Skocz do zawartości
ParanoiK

Pierogi Ruskie ;]

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pioorek

OMG WTF wlasnie jutro bede mial pierogi jak ze szkoly wroce omg tak sie podjaralem... ale bedzie wyzerka. Ruskie + z kaputsa i grzybami OMG AZ MI WSZYSTKO W BRZUCHU CHODZI :gitarzysta:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja przez 3 dni miałem pierogi ruskie [; siora przyjechała i je zrobiła [; pycha... wiecie co? można by zrobić na przekąske taką mini potrafe, bierzemy pozostałe ciasto na pierogi którego nie użyliśmy, robimy placek, po usmażeniu smarujemy ketchupem, kładziemy sałatki itp. itd. i potem przysmażone mięsko np. z piersi kurczaka, oczywiście w kawałkach i... mamy coś w stylu kebabu, tylko że hmm... taki polski kebab [; a wpadłem na to bo ciasto na pierogi jest pycha i takie krupkie [; jak sie zgłodnieje to można zrobić z resztek z lodówy i już ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nie jedliscie ruskich mojej mamy, najlepsza pora na dorastanie takiego pieroga to 3 w nocy, biere potem taka setke i w akademiku spozywam na sniadanie obiad i kolacje przez tydzien :). jeszcze propozycja podania: podsmazone tak ze prawie brazowe , polane smietana, smietane mozna poslodzic, ech chyba musze zaraz skoczyc do zamrazarki...

Edytowane przez kenji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ja lubie przysmazone na patelni bez skwarkow i innych dodatkow. Ze smietana to tylko pyzy z miesiem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie podjaraliście na pierogi. Ja tam lubie same, podsmażane z dużą ilościa tłuszczu, ewentualnie barszczyk do przepicia jak się nawinie :wink:

 

Ostatnio zjadłem koło 30 na raz :D

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...