONTA I NAZWISKO I JA WPŁACAM CI NA KONTO (ZALICZKĘ =70zł TY MI WYSYŁASZ TELEFON I JA ODBIERAM TELEFON I WYSYŁAM RESZTĘ KASY ALBO ZA POBRANIEM!!!!!!ALBO NIESTETY KONIEC NASZEJ AUKCJI!!!JAK CHCESZ TO MI WYSTAW NEGATYWA ALE JA TEŻ WYSTAWIA!!!!!!!!!Czekam na odpowiedz i pozdrawiam!!!!!"

 

Nie napisałem mu żadnego adresu . Pod każdym mailem podpisałem sie imieniem i nazwiskiem . Co zrobić z takim kolesiem ??? Ja nie popuszcze warunki zostały jasno ustalone po pierwszym mailu i zakceptowane przez niego .

Byłem sceptykiem jeżeli chodzi o allegro .. moja pierwsza aukcja i odrazu taki burdel a nie chce dostać negatywa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to sie nie dziwie gościowi , nie masz żadnych komentarzy koleś , się boi , że go oszukasz , a prawda jest taka , że suma 140 zł jest nie do odzyskania , łatwiej odzyskać 2000-3000 i więcej niż 140 zł. Najlepiej zadzwoń do niego i porozmawiaj coś ustalcie , zawsze inna gadka jest przez telefon a inna przez maile , pozatym jeśli np chce koniecznie za pobraniem to niech Ci wysle na konto zaliczke na pobranie i mu wyślij.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może wy mi pomożecie, moja aukcja http://www.allegro.pl/show_item.php?item=59057064 zobaczcie i przeczytajcie co tam napisałem, obecnie mam więcej komentarzy.

 

Po otrzymaniu paczki przez kilka dni się nic nie odzywał. WIęc postanowiłem przypomnieć mu o komentarzu. Napisałem wczoraj wieczorem maila z przypomnieniem. A on jak dziś rano sprawdziłem pocztę to mnie z nóg zwaliło. Koleś domaga się zwrotu kasy bo jak twierdzi brakuje na ramie jakiegoś elemenciku. Podobno według niego można sobie płytę główną uszkodzić testując pamięć na płycie bez tego czegoś. Koleś straszy mnie że wykorzysta wszystkie możliwe sposoby aby odzyskać kasę. Twierdzi że ta aukcja to oszustwo!! Paranoja!! napiszcie co mam zrobić!! Napisałem na aukcji, że nie przyjmuję ZWROTÓW!! :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SABUR -->> Z twojej aukcji " Na swoim kompie nie mogę sprawdzić, ponieważ pracuję jeszcze na leciwych SDRAM" - a w twoim podpisie widze co innego :]

 

Co do tego gościa to chyba umie czytać, napisałeś ze nie przyjmujesz zwrotów, to brał ten RAM na własną odpowiedzialność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może wy mi pomożecie, moja aukcja 1595335[/snapback]

No widzisz, jeden leszcz nie dał sie zrobić w jajo. Komu te kity wciskasz? "Testowałem" ... no jasne, dokładnie testowane :lol:

SEMPRON 2200+@1900MHz 1,6v

EPOX 8KRAI v1,1

RAM 333@422 3,0v

GF 4MX440 250/400@380/575

A ten komp z podpisu to nie twój? jaka szkoda :zonk:

Sprzedałeś nietestowany (uszkodzony?) RAM wiec nie oczekuj że kupujacy będzie ci wdzięczny.

Co do tego gościa to chyba umie czytać, napisałeś ze nie przyjmujesz zwrotów, to brał ten RAM na własną odpowiedzialność.

1595393[/snapback]

Pamięci nietestowane / uszkodzone wystawia sie tam:

http://www.allegro.pl/showcat.php?id=4298&order=t&view=gtext

Pisać to sobie może.

Edytowane przez IchBinIdiot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SABUR -->> Z twojej aukcji " Na swoim kompie nie mogę sprawdzić, ponieważ pracuję jeszcze na leciwych SDRAM" - a w twoim podpisie widze co innego :]

 

Co do tego gościa to chyba umie czytać, napisałeś ze nie przyjmujesz zwrotów, to brał ten RAM na własną odpowiedzialność.

1595393[/snapback]

 

wiem, ale kupował na własną odpowiedzialność. On cyba nie siedzi na tweak. Testowałem je tak jak napisałem, nie bawiłem się w lepsze testy, ponieważ są to 266MHz czy zdecydowanie za WOLNE!!!!!!!!! Co on moiżę mi zrobić?? 51 zł to za mało abym miał doczynienia z policją, ponieważ za niska szkodliwość czynu. Nie wiem czy patrzyłeś ale ma jeden pozytyw za jakieś krętactwo. A mam takie pytanie gdzie są ulokowane na pamięci elementy BC2 i BC13?? Nie są odpowiedzialne za REG i ECC????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On cyba nie siedzi na tweak.

To można łatwo nadrobic, prawda?

:lol:

Testowałem je tak jak napisałem, nie bawiłem się w lepsze testy, ponieważ są to 266MHz czy zdecydowanie za WOLNE!!!!!!!!!

Za wolne do testowania programem Memtest86? ... ciekawa teoria

:lol:

Co on moiżę mi zrobić?? 51 zł to za mało abym miał doczynienia z policją, ponieważ za niska szkodliwość czynu.

W przypadku oszustwa nie ma kwoty granicznej. Można iśc do pudła tak samo za 1 zł jak i za 1k PLN :lol:

Nie wiem czy patrzyłeś ale ma jeden pozytyw za jakieś krętactwo. A mam takie pytanie gdzie są ulokowane na pamięci  elementy  BC2 i BC13?? Nie są odpowiedzialne za REG i ECC????

1595424[/snapback]

Kondensatory filtrujące. Nie mają nic wspólnego z ECC i REG (cokolwiek by to miało znaczyć).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To można łatwo nadrobic, prawda?

:lol:

 

Za wolne do testowania programem Memtest86? ... ciekawa teoria

:lol:

 

W przypadku oszustwa nie ma kwoty granicznej. Można iśc do pudła tak samo za 1 zł jak i za 1k PLN :lol:

Kondensatory filtrujące. Nie mają nic wspólnego z ECC i REG (cokolwiek by to miało znaczyć).

1595439[/snapback]

 

za wolne dla mnie!!

Ten koleś twierdzi, że są wylutowane te kondesatory i napisał że można rozwalić sobie płytę przez taką pamięć bez nich. Ale ja nie rozumię co on ma z tym oszustwem, kupił na własną odpowiedzialność!!! :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za wolne dla mnie!!

Ten koleś twierdzi, że są wylutowane te kondesatory i napisał że można rozwalić sobie płytę przez taką pamięć bez nich. Ale ja nie rozumię co on ma z tym oszustwem, kupił na własną odpowiedzialność!!! :mur:

1595465[/snapback]

Z opisu aukcji wnika jasno ze nie wiesz czy jest sprawna i kupuje na własna odpowiedzialnosc!!!

Napisz mu maila zeby jeszcze raz przeczytał opis aukcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za wolne dla mnie!!

Ten koleś twierdzi, że są wylutowane te kondesatory i napisał że można rozwalić sobie płytę przez taką pamięć bez nich. Ale ja nie rozumię co on ma z tym oszustwem, kupił na własną odpowiedzialność!!! :mur:

1595465[/snapback]

Przestań, to nie jest smieszne. Mogłeś pamięci przetestować, ale dałeś w opisie ściemę bo były uszkodzone. W każdym razie nie jesteś w stanie udowodnić że przed wysłaniem były sprawne, co na jedno wychodzi.

Co do reszty:

1 ) Koleś jest idiotą, albo ma "mądrych innaczej" doradców. (brak w/w kondensatorów nie może spowodować uszkodzenia płyty)

 

2 ) Twój opis aukcji jest "celowym wprowadzeniem w błąd co do istotnych cech lub właściwości", co podpada pod paragraf ... o ile oczywiście ktoś ma "chody" i nadmiar czasu :lol: policja sama z siebie nie tknie takiej sprawy.

 

3 ) Możesz sobie pisać "nie życzę sobie negatywów, zwrotów i neutrali" fontem 36 i na czerwono, a i tak nie ma to żadnego znaczenia. Sprzedawca zawsze odpowiada za zgodność towaru z opisem. Przemiot wystawiony poza kategorią "uszkodzone" ma być sprawny. Nie "częściowo sprawny", i nie "czasem działa" ... sprawny!.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dyskusja!!! To kto tutaj czuje się pokrzywdzony??? Bo ja nie wiem... Co do sytuacji - dość komiczna. Ale NIE PRZYJMUJĘ ZWROTÓW I NEGATYWÓW JEST - więc ja sprawy nie widzę :-D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...