Skocz do zawartości
Gość =H2o=Destroyer[PL]

Oszustwa na aukcjach internetowych

Rekomendowane odpowiedzi

odpowiedzial typ od 9800:

'nie daje pieniążków chłopczyku'...

 

wezcie napsizcie do allegro zeby zamkneli aukcje, bo ja juz napisalem. z pewnoscia ktos sie natnie, a aukcja neidlugo konczy sie :/

Edytowane przez Mazzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Czy Tak Koszulka Jest Oryginalna?

Klik.

szukam jakiejś koszulki a nie chcę się wpakować w bubla.

Siostra przysyla mi z USA czasami jakies koszulki i jeszcze sie nie zdarzylo, zeby koszulka Nike byla "Made in USA" - najczesciej Malezja lub Chiny. W sklepach w UK to samo - nie widzialem Nike "Made in USA" wiec jak dla mnie walek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siostra przysyla mi z USA czasami jakies koszulki i jeszcze sie nie zdarzylo, zeby koszulka Nike byla "Made in USA" - najczesciej Malezja lub Chiny. W sklepach w UK to samo - nie widzialem Nike "Made in USA" wiec jak dla mnie walek.

Sluszna uwaga, to na bank podrobka, zadna firma ktora robi odiez na masowa skale nie produkuje w USA bo to sie zwyczajnie im niekalkuluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość h2opolomatti

Sluszna uwaga, to na bank podrobka, zadna firma ktora robi odiez na masowa skale nie produkuje w USA bo to sie zwyczajnie im niekalkuluje.

Tylko dlaczego takie ceny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Tylko dlaczego takie ceny ?

Ceny czego? Oryginalnych rzeczy czy tych podrobek?

Oryginalne rzeczy kosztuja tyle i kosztuja, bo maja metke z marka. Plus dobry material z ktorego sa wykonane. Podrobki kosztuja tyle ile kosztuja, bo ta metka maja podrobiona. Plus ewentualnie gorsze materialy. Proste?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Oryginalne rzeczy kosztuja tyle i kosztuja, bo maja metke z marka. Plus dobry material z ktorego sa wykonane.

Z tą jakością firmowych rzeczy różnie bywa. Swego czasu kupiłem Levisy 501 w oryginalnym sklepie za około 200zł. Spodnie szybko się przetarły na kolanach i zrobiła się dziura. To samo było z 2 parą modelu 501.

Podobnie było ze skarpetkami BigStara z firmowego sklepu, tandeta jak nic. Już te z targu są bardziej wytrzymałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Cos mi tu smierdzi, ze na stronie 'o mnie' napisal, ze na chwile obecna ma telefon w serwisie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaryzykowałem, ale przelew zrobię po zobaczeniu choć jednego komentarza.

Hehes.. nie Ty jeden... ;]

 

Witam!

 

Sadząc po kodzie pocztowym, Tychy znajdują sie blisko Pańskiej miejscowości. Czy odbiór osobisty jest możliwy? Mam tam dobrego znajomwego wiec mogłbym podjechać i zapłacic za wylicytowany towar.

 

pzdr.

mechlik

I odpowiedz:

Przepraszam ale allegro nie wprowadzilo poprawnych zmian ta miejscowosc nie jest w okolicach zmian jezeli pan kupil kilka rzeczy wysle je jedna paczka prosze o przelew pieniedzy za caly towar i za jeden piorytet a ja wysle paczke zaraz po zaksiegowaniu. Pozdrawiam

 

 

moj nr KONTA : 93 1050 1399 xxxxxx

Czekam na przelew i Pozdrawiam!

Takze czekam za jakimis komentami..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Smierdzi walkiem ;] Wiadomo, ze jak sie zaczyna 'zabawe' z allegro, to ma sie 0 komentow, ale tacy ludzie, co motaja i kreca to chodzace przekrety ;] Niby mozliwy odbior osobisty, ale nie w 'okolicach zmian' :lol: ja bym sie na mine nie wpierniczal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Sadząc po kodzie pocztowym, Tychy znajdują sie blisko Pańskiej miejscowości. Czy odbiór osobisty jest możliwy? Mam tam dobrego znajomwego wiec mogłbym podjechać i zapłacic za wylicytowany towar.

 

pzdr.

mechlik

Wystawił następną aukcje... Gdzie on dokładnie mieszka ? W Janówku ? Bo jeżeli tak to napisze mu że jestem z Janówka i chce odebrać osobiście np. 10 sztuk ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Janówek.. :>

Wszystkich danych nie podam ale: 43-100 Janówek

Kurdes... przecież 43-100 to są Tychy, sam wiem bo Tychy są od mojej miejscowości o 15 min jazdy ;]

 

* Janówek - wieś w woj. dolnośląskim, w pow. jeleniogórskim, w gminie Jeżów Sudecki

* Janówek - wieś w woj. dolnośląskim, w pow. wrocławskim, w gminie Jordanów Śląski

* Janówek - wieś w woj. lubelskim, w pow. świdnickim, w gminie Mełgiew

* Janówek - wieś w woj. lubelskim, w pow. świdnickim, w gminie Piaski

* Janówek - wieś w woj. mazowieckim, w pow. garwolińskim, w gminie Żelechów

* Janówek - wieś w woj. mazowieckim, w pow. gostynińskim, w gminie Pacyna

* Janówek - wieś w woj. mazowieckim, w pow. grójeckim, w gminie Grójec

* Janówek - wieś w woj. mazowieckim, w pow. nowodworskim, w gminie Czosnów

* Janówek - wieś w woj. mazowieckim, w pow. piaseczyńskim, w gminie Tarczyn

* Janówek - wieś w woj. mazowieckim, w pow. przysuskim, w gminie Odrzywół

* Janówek - wieś w woj. mazowieckim, w pow. węgrowskim, w gminie Wierzbno

* Janówek - wieś w woj. mazowieckim, w pow. żyrardowskim, w gminie Mszczonów

* Janówek - wieś w woj. mazowieckim, w pow. żyrardowskim, w gminie Wiskitki

* Janówek - wieś w woj. podlaskim, w pow. augustowskim, w gminie Sztabin

* Janówek - wieś w woj. warmińsko-mazurskim, w pow. elbląskim, w gminie Tolkmicko

 

Jak by mi jeszcze ktoś powiedział jaki to jest Janówek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

43-100

 

woj. śląskie ; powiat Tychy ; gmina Tychy

urząd pocztowy: Tychy 001, Dąbrowskiego Henryka 40

 

Na mapie kolo Tychow nie ma mijescowosci Janowek

 

Wiec jak dla mnie walek ;]

Edytowane przez Grinch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na to:

 

512mb mmc za 25pln? Na innych aukcjach 40 parę zł minimum.Koleś ma zero komentarzy zastanawiam się czy ryzykować bo jestem na kupnie takiej karty do gada

Nie warto ryzykować.Lepiej dołożyć te 15-20 zł i kupić u spawdzonego sprzedawcy.

W końcu karta pewnie będzie służyć latami,więc na siebie zarobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zerknijcie na dwie aukcje, pierwsza:

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=105702028

 

napisalem do goscia, czy odbior osobisty mozliwy - wymigal sie, ze duzo pracuje i czasu nie ma. cena troche dziwnie niska...

 

druga aukcja:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=104543435

 

tutaj na bank truposz - takze uwazac. napisalem do typa, ze jak karta okaze sie padnieta to oczywiscie zwraca kase, nic nie odpisal :D

Ja własnie wpadłem jak sliwka w kompot . Okazało się że typ hakuje konta userów którzy mają dość dużo pozytywów. Niedługo zaatakowac moze na jakies firmy i co wtedy. Dzis byłem na policji , komenda wojewodzka we wrocławiu jaz działa. Moaj matka pracuje w banku moge miec kazde info na temat jego kont mam juz 3 . Złapią go , jest to kwestia czasu tylko. Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie babci zasrany interes :P. Proszę nie irytuj mnie widzisz co mam w podpisie :/.

A mogłem kupic tu modowalną :

http://proline.pl/shop.php?prodid=SAP+X800GTO+256+256A

w sumie nie wiele drozej :(.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaża się, że paczka priorytetowa idzie dłużej, niż 2 dni? W formularzu od sprzedawcy mam datę wysłania 31 maj i nie przyszła po 2 dniach, a inne zawsze przychodziły po 1 dniu. :? .

Oszustwa tu żadnego nie ma, ale nie wiedziałem, gdzie zadać to pytanie.

Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaża się, że paczka priorytetowa idzie dłużej, niż 2 dni? W formularzu od sprzedawcy mam datę wysłania 31 maj i nie przyszła po 2 dniach, a inne zawsze przychodziły po 1 dniu. :? .

Oszustwa tu żadnego nie ma, ale nie wiedziałem, gdzie zadać to pytanie.

Czasami idzie nawet dłuzej niz 7 dni wiec nic takiego;] nie ma c osie martwic :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1/2 dni to norma i u nawet nie ma co pisac , do 3 dni sie zdarza -oczywiscie mowa o roboczych , dopiero powyzej 3 mozna nabierac podejrzen ze cos nie tak , ja am mialem przypadek ale to listy polecone priorytety byly -wyslanie w poniedzialek doszly w piatek( bylo ich 9 ) a te ktore wyslalem w wtorek (4 ) doszly w czwartek....wiec jak widac wszystko moze sie zdarzyc

Edytowane przez robot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie przewinęła się wam przed oczyma ta mega wyprzedaż MuVo TX SE 1GB za 200zł :lol:

http://www.allegro.pl/item105682819_creati..._wyprzedaz.html - sprawdźcie komentarze!

Nice, ale głupota ludzi co kupili MuVo, komórke, czy karte SD. Same pozytywne komentarze na doładowaniach zarobił. Od razu widać, że podejrzane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item107887321_nowa_nokia...ancji_bcm_.html

Smierdzi walkiem.

Osoba, ktora aktualnie daje najwyzsza cene (silver) jest z tego samego miasta i juz wczesniej wygrala cos na jego aukcjach. Problem w tym, ze nie wiadomo co wczesniej ta osoba wystawiala. Podejrzewam, ze koles nabil komentarze na smiesznych aukcjach, odczekal az te aukcje znikna z historii transakcji i wystawil popularny towar aby zrobic walka...

 

No i te smieszne bledy ortograficzne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazlem takie ogloszenie w necie:

SPRZEDAM KONTA NA ALLEGRO. PEWNIE I DYSKRETNIE!

Witam! Jak w temacie. Duzy wybor kont z aktywna opcja sprzedazy. Masz zablokowane konto, nie mozesz sie ponownie zarejestrowac? Dobrze trafiles :-) Nie interesuje mnie ich pozniejsze wykorzystanie. Zainteresowani wiedza, jakie korzysci mozna osiagnac. Szczegoly mailem. Pozdrawiam

to juz jest maksymalne przegiecie. adresu strony nie podam, ale mail do allegro juz wystosowany :/ az sie wlos na glowie jezy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...