Skocz do zawartości
Gość <kAiN>

Problem Z Procem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość <kAiN>

Mam poważny problem <_< Dzisiaj z rana odpalilem kompa (taki jak w podpisie). Patrze na monitor nic sie nie wyświetla , looknołem na S-bracet(mam na śledziu 4 diody sygnalizujące) i cały sie świeci na czerwo czyli proc jest walnięty. Więc resetuje bios i wrzucam 133 fsb. Znowu to samo , znowu reset biosu tym razem 110 fsb. Komp sie odpali wchodze do biosu wrzucam 133 fsb i zwiększam v-core i nic nadal 4 czerwone diody. Max proca teraz jest 115fsb :mur: Procesor nigdy nie był katowany(moja płyta główna sie do tego nie nadaje) ramy są sprawne a temp nigdy nie przekroczyła 50 stopni. Wie ktoś co jest ?? Myślicie że to bios czy przepalony na wpół procesor ???? HELP ME PLZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez <kAiN>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

wyciagnij i wsadz jeszcze raz potem pamieci itp tylko wszystko oczysc:) albo sprawdz u kolegi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość <kAiN>

PRoste że odrazu wyjołem proca i go wyczyściłem , pamięci wsadziłem do innego slotu . Nic nie dało :( a moji koledzy już nie mają 32bitowych kompów . Zostałem ja sam z tym szajsem. Jak teraz proc poleciał to przezucam sie na a64

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

PRoste że odrazu wyjołem proca i go wyczyściłem , pamięci wsadziłem do innego slotu . Nic nie dało :( a moji koledzy już nie mają 32bitowych kompów . Zostałem ja sam z tym szajsem. Jak teraz proc poleciał to przezucam sie na a64

1445939[/snapback]

jak bys mieszkal na ursynowie to mogl bym ci sprawdzic tego proca;) ale grochow to na 2 koncu wawy:\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...