Skocz do zawartości
Rivam

Kurczaczek Sweety ;-)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

może głupi temat (kandydat na LOL'a roku), ale zapytam. Pewnie każdy z Was zna postać z TV - kurczaczka Sweety. Występuje on w reklamach dzwonków do komórek, np. w Vivie albo MTV.

 

Mam pytanie: czy można gdzieś w sklepach, na aukcjach czy gdziekolwiek dostać jakąś maskotkę, breloczek, koszulkę czy cokolwiek ze Sweetym? Na tym Forum jest dużo ludzi z Niemiec, więc może ktoś coś widział?

 

Interesuje mnie też jakiś duży obrazek Sweety'ego - wtedy mógłbym zrobić np. samemu koszulkę z jego podobizną, ale potrzebny mi do tego duży obrazek. Jeżeli ktoś coś takiego ma, to proszę o kontakt.

 

rivam@wp.pl

GG: 2435356

 

Pytam o tego Kurczaczka, bo mojej koleżance strasznie się on podoba (mówi, że się w nim zakochała :) ), a niedługo ma urodziny, toteż miałbym dla niej fajny prezent ;-)

 

Jeżeli ktoś coś wie - proszę o kontakt. Z góry dzięki, pozdrawiam.

 

Chodzi o tego delikwenta :) Dołączona grafika

Edytowane przez Rivam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze wez skaner położ na TV przeskanuj lub gwizdnij forke pozniej wydrukuj na folii do kalkomanii na ciuchy i juz. ;)

 

Lub zwykłego Gifa z leksza powekszyć i dac do wydruku na koszulke......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o poważne oferty ;) Chyba dam sobie spokój z zamawianiem koszulki - małe rozmiary i w ogóle to ściąganie z zagranicy... Ech, odpada.

 

Szukam teraz raczej dużego obrazka (gif, jpg) z wizerunkiem Sweety'ego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

Pod tym pierwszym linkiem nie pokazuje mi się kurczak, tylko czarny obrazek z napisem "doraj. com das flauschig frische blog".

1446508[/snapback]

nie ma hot linkowania :lol: Edytowane przez Amd_Powered

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...